Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

khan19556

New member
Çok sevdiğimiz ve saydığmız bir ablamız.
Üstelik taife-i nisanın efkarı ammesinden hariç olarak yaş konusunda sıkıntısı yok :)Açıkça yaşını telafuz ediyor.Bu ise olgun olduğunun dedilidir...

reyyan

New member
allah razi olsun ne mutlu bana sizin kalplerini fet ettiysem ne mutlu bana

khan19556

New member
samimi, içten sevgisinide, nefretinide herşekilde uygun bir lisanla anlatan gönül alıcı biridir Allah razı olsun..selam ve dua ile...

Duygu dolu bir hanımefendi...(Bakın burada günümüz de kullanılan kelimeleri kullandım :) )Ama bana çok yalın geldi bu ifade . Eğer Zeynep isterse kendi lisanımlada ifade edebilirim :)

Rahmet4

New member
görünüse aldanip yorum yapmayalim kardesler.. mehmet kardesim arastirmayi cok seven sorularina aciklik getirene kadar bizlere rahatlik vermeyen ;) ve yasina göre taktir edilecek bir kardesimiz daha yolun basinda yanlisi dogruyu arama pesinde

reyyan

New member
buda çok degerli bi kardeşim ama bana memet 16 demeyin nerde sinirlerim varsa geliyo ya

Rahmet4

New member
reyyan kardesim yazilarindan anladigim kadariyla icten sicak kanli herkesin ihtiyacina kosan davasina sadik bi mücahide

Z

zeynep_hearty

Guest
reyyan müslüman hoşgörülü ve sabırlı olmalı kardeşim affetmek ve unutmak akıllı kişilerin intikamıdır derler hatırlatırım..unutmadan şunuda ifade edeyim reyyan çok sabırlı ve alçakgönüllü bir arkadaştır..rabbim kendisinden razı olsun..selam ve dua ile...

reyyan

New member
allah razi olsun böyle düşündünüz için sagolun

reyyan

New member
Rahmet4
zeynep_hearty bu iki ğizemli kardeşim tam beni anlatmış allah razi olsunnda zeynep o memet denen kişiye ben çok kızıyom ya

Üst Alt