Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumdakilerle reelde tanışmak ister miydiniz?

E

Enes.

Guest
Selam,

ben (konkret) olarak Seyfullah Putkıran ve Alptraum kardeslerimle yüz yüze sohbet etmek isterdim, ama ben cok uzakdayim...

T

teslimolan

Guest
bende ehli sünnet çabanoglu teslinolan aktıvus çamdalı birde asyayı

Iki gün daha girmesem tellsim karti olarak cikacagim :) Bende herkezle yüz yüze sohbet etmek isterdim. En cok merak ettigim kisilerse Capanoglu kardesimiz, Chamdali kardesimiz, Reyyan hanim kardesimiz, Asya hanim kardesimiz, Yildiz kardesimiz, Duha kardeslerimiz (hangisi yaziyo bilmiyom :) )birde tekkammül cü aktifus kardesimiz :) Beni gören ancak 1 kisi :)

yýldýz

New member
Iki gün daha girmesem tellsim karti olarak cikacagim :) Bende herkezle yüz yüze sohbet etmek isterdim. En cok merak ettigim kisilerse Capanoglu kardesimiz, Chamdali kardesimiz, Reyyan hanim kardesimiz, Asya hanim kardesimiz, Yildiz kardesimiz, Duha kardeslerimiz (hangisi yaziyo bilmiyom :) )birde tekkammül cü aktifus kardesimiz :) Beni gören ancak 1 kisi :)

Memnun olurum kardeş. diğer kardeşlerle de tanışmak nasip olur inşallah.

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Gaziantebe gelebilme imkanınız olursa tüm kardeşlerimi davet ediyorum buyrun ağırlayalım inş. Muhabbet deryasına dalalım Ebu zerri gıffari (r.a) türbesini ziyaret edelim gelin bekliyoruz inş.

Z

zabotek

Guest
Gaziantebe gelebilme imkanınız olursa tüm kardeşlerimi davet ediyorum buyrun ağırlayalım inş. Muhabbet deryasına dalalım Ebu zerri gıffari (r.a) türbesini ziyaret edelim gelin bekliyoruz inş.

kardeş: daha 27 ocakta antepteydim.. şimdiki zamanı biraz geriye alabilmiş olsaydık.. sizinle görüşme imkanımız olurdu hani..:)

muhammedordusu

New member
Web sitesi
www.mucadeleci.com
kimi söylesem acaba:confused:

şaka bi yana kimseyle reelden tanışmak istemem.ama sanal alemde olabilir.burdaki çoğu kişiyle tanışmak isterim.

mgmg84

New member
ben bu foruma yeni katıldım nasıp olursa bundan sonra tanışabildiğimiz herkesle tanışacaz inşallah...

leyla

New member
ben buldum bayanlar bayanlarla konuşsun msnde erkeklerde erkeklerle konuşşsun tanışşın olur elif senle ben tanışalım mesela nasıl olur ama herkesle tanışmak güzel olur msnyi açtığınızda birsürü kişi bence süper fikir:11_4_125v :11_4_125v :11_4_125v

leyla

New member
arkadaşlar istanbul anadolu yakasında oturanlar kimler tanışabiliriz:confused: :confused:

Enver Ýstek

metin mete
Sevgi deger kardeslerim,Ben herkese kapimin acik oldugunu soframin Halil Ibrahim sofrasi oldugunu ve bilakis hic ayirt etmeden hepinizle sanalda oldugu gibi realdede tanisip hos muhabbet etmeyi Insallahu teala Nasip olur diyorum.
Ancak daha önce benimle tanismak isteyen Duha ile özellikle görüsmeyi murat ederim.Seyfullah ve Karabab ile tanismayi isterim,Capanoglu ve diger Haniflerle dogrumuzla yanlisimizla gönül bagimiz var onlarla tanismasamda realde olur ama digerleri ile isterim...Allaha emanet olun.Görüsmek tanismak hos muhabbet dilegiyle ...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
mesela ben tanıştım hizmet aşığı bir kardeşim...

dileyen dilediği ile tanışsın kardeşlerim artık teknoloji gelişti herkes bir msn kadar yakın...

benim kardesim oldu bu insanda allah ondan razi olsunki iyiki var bundan sonra benim sirtim yere gelmez bu hayatta tutunabilecegim bir insan cünkü o kadar icten bir insan

Enver Ýstek

metin mete

Selam,Fetih her yil en az dört bes kere gelirim gazientebe cogunlukla belediye civarindaki Suriyekonsolosluguna gelir kapali carsida alisveris yaparim Insallah agustorta yine oradayim varmi Baklavan veya alinazikte olur..Insallah bulusuruz...

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Selam,Fetih her yil en az dört bes kere gelirim gazientebe cogunlukla belediye civarindaki Suriyekonsolosluguna gelir kapali carsida alisveris yaparim Insallah agustorta yine oradayim varmi Baklavan veya alinazikte olur..Insallah bulusuruz...

Başım üstüne kardeşim buyur gel inşallah bakma burada ateşli tartışmalar yaşamış olabiliriz sonuçta sanal alem

Netice itibarı ile kardeşlik bağımız var buyurursan bu kardeşini ihya edersin inşallah baklava alinazik meşhur kebablarımız sana feda olsun gönlümüzü açarız

Üst Alt