Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumdakilerle reelde tanışmak ister miydiniz?

Asya

New member
ben de reyyan ablayı,sayın putkıranı,gönüldostu elifi,gulyayı,
fetihi,alemi ervahı alptraumu bir de burda alina diye birisi vardı şu sıralar onu forumda hiç göremiyorum onu,kalbin zumrut tepesi vardı onu(nedense şu sıralar hiç girmiyolar foruma) aaa bir de zaboteği tanımak isterdim.

khan19556

New member
ben muhabbetimin devamli sürmesini istedigim kardeslerimin ismini yazayim buraya insallah iclerinde unuttugum olmaz
seyfullah putkiran
hüma-gül
reyyan
elet
phoenix
enes
bezen
efrail
radikal islam
yolcu
alem-i ervah
zeynep_hearty
yildiz
duha
asiga dogru
khan kardesim
fetih
karababa
sehadet
abd
gulya
aktifus
silverhand
Allah razı olsun bil mukabil...

mehmet_16

New member
ben şahsen internette gördüğüm birisiyle gerçekte tanışmak istemem.Çünkü İslami bir forum'dan da olsa insanın ne olduğunu bilmek çok zor.Bu yüzden önermem.Üstelik bayan arkadaşların bu tür işlere hiç girmemesini öneririm...

HAKKI_AN

New member
Islama Gönül Veren Kardeşlerle Tanişmak Isterdim

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
ben şahsen internette gördüğüm birisiyle gerçekte tanışmak istemem.Çünkü İslami bir forum'dan da olsa insanın ne olduğunu bilmek çok zor.Bu yüzden önermem.Üstelik bayan arkadaşların bu tür işlere hiç girmemesini öneririm...

sukadarini söyleyebilrimki insanlar gittikleri okulda veya camide veya herhangibiryerde bir insanla tanisma firsati bulurken o insanin icini disini bilmiyorken bu siteden olan bir kardesimizle diger kardeslerin tanismasinda dogabilecek ne gibi sakincali seyler olabilirki...kaldi kötü birsey olmasini sadece internete degil bu hayattada herhangi birinden görülebilir düsüncesi ile ilerlemek daha mantikli bir is olacaktir bir kardesim bir kardesimi tanimak istediyse ve tanidiginda bir kusurunu görüp hoslanmadiysa bu sohbetine normal hayatta devam etme gibi bir zorunlulugu yok

insani tanimak o insanla yasamak anlamina gelmez buna biz muhabbet deriz ve günümüzde yaptigimiz seydir bu

sene

New member
benimde tanımak istediğim çok kişi var....
zaten forumda iki kuzenim var onların sayesinde üye oldum...
tanımak istediğim çok değerli insanlar var bu forumda....

gönüldostuelif

New member
s.a krdesler benımde tanımak istedıgım kişiler baya fazla
seyfullah, radikalislam, mhmt, fetih, alptraum, duha, alemi ervah, nandi, hasret, g d elif, casus021, enes, ebedi, şehadet, hümagül, bezen, isimsiz,reyyan,gulya
Allah, hepinize hayırlar versin

teşşekkürler yolcu kardeşim
bende memnun olurum inş rabbim nasip ederse birgün tanışırız...

nicksizadam

New member
Forumdakilerle reelde tanışmak isteyen ne kadar çok kişi var yahu?Moderatörlerden buna bir çözüm bulmasını talep etme vakti geldi diye düşünüyorum . . . :)

alem-i ervah

New member
sukadarini söyleyebilrimki insanlar gittikleri okulda veya camide veya herhangibiryerde bir insanla tanisma firsati bulurken o insanin icini disini bilmiyorken bu siteden olan bir kardesimizle diger kardeslerin tanismasinda dogabilecek ne gibi sakincali seyler olabilirki...kaldi kötü birsey olmasini sadece internete degil bu hayattada herhangi birinden görülebilir düsüncesi ile ilerlemek daha mantikli bir is olacaktir bir kardesim bir kardesimi tanimak istediyse ve tanidiginda bir kusurunu görüp hoslanmadiysa bu sohbetine normal hayatta devam etme gibi bir zorunlulugu yok

insani tanimak o insanla yasamak anlamina gelmez buna biz muhabbet deriz ve günümüzde yaptigimiz seydir bu

Eyvallah , dogru söze ne denir ;)

tahsiye72

New member
..

..

bu forumda herkez benim kardeşim sevenimde sevmeyenimde hapsiyle tanışmak muhabbet etmek isterdim Kuranda sahabe için şöyle bir tanım var sizler düşmana bile muhabbet beslersiniz sizler kitabın bütününe tabii siniz inşaallah her birimiz Allah yolunda Kuranın bize gösterdiği hedefler doğrultusunda sahabe gibi en öndekilerden olmayı Allah bize nasip eder

zalim09

New member
bayanlar bayanlarla erkekler erkek kardeşlerle tanışmak suretiyle güzel bir şey olur benim kanımca

oSSlem

New member
bende sölim bari
seyfullah putkıran, Alptraum, Mhmt, Huma gül, Nicksizadam, mücahıd, talha, unzurna, gonuldostu elif , bcetin, casus,zeynep hearty,radikalislam,nandi,fetih bide rusen alp:cool: :cool:

Üst Alt