Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumdakilerle reelde tanışmak ister miydiniz?

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
enes kardesim insallah gelcem oraya 3 ay önce bir sebebi ziyaret gerceklestirmistik insallah bidahakine sana ulasirim

E

Enes.

Guest
enes kardesim insallah gelcem oraya 3 ay önce bir sebebi ziyaret gerceklestirmistik insallah bidahakine sana ulasirim

inshallah.gif
Kardesim, cok sevinirim. Bana Haber ver yeter..

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
özelinden sana ulasabilecegim birsey ver gelince ulasirim insallah bu arada msnimde senide görmek isterim kardesim msnim profilimde var eklersen sevinirim senin gibi kardesimle konusacak uzun konularim var

yolcu

New member
nandi kardesim Allah razı olsun, bende seni tanımak isterim ,

gönüldostuelif sanada selam olsun hemşerim vesselam

Þ

þehadet

Guest
benimde merak ettiğim kişiler var onları tanımak isterim

isimsiz

New member
bende herkesle tanismak isterdim.benim bir hayalim bile var kardeslerim mekan istanbul bir salonda toplaniyoruz. bizim forumdan olduklari belirlenmesi icin seyfullah kardesim bizim e-mail adresimize giris sifresini yolluyor ve bizler kapida duran yetkiliye bu sifreyi söylüyor iceri giriyoruz. ne güzel olurdu herkes ailesiyle geliyor ve tanismalar basliyor...

acele olursa bu toplantı katılırım inş.....

reyyan

New member
Bende Ençok Isimsizizle Konuşmayi Ve Görüşmeyi Isterdim Ama çok Dua Ettim Allah Duami Kabul Etti Galiba çok şükür

isimsiz

New member
bende herkesle tanismak isterdim.benim bir hayalim bile var kardeslerim mekan istanbul bir salonda toplaniyoruz. bizim forumdan olduklari belirlenmesi icin seyfullah kardesim bizim e-mail adresimize giris sifresini yolluyor ve bizler kapida duran yetkiliye bu sifreyi söylüyor iceri giriyoruz. ne güzel olurdu herkes ailesiyle geliyor ve tanismalar basliyor...

aslında gelirim diyorum ama sanıyorum gerek yok...:( tanışmak isteyenlerin sayısı belli zaten...

:) :) :)

alem-i ervah

New member
aslında gelirim diyorum ama sanıyorum gerek yok...:( tanışmak isteyenlerin sayısı belli zaten...

:) :) :)

istanbulda olmuş olsaydım muhakkak (inşallah) gelirdim , için rahat olsun isimsiz...
ve ilk tanışacagım (msn harici ) yine sen olurdun ....;)

V'esSelam

Asya

New member
anlaşılan benimle tanışmak istiyen yok:eek:.ama benim tanışmak istediğim birsürü kişi var.hangisinden başlasam acaba.düşünimm.seyfulah abi,gönüldostuelif ablam,yıldız beren ablamız,sora ıııı buşdum alptraum abimiz,sora ııı duha abla,başkaaaa,mhmt abi,asya abla,yolcu abi,enes abi,hasret abla,iiii aklıma geln abilerim ve ablalarım bunlar devamını da aklıma gelince söyleyeyim:eek:
teşekkür ederim benimle tanışmak istediğiniz için.kaderdir belli olmaz belki bir yerde karşılaşırız.dünya küçük.

mhmt

New member
anlaşılan benimle tanışmak istiyen yok:eek:.ama benim tanışmak istediğim birsürü kişi var.hangisinden başlasam acaba.düşünimm.seyfulah abi,gönüldostuelif ablam,yıldız beren ablamız,sora ıııı buşdum alptraum abimiz,sora ııı duha abla,başkaaaa,mhmt abi,asya abla,yolcu abi,enes abi,hasret abla,iiii aklıma geln abilerim ve ablalarım bunlar devamını da aklıma gelince söyleyeyim:eek:

inş. kardeşim de bişi diyim..kırmızıya aldığım yere bak ..duha erkek;) o görmesin sil orayı istersen..
selametle..

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
ben muhabbetimin devamli sürmesini istedigim kardeslerimin ismini yazayim buraya insallah iclerinde unuttugum olmaz
seyfullah putkiran
hüma-gül
reyyan
elet
phoenix
enes
bezen
efrail
radikal islam
yolcu
alem-i ervah
zeynep_hearty
yildiz
duha
asiga dogru
khan kardesim
fetih
karababa
sehadet
abd
gulya
aktifus
silverhand

reyyan

New member
bende en çok ğülya canımı görmeyi isterim hergünde dua edecem çünkü onu çok seviyorum ben o bitane benim için

Üst Alt