Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumdakilerle reelde tanışmak ister miydiniz?

mehmet_16

New member
Ahlak konusunda çok iyi insanlar olduğunu mükemmel yakın olduklarını söyleyebilirim forumdakiler için.Tabi internette ne kadar anlaşılır orası tartışılır fakat benim gördüğüm bu.Zaten benim Allah inancımın olmasının büyük sebeplerinden birisi de bu ahlak,iyilik meselesidir.Yoksa bilim,ilim ,okumuşluk 2. planda benim için.Bu forumdakilerin çoğu da zaten üni. okuyor ya da mezun.
Tek anlaşamadığım konular şeriat ,türban vb. şeyler o kadar...

reyyan

New member
Ahlak konusunda çok iyi insanlar olduğunu mükemmel yakın olduklarını söyleyebilirim forumdakiler için.Tabi internette ne kadar anlaşılır orası tartışılır fakat benim gördüğüm bu.Zaten benim Allah inancımın olmasının büyük sebeplerinden birisi de bu ahlak,iyilik meselesidir.Yoksa bilim,ilim ,okumuşluk 2. planda benim için.Bu forumdakilerin çoğu da zaten üni. okuyor ya da mezun.

burava gerçekleri ğördün için o dedin konulardadda anlaşamayız çünkü sen çok tersin herkesin kararrı bu saygı duymalısın memet 16

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)

anlaşamadığın yani aklının ermediği yani ilminin yetersiz olduğu yerlerde susmayı tercih etmen daha memnun edici olur her iki tarafdan

ha yok öğrenmek istiyorum dersen ki okumayı tercih et okumadan ahkam kesme bu daha hayırlıdır

mhmt

New member
Bizim Gönülde Buluştuğumuz DOSTLARIMIZ var

seyfullah putkıran
radikal islam
reyyan
sufiyyun
alptraum
gulya
mhmt
ebedi
khan
duha
hasret
nurgül
gönüldostu elif
zeynep hearty
enes
yıldız

insan kardeşine nettenmi görüşelim der abi.. tamam ya geç, gelimyom antepe filan..tam gelyodum.bileti filan aldım:mad: :mad:
tamam hadi hadi..bide özür dileme...:p

reyyan

New member
fetih allah razi olsun brv sana

mhmt

New member
burava gerçekleri ğördün için o dedin konulardadda anlaşamayız çünkü sen çok tersin herkesin kararrı bu saygı duymalısın memet 16

hocam bak..fetih abiyi çağırmıyoz tamamı?? mod filan ama olmaz ki yani..

isyanlý-sükut

New member
ben nurullah 01 i yakınen dahada yakından tanımak isterdim.. burdaki yazıları gerçekten çok hoş.. çok keyif alarak okuyorum,reeldede böylemi acaba ben bigün onlara gideyimde sohbetinden yararlanayım hehe:)

şaka bi yana yakinen tanırım kendisini..

reyyan

New member
ben istanbulla bi ğidim gelimde orayada gideriz inş çok degerli bir kardeşimin düğünü varda ona gidim gelim sonrada gazi antepe gideriz

Asya

New member
anlaşıldığı üzere kimse benimle tanışmak istemiyor.ben bu forumdan ayrılıym mı ne yapıym?zaten 20-25 güne kadar ayrılırım sanırım.

Asya

New member
anlıyorum.ama nerde oturuyosunuz?nasıl tanışabiliriz?o da var.ayrıca sizi netten de olsa çok iyi tanımıyorum.ama yine de inş. bir yerde tanışırız.gönüller bir olsun.

alem-i ervah

New member
anlaşıldığı üzere kimse benimle tanışmak istemiyor.ben bu forumdan ayrılıym mı ne yapıym?zaten 20-25 güne kadar ayrılırım sanırım.

Neden bu konu üzerinde bu kadar duruyorsun ki..Sen bu forumu birşeyler paylaşmak ,ögrenmek ögretmek için kullanmıyor musun..?
Evet ise ,gerisini düşünme o zaman.....

Hem aynı şehirde olduklarınla sen iletişime geç sen görüşmek istedigini belirt mutlaka ok. alacaksındır belki...Öncesinde iyice tanı ama...

Benimde ismim zikredilmedi (bir arkadaş hariç) ama ben senin kadar kafama takmıyorum... ;)

V'esSelam

Üst Alt