Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Uyku ŞEKLİNİZ..

b.orhan

New member
Yüz üstü uyumak tıbben göğüs kafesine baskı yapmakta ve çeşitli hastalıklar çıkarmakta,Bu yüzden Dinende tıbbende yüzüstü uyumak uygun görülmemiştir.

talha_

New member
Sizin bu uyku probleminize çözüm bulalım derken baya bir başımızı ağırtmışlardı,ne günlerdi:mad:

aslına bakarsanız ben hala antidepresan kullanıp kullanmamakta tereddütlüyüm....:p

birinin uyku uyumaması yüzünden baskalarınında uykusu kacacaktı neredeyse,ne günlerdi...:)

S

safinaz

Guest
aslına bakarsanız ben hala antidepresan kullanıp kullanmamakta tereddütlüyüm....:p

O zaman bana değil kendinizi bir yoklayın.Ben "iki haftadan fazla uyku problemi çekenler için muhtemel bir depresyon geçiriyor olabilirler"demiştim ki bunu tüm psikiatristler de söyler ve genel kültürü olan herkes bu gibi bir şikayet sonucunda doktora gider...

Şimdi ruh halinizi siz çok iyi bilirsiniz eğer ki aynı zamanda çok sıkıntılıysanız depresyondasınızdır...

Ama bunu ciddi bir ruh hastalığı diye algılayıp,karşı ataklara geçmek sadece problemin çözülmesini geciktirmek ve engellemekten başka bir işe yaramaz...
Aynı zamanda" anti-depresan kullanabilirsiniz" demiştim ve isimde vermiştim.
Çünkü herkes doktora gitmek istemeyebiliyor ve bu verdiğim ilaçların yan etkisi de yok denecek kadar azdı...

Bir rahatsızlık hissedildiği taktirde bırakılınca kimse de bir hasar kalmıyor,birçok arkadaşıma da tavsiye etmiştim ve hiçte olumsuz birşeyle karşılaşmadım...

talha_

New member
Aynı zamanda" anti-depresan kullanabilirsiniz" demiştim ve isimde vermiştim.
Çünkü herkes doktora gitmek istemeyebiliyor ve bu verdiğim ilaçların yan etkisi de yok denecek kadar azdı......

kardesim siz önceki mesajları okuyup tekrar o konuya dönmüssünüz hele de ´neydi o günler´ deyip yad ettiğimiz su günlerde...

bu sorumda bir sakaydı..:rolleyes:

Üst Alt