Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
aziz piirim biraz peşin hükümlü galiba. ne avamı ben kendimi adam yerine bile koymuyorum. esfeli safilinde bi sefilim ben.. sende öyle bilirsen daha mesut ve bahtiyar olurum...

yurkadaki arakadşı tam tanımyıorum...

Kardeşim ben latife etmiş idim esfelessafilin onlardırki ALLAH a C.C ortak koşarlar ''Kendini övmekte yermekte NEFS tendir'' ;)

Kardeşim ben latife etmiş idim esfelessafilin onlardırki ALLAH a C.C ortak koşarlar ''Kendini övmekte yermekte NEFS tendir'' ;)

inşallah Rabbime ortak koşan değilimdir. Ama fazla tevazuda enaniyettendir düsturundan hareketle tevazu gösterirken bile kibre düştüğüm endişesi ve münafık olma endişesiyle korkuyorum rabbim sizi benim düştüğüm çukura düşürmesin...

asya yahşi yürekli arkadaşlar...(hüsnü zan etmesinden çıkardım)

Asya

New member
benim hakkımda sadece bunu mu düşünüyosunuz?
ben de sizi çok iyi tanımıyorum.benim burçtanmışsınız.

khan19556

New member
Gizemli bir havası var.
Beyanlarında insanları incitmemek için adeta kelimeleri cıbız ile tefrik edip özenli ve güzel cümleler kuruyor.
Ama hakkınıda bir o kadar iyi savunuyor...

gönüldostuelif

New member
espiri seven biri gibi:) ve kimseyi incitmeyen güzel paylaşımları olan bir abimiz..

Z

zeynep_hearty

Guest
paylaşımlarında çok samimi bulduğum çoğu zaman gülmekten kırıldığım(özelikle erkeklerden yemek tarifiydi sanırım) değerli biri rabbim razı olsun..

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
bu kardesimin paylasimlari cok hosuma gidiyor bazen espirili paylasimlar yapan bazen cok duygulandiran bir kardesim allah ondan razi olsun

mehmet_16

New member
alptraum ,öyle sanıyorumki (avatarından dolayı) nurcu bir şahıs.İslami kimliğini yazılarında hissettirenlerden.Öyle sanıyorumki şeriatçı.

Üst Alt