Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumdakilerle reelde tanışmak ister miydiniz?

Mücahid

New member
Hafızam çok kuvvetli olmadığı için unuttuğum arkadaşlar hakkını helal etsin
1-Bekir
3-Radikal "
4-Talha "
5-Metin mete
6-Mekselina
7-Zeynep_hearty "
8-Muhammed ordusu "
9-mhmt "
10-Zippo
11-osslem "
12-gizemli0 "
13-fetih "
14-Elif nisa
15-Tanyeri
16-duha "
17-Leila
18-muhammed "
19-yolcu "
20-hande83 "
21-silverhand "

Tekraren ismini hatırlayamadığım kıymetli kardeşlerim hakkını helal etsinler.

esma_

New member
web sitelerle ilk tanıştığımdan beri buralarda yer alan arakadaşlara hep aynı soruyu sordum;niçin internet?aldığım cevaplar birbirinin aynıydı aslında her ne kadar farklı kelimeler kullanılsa da derine girmeyeceğim cevaplarken lakin şu bir gerçek ki arakadaşlar artık reelimiz sanal oldu maalesef hepimiz ucundan bucağından bir şekilde reeldeyiz farkında olsakta olmasakta ve ne amaçla olursa olsun...
şayet burada öyle veya böyle yer alıyorsak belirli bir amacımız da olmalıdır gayemiz hedefimiz mutlaka ve eğer ki burada atmaya başladığımız adımları reelde de devam ettirebilirsek o vakit gerçekten sanaldan faydalanıyoruz demektir aslına işte bunun içindir ki üyesi olduğum bir kaç web sitade bu tür organizasyonlara katılmıştım evet ipin ucunu kaçırmadan ve ne için orada olduğunu bildiğin sürece gerçekten de güzel imzalar atılabiliyor böyle yerlerde isterdim açıkçası islamforum.net adresinde ki arkadaşlarımızla böyle güzel ve kalıcı olgu veya olaylara imza atmayı ve umarım bir gün gerçekleşir

Üst Alt