Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumdakilerle reelde tanışmak ister miydiniz?

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Ancak daha önce benimle tanismak isteyen Duha ile özellikle görüsmeyi murat ederim.Seyfullah ve Karabab ile tanismayi isterim,Capanoglu ve diger Haniflerle dogrumuzla yanlisimizla gönül bagimiz var onlarla tanismasamda realde olur ama digerleri ile isterim...Allaha emanet olun.Görüsmek tanismak hos muhabbet dilegiyle ...
nasip olur bir gün yollar kesişir tanışırız. dünya zannedilidği kadar büyük değil ki ...

Enver Ýstek

metin mete
Başım üstüne kardeşim buyur gel inşallah bakma burada ateşli tartışmalar yaşamış olabiliriz sonuçta sanal alem

Netice itibarı ile kardeşlik bağımız var buyurursan bu kardeşini ihya edersin inşallah baklava alinazik meşhur kebablarımız sana feda olsun gönlümüzü açarız

Selam,Insallah Agustosta rahatsiz etmeye calisirim her zaman kardesiz benim hic bir zaman kinim sahsi olmaz zaten kinde tutmam insallah seni görürüz.Allaha emanet ol.

Enver Ýstek

metin mete
ben metin mete ile görüşmek istemezdim mazallah beni döverdi ama ben kungfu biliyom :)

Selam,insanlarla hic kaba kuvvet gösterisi yapmadim 12,11,1980 den beri ama hayat bu belki sen beni döversin olurya Insanlar dayaga degil sevgiye layiktirlar kardesim belki bakarsin en erken seninle tanisiriz nasip meselesi.Allaha emanet ol.

ÇAPANOÐLU

New member
ben metin mete ile görüşmek istemezdim mazallah beni döverdi ama ben kungfu biliyom :)

BAK BAK BAK, BENDE KUNG-FU SİYAH KUŞAĞIM, DESENE SENİNLE ŞÖYLE CUKKALI BİR MÜSABAKA YAPABİLİRİZ, BİR ŞEHİR BELİRLEYELİM VE SİTEDEKİ ARKADAŞLARIDA SEYİRCİ OLARAK ALALIM OLUR MU? kİŞİ BAŞINA 100 YTL ALIR BİR GÜZEL KIRIŞIRIZ.. BİR TV'YE DE HABER VERELİM İSTERSEN BAKARSIN MEŞHUR NEYİN OLURUZ.. HADİ HAYIRLISI:)

yolcu

New member
kardeşlerim benimle tanışmak isteyen varsa buyursun. zaten dün seyfullah kardeşimle msn de tanıştık ama görüntüsüz daha doğrusu birşey sormak için kendisini rahatsız etttim.
hemşerim mhmt, rehan abla,hasret, alptraum,muhammed ordusu, humagül, fetih, dua, yıldız,radikalislam kardeşler olabilir

mhmt

New member
sen iste hemşerim..tanışırız inşallah..:)
selametle..

asikkulun

New member
anlaşılan benimle tanışmak istiyen yok:eek:.ama benim tanışmak istediğim birsürü kişi var.hangisinden başlasam acaba.düşünimm.seyfulah abi,gönüldostuelif ablam,yıldız bezen ablamız,isimsiz abla gulya ablasora ıııı buldum alptraum abimiz,sora ııı duha ,başkaaaa,mhmt abi,asya abla,yolcu abi,enes abi,hasret abla,iiii aklıma geln abilerim ve ablalarım bunlar devamını da aklıma gelince söyleyeyim:eek:

gönüldostuelif

New member
anlaşılan benimle tanışmak istiyen yok:eek:.ama benim tanışmak istediğim birsürü kişi var.hangisinden başlasam acaba.düşünimm.seyfulah abi,yıldız beren ablamız,sora ıııı buşdum alptraum abimiz,sora ııı duha abla,başkaaaa,mhmt abi,asya abla,yolcu abi,enes abi,hasret abla,iiii aklıma geln abilerim ve ablalarım bunlar devamını da aklıma gelince söyleyeyim:eek:

nandi benimlede tanışmak isteyen yok üzülme:(
ben herkesle tanışmak isterdim..

Rahmet4

New member
bende herkesle tanismak isterdim.benim bir hayalim bile var kardeslerim mekan istanbul bir salonda toplaniyoruz. bizim forumdan olduklari belirlenmesi icin seyfullah kardesim bizim e-mail adresimize giris sifresini yolluyor ve bizler kapida duran yetkiliye bu sifreyi söylüyor iceri giriyoruz. ne güzel olurdu herkes ailesiyle geliyor ve tanismalar basliyor...

asikkulun

New member
bütün forumdaki abilerimi ablalarımı herkesi sivas a beklerim....

E

Enes.

Guest
Öyle kolaysa bende hepinizi Frankfurta beklerim kardeslerim...

Üst Alt