Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Nurculuk Nedir, Gerçek Nurcu Kimdir?

Haclilar islam topraklarini isgal edecekler muminleri oldurecekler sende eline kitabi alip okuyup kendini kurtaracaksin ha...

ve bu devirde artik ateizm olmustur.kimse kaale bile almiyor onun icin ateizmle savasan kitaplari durmadan okumak degil yapilacak olan...tam anlamiyla tevhidi hakim kilana kadar gayret gostermek.

Son düzenleme:

fani olaný istemem

New member
Özellikle hanifdostlar sitesinde nurculuk ayrı dindir.Said nursi kafirdir.gibi abuk subuk yorumlar yapıyorlar.Bunlar laftan anlamayan eşekler sürüsü ne dersen de fanatikleşmişler sapıtmışlar.Tasavvufa küfürdür falan diyorlar.Kendilerini güya saf arı dine adamış.kendilerini din havarisi ilan eden dangalaklar sürürüsü.Ben onlara Yaşar nuri nin yardakçıları diyince çok bozuldular siteden attılar.Bunlar olsa olsa çamurdostlar olur.İnternet ortamını bozan fitne fesada sebep bu siteyi Allah rızası için birisi çökertsede şu forumlara kalite gelse.Konuyla ne alakası var diyeceksiniz çok alakası var.Oradan okuduklarını copy paste yapıp yaymayı Allah rızası için vazife sayanlar bu tür başlıklar atıyor.Birde iktibas forum var.Buda aşağı yukarı aynı çizgide

Sayın mederatör çamurdostlar bize hakaret edecek diye gerçekleri dile getirmiyelim mi?

Saidi nurisye kafir demek asiri kacmaktir.saidi nursi samimidir iyi niyetle yazmistir kitablarini bazi yerleride gercekten guzeldir ama cok daha guzel tefsirler var.

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Sayın mederatör çamurdostlar bize hakaret edecek diye gerçekleri dile getirmiyelim mi?

Kardeş

Burası birilerine hakeret için kurulmuş bir forum değildir.

Bu hareketiniz forum kurallarına aykırıdır

Bu hareket halis bir Müslüman için de hoş bir hareket değildir

Gerçekleri dile getirmek başkadır, hakaret etmek başkadır

Hanif dostlar bize çok ters bile olsalar biz onlara hakaret etmemeliyiz

Enver Ýstek

metin mete

Yani karsinda olmayanlara istedigin gibi saldirmak öylemi?Tabiki biliyorsun ben sahis isimleri basliklara pek cevap yazmadigimdan göremiyorum böyle ahlak disi yazilari.
Esek diyeceksin sürüsü deyeceksin ama her seyde sana tölarans taninacak?

Özellikle hanifdostlar sitesinde nurculuk ayrı dindir.Said nursi kafirdir.gibi abuk subuk yorumlar yapıyorlar.Bunlar laftan anlamayan eşekler sürüsü ne dersen de fanatikleşmişler sapıtmışlar.Tasavvufa küfürdür falan diyorlar.Kendilerini güya saf arı dine adamış.kendilerini din havarisi ilan eden dangalaklar sürürüsü.Ben onlara Yaşar nuri nin yardakçıları diyince çok bozuldular siteden attılar.Bunlar olsa olsa çamurdostlar olur.İnternet ortamını bozan fitne fesada sebep bu siteyi Allah rızası için birisi çökertsede şu forumlara kalite gelse.Konuyla ne alakası var diyeceksiniz çok alakası var.Oradan okuduklarını copy paste yapıp yaymayı Allah rızası için vazife sayanlar bu tür başlıklar atıyor.Birde iktibas forum var.Buda aşağı yukarı aynı çizgide

Istersen gel söyle o toplumun arasina orda söyle eseklar sürüsü diye bakalim onlarmi dogruda senmi?O dangalaklar sürüsü dedigin Kuran Müslümanlarimi yoksa senin gibi Be... her neyse ben sadece sana dedigim adrese gelde o zaman konusalim benim msn var kisisel bilgilerimde lütfen bekliyorum kaydetmeni,,Fani olani istemem nikini alirken Fani olana tabi olanmisin acaba?

Enver Ýstek

metin mete
hadis: haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır

Haksizlik VAHYe tabi olmakmidir?Allahin Kelimesine sahip cikmakmidir?Dini Allaha has kilmakmidir?Tagutlara savas acmakmidir?Kurana karsi bu öfkeniz nedendir?Neden yasamiyorsaniz yasayana Esek;Dangalak yakistirmasi yapmak sizce cokmu uygundur?Ama senin acindan bakinca bunlarin hepsine tersinden bakmak gerekiyor sanirsam....Cünki Seytan insanlari hep Allah ile aldatmaktadir ne yazikki!!!!!Aslinda merak ettigim sizin hangi fani olmayandan bahsettiginiz!!!!!

Üst Alt