Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

__BODOM

New member
isminin yanındaki rakam neyi ifade ediyor acep?

Asya

New member
yukarıda mesajı bulunan arkadaşımızın da çok kez mesajına rastladım ama kendisini tanıma fırsatım olmadı.bodomun da ne dmek olduğunu hep merak ettim.

Z

zeynep_hearty

Guest
Allah razı olsun ablam ama sizin bir üstünüzdeki içindi..ama siz takdire şayan duran bir anne vazifesi görüyosunuz ağırlığınız uslubunuzdaki tebessüm ruhu okşamaya yetio.hep böyle kalmanız temennisi ile ..

kendisiyle forumdan önce tanıştığım saygı ve sevgi duyduğum hayatımda çok önemli bir yeri olan bir arkadaşım..kendisi samimiyet kelimesinin tam ifadesi diyebilirim..selam ve dua ile..

C

c0ld

Guest
kendimi şanslı hissetttiğim ender insanlardan biri hatta yeganesi.ne zaman siyahla beyazı karıştırsam bi renk olmuş hayata dair ne varsa son dönemde bi önsöz olmuş hayatımda vazgeçilmez kabul ettiğim dostum arkadaşım ailem..

Asya

New member
teşekkür ederim.ben de aynı şeyi sizin için düşünüyordum.ama adınız biraz dikkatimi çekti."birtek ben" derken egoist değilsiniz inşallah.

khan19556

New member
isminin yanındaki rakam neyi ifade ediyor acep?

Duha hakkında çok defa yazdım.En son olarak Mahşerin Üç Atlısı desem :)

Zannedersem 7.sınıftayken proje çalışması olarak bir robat tasarımı planlamıştım.O çalışmanın isminin bir parçası bu rakam.O zamandan beri ayırd edici olarak kullanıyorum.Khan çok var amma khan19556 sadece beni ifade ediyor.

birtekben

New member
teşekkür ederim.ben de aynı şeyi sizin için düşünüyordum.ama adınız biraz dikkatimi çekti."birtek ben" derken egoist değilsiniz inşallah.

egoizm olarak düşünmedim,her koyun kendi bacağından asılır mantığındayımdır:)

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
konu jaws'a kadar gelmiş..ama ben duha hakkında bi kaç bişey yazayım içimde kalmasın:)
Gerçekten hakikati hem kur'an hem akıl yoluyla idrak edebilen nadir bir insan..Allah razı olsun senden!...

Üst Alt