Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumdakilerle reelde tanışmak ister miydiniz?

unzurna

New member
Ben daha önceleri teslimolan arkadaş ile tanışma girişimi yapmıştım. Ama o tanışmak istemedi. Allah razı olsun. Ben teslimolan ve metin mete ile tanışmak isterdim. Allah isterse olur.
:11_4_126v

ODA YENİ bir üye burda.ben yönlendirmistim.akşamları girer zaten.. onun kim oldugu önemli değilde.. ben bişey sorcam.. neden formda fazla aktif üye yok? her zaman böylemi acaba? 1 aydır yaklaşık siteye bakıyorum ama bir avucu geçmiyor online kişi sayısı. olanlarda hep aynı kişiler.. belli bir neden varmı acaba? çıkaramadım ama neyse?

hadi sizinle tanışmak isteyeyim sakıncası yoksa.. :) :confused:
selam ve dua ile...ben FATİH.hakk yolda beraber olacak isek neden tanışmayalım.

berfut

New member
Benimde Gönlümde Oturup Yuz Yuze Konuşmak Istediklerim Var Forumda Başta Seyfullah Kardeşim Olmak üzere Ve Bir Cogu.....
BİRDE REYYAN ABLAM COK MERAK EDİYORUM SİZLERİ BUKADAR GUZEL DUŞÜNCELİ KULLARI VAR RABBİMİMİN İNŞ SAYILARI ARTAR.

berfut

New member
Birde Rabbimin Efraill Kulunuda Cok Merak Ediyorum Tanimak Isterdim

hasret

New member
anlaşılan benimle tanışmak istiyen yok:eek:.ama benim tanışmak istediğim birsürü kişi var.hangisinden başlasam acaba.düşünimm.seyfulah abi,gönüldostuelif ablam,yıldız beren ablamız,isimsiz abla gulya ablasora ıııı buşdum alptraum abimiz,sora ııı duha ,başkaaaa,mhmt abi,asya abla,yolcu abi,enes abi,hasret abla,iiii aklıma geln abilerim ve ablalarım bunlar devamını da aklıma gelince söyleyeyim:eek:

yeteki sen iste kardeşim...
reelde de tanışıtız....;)
selam ve dua ile...

saadete özlem

New member
s.a.

herkesle tanışmak isrterim ben de.

çünkü mü?

çünkü: buradakilerle - kardeşim diyebildiğimiz sizlerle- aynı seyleri istiyoruz, hayattan beklentimiz daha doğrusu hayatın ana çizgileri noktasında paylaşımımız var sevgimiz aynı selamımız aynı inancımız bir...

aynı yolun yolcusu muyuz gönüldaşlar ...

cavap EVET ise; tanışmak istiyorum her birinizle...

keşke bu mümkün olabileseydi...

neyse burada tanışmak nasip olmazsa eğer inşallah orada - Allah'ın vadettiği yerde - O'nun cemali aydınlığında tanışır görüşürüz...

bursadan herkese selam...

Allah yar ve yardımcımız olsun...

Nurgül

New member
hepinizle tanışmak isterdim!!! neden bir Islamforum buluşması gibi bir şey yapmıyoruz??? süper olur!! bence...
Allah a emanet olun

mehmet_16

New member
Kimse benimle tanışmak istemez bence.Çünkü herkes kellemi uçurmak istiyor bu forumda.

Asya

New member
ben muhabbetimin devamli sürmesini istedigim kardeslerimin ismini yazayim buraya insallah iclerinde unuttugum olmaz
seyfullah putkiran
hüma-gül
reyyan
elet
phoenix
enes
bezen
efrail
radikal islam
yolcu
alem-i ervah
zeynep_hearty
yildiz
duha
asiga dogru
khan kardesim
fetih
karababa
sehadet
abd
gulya
aktifus
silverhand
bunların içinde neden benim adım da yok?maşallah dolu kişi yazmışsınız.beni unutmuşsunuz.

Asya

New member
yani benimle reelde tanışmak istemezdiniz?olsun önemli değil.bu da isizn bireysel tercihinizdir bana saygı duymak düşer.

HAKKI_AN

New member
Evet

Evet

Tanişmak Isterdim çünkü Sanal Alemde Söylenenler Gerçeğe Yansitilmali Ve De Islami Fikirlerimizi Daha Net Paylaşamaliyiz Herkese Selam Tanişmak Isteyen Hekese Gönlümüz Açiktir

Üst Alt