Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
ALLAH C.C yukarıdaki kardeşime Rahmet nazarı ile tecelli buyursun öncelikle şunu belirteyimki bu kardeşimin ne zaman nickini görsem duha suresini mırıldanmaya başlarım çok güzel yorumları oldu güzel bir ahlakı olduğu kanaatindeyim hoş muhabbetli bir KARDEŞİM :)

__BODOM

New member
İbn-i Teymiye denilince etrafa güzel sözler söyleyip sonra da hakkını helal et diyen kişi

fetih

New member
İbn-i Teymiye denilince etrafa güzel sözler söyleyip sonra da hakkını helal et diyen kişi

Buda bir erdemdir helalleşmek herkese NASİP olmaz insanlar fıtratı gereği aciz yaratılmıştır hata yapabilir kötü sözler sarfedebilir bunlardan nedamet duyup helallik isteyebilir bu normaldir bunda anormal bir durum varmı KARDEŞLERİM ;)

__BODOM

New member
bazen insan saçmalayabilir bunda da anormal bir durum yok

Asya

New member
teşekkür ederim.öyle olmaya çalışıyorum işte.sonuçta hayat kısa. bi şeyleri olmaya çalışıp sonra da ölüp gitçez.
ben sizin de dini hassasiyetinizde çok samimi olduğunuzu düşünüyorum.ayrıca çok ta bilgilisiniz.bazı yerlerde sürtüştük ama olsun.sonuçta hepimiz aynı yolun yolcusuyuz.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
yaşının üstünde tavırlar ve araltırmalar sezdiğim üyemizdir..

çalışkanlığını saçma hadisler yerine bilime yöneltse başarılı olacağına inandığım kişi

Allah razı olsun tavsiyeniz için , :) olurda bir gün saçma hadis görürsem onunla uğraşmam. ama şuana kadar böyle bir hadis görmedim.. bilimden kastınız fizik kimya gibi ilimlerse şuan dünyanın üstünde konuştuğu bu ilimleri gördüm
hem jeoloğum hemde işletme mezunuyum. ama bilimsel okumam devam ediyor hala. bunun yanında manevi ilimlerinde peşine düştüm....

Allah razı olsun..

__BODOM

New member
demekki neymiş bilmeden konuşmıyacağız

fetih

New member
işte şimdi elime düştün sen geçen gün benim kardeşimi tek yakalamışsın haaa gel burayaaaaa :) bu kardeşimizin şu ana kadar gerçekleştirdiği çalışmalar iyi bir izlenim bırakmıştır güzel muhabbetli bir kardeşimiz ;)

yýldýz

New member
Allah razı olsun tavsiyeniz için , :) olurda bir gün saçma hadis görürsem onunla uğraşmam. ama şuana kadar böyle bir hadis görmedim.. bilimden kastınız fizik kimya gibi ilimlerse şuan dünyanın üstünde konuştuğu bu ilimleri gördüm
hem jeoloğum hemde işletme mezunuyum. ama bilimsel okumam devam ediyor hala. bunun yanında manevi ilimlerinde peşine düştüm....

Allah razı olsun..

Selamün Aleyküm.
Bulursanız bize de yazın. :) . Zamanla bozulmuş olabilirler veya bizim devrimiz ile uyuşmadığından anlama güçlüğü çekilen hadisler olabilir. Bütün hadisler Resülallah(s.a.v.) efendimizin ağzından çıktığı gibi diyebilir miyiz? :confused:

Ayrıca kardeşim 21 hakkında inşallah vakit bulursam yazarım.

Üst Alt