Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

Asya

New member
yeni üye olmuş bir arkadaşımız.yorumlarına çok fazla raslayamadım.ama insanların akıl seviyelerini ölçebilen bir insan olduğunu düşünüyorum.

Asya

New member
bir üstteki arkadaşımızın da samimi bir yüreği olduğunu düşünüyorum.

reyyan

New member
ben küstüm kardeşim sana bana iltrifat yokmu

muhammedordusu

New member
Web sitesi
www.mucadeleci.com
valla fetih kardeşim sitde çok sık bulunmadığım için senin hakkınbda pek bilgim olduğunu söyleyemeyeceğim.ama tahminde bulunursam iyi bir kardeşimize benziyorsun(nickin güzel en azından)

birtekben

New member
tanımıyorum...ne yorumunu ne yazısını okudum...

birtekben

New member
özür dilerim bir iki yazı okudum fakat tanımaya erecek kadar değil...

mhmt

New member
bu arkadaş hakkında benim pek fazla bi düşüncem oluşmadı..ancak hafızlık konusundaki yazılarınız inanın hoşuma gitmedi..niyetinizi tabi ki allah bilir..kötüdür demiorum..ama o konuyada yazdım ki..onlardan özür dilemeli ve helalleşmelisiniz..eminim bunu yapacak birisinizidr..
selametle....

birtekben

New member
siz de ılımlı birisiniz anladığım kadarıyla ben gerçekten bu dini öğrenmek istiyorum ama insanları anlayamıyorum.Hiç böyle yaklaşan olmadı herkes azarlıyor da...

reyyan

New member
siz de ılımlı birisiniz anladığım kadarıyla ben gerçekten bu dini öğrenmek istiyorum ama insanları anlayamıyorum.Hiç böyle yaklaşan olmadı herkes azarlıyor da...

sen bizlere adam gibi soararsın bizde
sana bi abi ablan olarak cevap verriz ama sen hakaret edersen bizde seni azarlarız ama sende biliçsiz konuşma sen bilmediklerini
sor biz sana öğretiriz

mhmt

New member
sana bi abi ablan olarak cevap verriz ama sen hakaret edersen bizde seni azarlarız ama sende biliçsiz konuşma sen bilmediklerini
sor biz sana öğretiriz

reyyan hocamdan öğreneceğim çok şey var..
öğrendiklerimde var..
allah razı olsun..
bide azcik sakin olsa..;)

birtekben

New member
sor biz sana öğretiriz

""""""adam gibi sormak???????"""""""" ne demek bu??????

birtekben

New member
nevresim dememek..
bu hakarettir..kastetitiği budur reyyan kardeşimin..
kardeş..artık konuyu uzatmayınız...
hakkaten yeter..

bakın ben nevresim demedim islami simgeye sadece çarşaf mı demek gerekiyor aklıma o an o geliyor dedim.ne var bunda konuyu uzatan ben değilim üstelik neden böyle neden islamla bütünleşmek bu kadar zor ya???neden herkesi art niyetli algılıyorsunuz**NEDEN BANA HEMEN UYARI GELİYOR???yazık oysa ki benim gerçekten samimice yazdığım cevaplarımı sizler büyütüyorsunuz,ben hiçbirşeye hiçkimseye takmış değilim,adam gibi ne demek ya ne saygısızlık yaptım şimdi???her neyse konuyu saptırdım özür dilerim.Ama ne denirse yapıyorum özür dahi diledim rayyan hanımdan kabul etmedi,üstelik kalktı adam gibi sorun dedi,ben baska kişilere de yorum yazdım ama hiç bu kadar uzamadı...helal de edin hakkınızı dedim hafız olabnlara eee sorun ne ?????

Üst Alt