Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Uyku ŞEKLİNİZ..

GEZGÝN

New member
bu öss varya öss....öss ye hazırlanmaya başladıktan beriiiiii uyuyamıyorum...yok yaw depresyon değildir insallah..:(
yeri gelmişken söyleyeyim...
össye hazırlananların asla antidepresan kullanmamaları gerekiyor
ayrıca asla ve asla tavsiye etmem
onun yerine papatya çayı için
hem doğaldır uykunuzu getirir
hem de kimyevi bir maddealmamış,yan etkilere maruz kalmamış olursunuz......

ben bir çok hastalığımı bitkisel şeylerle çözdüm
yıllarca kullanmak mecburiyetinde olduğum ,ve doktorun mutlaka kullanmamı tavsiye ettiği bir ilaç bu sayede hayatımdan çıktı...
hatta doktorlar şaşırıyor ne yaptınız böyle diye...
sağlıklı olmak için lütfen mümkün olduğunca az ilaç kullanalum...
hastalıkların çogu psikolojik
çogunluğu da bitkisel tedavi yöntemleri ile atlatılabilir
tabii son nokta doktor tavsiyesi ile ilaçlardır.....
DİYORUM BEN...

M

muhik

Guest
kardeşlerim size bilmeden ya da zararı olduğunu bildiğim şeyleri tavsiye edermiyim.ginseng tamamen bitkisel ve konsantrasyon için ideal.ve insan eğer depresyondaysa abtidepersan kullanması gerekir ancak prozac en tabii olan ve yan etkisi yok denecek kadar az olan bir ilaç isteyen deprex de kullanabilir.ayrıca bazı durumlar vardır o da depersyona banzer ama anksiyetedir.eğer problem halolunursa düzelir kendini bitklerle tedavi eden kardeşim belki öyle bir durumdaydı.

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
kardeşlerim size bilmeden ya da zararı olduğunu bildiğim şeyleri tavsiye edermiyim.ginseng tamamen bitkisel ve konsantrasyon için ideal.ve insan eğer depresyondaysa abtidepersan kullanması gerekir ancak prozac en tabii olan ve yan etkisi yok denecek kadar az olan bir ilaç isteyen deprex de kullanabilir.ayrıca bazı durumlar vardır o da depersyona banzer ama anksiyetedir.eğer problem halolunursa düzelir kendini bitklerle tedavi eden kardeşim belki öyle bir durumdaydı.

Safinaz kardeşim tamamen doğal yollarla yenmeye çalışacaksın depresyonu..Git 5 vakit namaz kıl. bak bakalım bişeyin kalımıyo..
hapla mapla olmaz o iş!..Hem ne depresyonuymuş yaw!..Her başı sıkışan yok psikolojik bunalımdayım yok panik atak var bende.! Kimse sıkıntıya gelemiyo yaw!..bu arada ''abtidepersan'' olayı da ayrı bi konu
..:D:D:D:D

M

muhik

Guest
Safinaz kardeşim tamamen doğal yollarla yenmeye çalışacaksın depresyonu..Git 5 vakit namaz kıl. bak bakalım bişeyin kalımıyo..
hapla mapla olmaz o iş!..Hem ne depresyonuymuş yaw!..Her başı sıkışan yok psikolojik bunalımdayım yok panik atak var bende.! Kimse sıkıntıya gelemiyo yaw!..bu arada ''abtidepersan'' olayı da ayrı bi konu
..:D:D:D:D

nerden biliyorsun beş vakit namaz kılmadığımı ayrıca beş vakit namaz kılanlarında depresyona girmediğini nerden biliyorsun depresyona girmek inançla alakalı bir durum ancak inançlı insanlarda depresyona girebiliyor çünkü depresyona girme eilimi çocukluk kökenli o nedenle kimse kendini yoksa benim inancım zayıf mı diye düşünüp ayrı bir depresyona girmesin.:D

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Beş vakit namaz kılan kimse depresyona girmez..Tabi eğer içten gelerek kılıyosa..kazanında belanında Allah(c.c)'den geldiğini bilir..Depresyon ''boşluk'' hastalığıdır..herşeyden umudunu kesmiş,inancını yitirmiş,mutlu olmayı bilmeyen kimseler depresyona girer.selametle!..

GEZGÝN

New member
Kur'an'ın bir yerinde bir ayet geçiyordu...
doğrusunu bilen yazarsa sevinirim...
"bir işi bitirdiğin zaman hemen bir diğer işe başla..."
bu insanı boşluktan koruyacağından birçok hastalığı otomatikmen ortadan kalkar...

Mücahid

New member

Maşaallah sübhanallah.. Kardeşim ilmi bilgilerinize hayran olmamak elde değil.Sorması ayıp,mesleğiniz Eczacı kalfalığımı?Yalnız o ataraxı kimseye önerme insanı resmen felç ediyor yorgunluk ve bitkinlik ertesi günde devam ediyor.Sanırım allerjik bi ilaç.Eczacı kalfalığınıda fiyatlardaki malumatınızdan çıkardım.Eczacıların çogu fiyatları bilmezde o yüzden.Doktor olamazsınız zira doktorum diyen biri sanalda ilaç önermez hele böyle bir konuda.Neden depresyonla bu kadar ilgilisiniz acaba merak ettimde.Kardeş şaka bir yana kıracak sözüm oldu ise hakkını helal et.

