Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

gönüldostuelif

New member
ben hasret ablama yazmak istiyorum
cabuk kırılan ve ama sonra hemen unutan ablam..
espiriden anlayan ama benim espirilerime gülmeyen ve beni hep uyaran
güzel paylaşımları olan aynı evi paylaştığım kardeşim işte..
işte bukaddar...:)şimdi güzel paylaşımları var demesen kızar bana....

mehmet_16

New member
fetih de dinci olanlardan.Fakat en önemlisi iyi bir kişiliği olmasıdır insanın.Her ne kadar netten anlaşılması zor olsa da.Şeriatçısı laikçisi gericisi bunun için fark etmez fark etmez.

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
fetih de dinci olanlardan.Fakat en önemlisi iyi bir kişiliği olmasıdır insanın.Her ne kadar netten anlaşılması zor olsa da.Şeriatçısı laikçisi gericisi bunun için fark etmez fark etmez.

Dinci demeyelim çünkü fetih din satmıyor :) biz sadece müslümanız dinci dersek ayakkabıcı gibi birşey çağrıştırı dimi ama kardeşim

Asya

New member
@Asya
kardeşim bizi sevmiiii gibime geliii bize bakmamış bile ;)

çok espritüelsiniz.ama yanılmıyosam sizin hakkınızda düşündüklerimi yazmıştım.olsun yine yazarım.farklı bi üyesiniz.şiveli konuşmalarınız da çok ilginç.

Asya

New member
tam bir dava adamı , ceddinin bayrağını taşıyan gerek lisanı ile gerekse lisan-ı hali ile çok değerli bir kardeşimiz...

kendisinden sonra mesajda bulunduğum ve benden bir üstteki olduğu için seyfullah beyle de ilgili bir iki bi şey yazarsam;
bu foruma ilk üye olduğumda ilk onun ismi çok dikkatimi çekmişti."seyfullah putkıran"ne demek acaba diye düşünmüştüm.avatarını da çok ilginç bulmuştum.sonraları bana bi çok konuda yardım etti kendisi.Allah razı olsun.
mesajlarını yazarken kelimeleri seçerek ve çok düzgün ifadeler kullanarak yazıyo.sanırım çok bilgili.

T

teslimolan

Guest
niye benim hakkımda roman yazıyosunuz?merak ettim doğrusu?

Benim hakkimda bu kadar mi dedinizde bende roman i mecazi anlamda kullandim. Bir seyler yazabilmem icin önce yazdigim insan hakkinda bilgi sahibi olmam lazim. Yoksa hata yaparim o maksatta ;)

Bildigim tek sey suan ayni Burc yani terazi burcu olmamiz belki cogu özelligimizde aynidir kimbilir :p

__BODOM

New member
çok ağır bir türkçe kullanırlar kendileri

Üst Alt