M

muhik

Guest
kendine bak önce

kendine bak önce

Maşaallah sübhanallah.. Kardeşim ilmi bilgilerinize hayran olmamak elde değil.Sorması ayıp,mesleğiniz Eczacı kalfalığımı?Yalnız o ataraxı kimseye önerme insanı resmen felç ediyor yorgunluk ve bitkinlik ertesi günde devam ediyor.Sanırım allerjik bi ilaç.Eczacı kalfalığınıda fiyatlardaki malumatınızdan çıkardım.Eczacıların çogu fiyatları bilmezde o yüzden.Doktor olamazsınız zira doktorum diyen biri sanalda ilaç önermez hele böyle bir konuda.Neden depresyonla bu kadar ilgilisiniz acaba merak ettimde.Kardeş şaka bir yana kıracak sözüm oldu ise hakkını helal et.

sözlerin baştan sona hakaret insan fikirlerine saygı duymayı öğren önce başkasıda kalkmış hızlı yazmam dan dolayı antidepresan yazacağıma abdidepresan yazmışım sürekli bunu vurgulamış.önce insan olmayı öğrenin. ayıp aramayın ki ayıplarınız setr olunsun. ayrıca beni mesleğim profilimde yazıyor eğer ingilizce biliyosan okursun. ha bu arada benim ailemin yarısından çoğu doktor bilmeden konuşmam senin gibi ayrıca eczacı kalfalığını küçük görmeye çalışmışsın ama namusuyla çalışan her insanın baş üstünde yeri vardır. kendine gel. sanada hakkım haramdır.

Mücahid

New member
Kur'an'ın bir yerinde bir ayet geçiyordu...
doğrusunu bilen yazarsa sevinirim...
"bir işi bitirdiğin zaman hemen bir diğer işe başla..."
bu insanı boşluktan koruyacağından birçok hastalığı otomatikmen ortadan kalkar...

İnşirah suresi kardeşim.Kısa bir suredir,ve her gün okumakta bir çok fayda vardır.Allah razı olsun katılııyorum size

Mücahid

New member
sözlerin baştan sona hakaret insan fikirlerine saygı duymayı öğren önce başkasıda kalkmış hızlı yazmam dan dolayı antidepresan yazacağıma abdidepresan yazmışım sürekli bunu vurgulamış.önce insan olmayı öğrenin. ayıp aramayın ki ayıplarınız setr olunsun. ayrıca beni mesleğim profilimde yazıyor eğer ingilizce biliyosan okursun. ha bu arada benim ailemin yarısından çoğu doktor bilmeden konuşmam senin gibi ayrıca eczacı kalfalığını küçük görmeye çalışmışsın ama namusuyla çalışan her insanın baş üstünde yeri vardır. kendine gel. sanada hakkım haramdır.

1- O yazıda şayet dikkatini çekti ise şaka bir yana diye bir kelime vardı
2- nerden çıkardın eczacı kalfalarını küçük görmeye çalıştığımı?
3- Eczanede çalışan insanlar bir doktor kadar bilgili oldukları ve sürekli satış yaptıkları için fiatları bildiklerini biliyorum.Bu yüzden dedim,bunda aşşağılama nerede.
4-Kendimden başkada kimsede ayıp aramam
5-Senin profilinde beni çok ilgilendirmiyor,ve ailenin yarısından fazlasınında doktor olması da.
6-Ben kimseyi namussuzlukla falanda itham etmedim,nefsi olarak bana öfkelenip,(Buda sadece yanlış anlamadan)konuyu başka tarafa saptırmayın.
7-Yanlış anlaşılacak bir yazı olduğu için tekrar sizden özür diliyorum,ama özellikle söyüyorum yanlış anlaşılmaya müsait bir yazı olduğu için.
8-Hakkını haram etmişsin Allah razı olsun.Bu kadar çabuk öfkelenip,insanları yargılamadan iki kere düşünün.

Tekrar söylüyorum benim kimseyi aşağılamak veya küçük görmek haddim değildir

S

safinaz

Guest
Hakikaten insanın o gün yaşadıkları ve ruh hali uykusu üzerinde kendisini gösteriyor...
Bunlar yansımalardır.
İnsanları anlayabilmek için güzel bir konu...:)

yelken06500

New member
uyku problemi çekmiyorum diyen bir din kardeşimiz varmı?
varsa çözümünü özelden veya bu konu sayfasında geniş olarak açıklayabilir mi?ortalama 4-5-6 saat uyuyan bir insanın uykusu geelmez mi? ya...birde yoğun olarak çalışıyorsa...acaba depresyona mı girdim:) ama hiç haberim olmadı !!!

talha_

New member
uyku problemi çekmiyorum diyen bir din kardeşimiz varmı?
varsa çözümünü özelden veya bu konu sayfasında geniş olarak açıklayabilir mi?ortalama 4-5-6 saat uyuyan bir insanın uykusu geelmez mi? ya...birde yoğun olarak çalışıyorsa...acaba depresyona mı girdim:) ama hiç haberim olmadı !!!

yelken kardes en azından simdilik o sorunu çözmüs hissi veriyorsun karsındakine...:p:p:p

S

safinaz

Guest
Talha tam bir sene sonra yazdıklarını değiştirmişsiniz,bravo:D

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Çok da uykuya meraklı olmayalım, nasıl olsa bol bol uyuyacağız, sessiz, sedasız, öylece... Ortalama 5 saat uyku yeter, artar bile bence...

Üst Alt