Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Uyku ŞEKLİNİZ..

Azra

New member
talha kardeş ne olduda depresyona girdin yaaa:p :p

M

muhik

Guest
rica ederim ne demek ayrıca bana sormak istediğiniz her türlü sorununuz olursa çekinmeden yardımcı olurum. benim ilmim ne için var.sizler için burdayım çiçekleri odama yollayınız. tşk.:cool:

M

muhik

Guest
atrax da kullanabilirsin ayrıca sınava girecekler için ginseng diye konsantrasyonu artıran tamamen doğal içerikli bir ilaç var eczanelerde solgar ginseng diye bulursunuz fiyatı 40 ytl kadar ama aktarlardada var fiyatı 19 ytl tüm sınava girenlere başarılar dilerim.ha bu arada atarax 2 ytl prozac ise 20 ytl.bu arada bebeği yüzünden uyuyamayan arkadaş sen bebeğine uyku hapı ver sende uyursun oda şaka şaka sakın deneme.

..:naz:..

New member

arkadaşlar bende uyuduğum zaman kalmak hiç içimden gelmiyo gece gündüz hep uyumak istiyom uyumayı çok seviyooommmmmm :)
buda mı problem acaba :confused:

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
uyuyamayanalar eğer iki haftadan fazladır uyku problemi çekiyorsanız depresyonda olabilirsiniz antidepresanlar yardımcı olur.

Kesinlikle ve kesinlikle antidepresan önermiyorum kimseye...kardeşimden biliyorum bunalıma girmişti..remeron adında bi ilaç kullanıyodu..içtiği zaman saat 10 deyince mayışıyodu..uyku düzene girdi ama sonra uyku esnasında panik ataklar başladı..birden irkilerek kalkıyodu..ve ilaçları ne zaman kesti o zaman uyku problemi yeniden başladı..
Antidepresan ilaçlar kesinlikle doktor kontrolünde alınmalıdır..ve en son çare olarak görülmelidir
..

talha_

New member
Kesinlikle ve kesinlikle antidepresan önermiyorum kimseye...kardeşimden biliyorum bunalıma girmişti..remeron adında bi ilaç kullanıyodu..içtiği zaman saat 10 deyince mayışıyodu..uyku düzene girdi ama sonra uyku esnasında panik ataklar başladı..birden irkilerek kalkıyodu..ve ilaçları ne zaman kesti o zaman uyku problemi yeniden başladı..
Antidepresan ilaçlar kesinlikle doktor kontrolünde alınmalıdır..ve en son çare olarak görülmelidir
..

tabi efendim doktor kontrolü olmadan vermidon bile içmem ben..doktor gözetiminde olmalı...geçms olsn kardesnz için..

talha kardeş sınavda sana başarılar dilerim
ama söz uykuya gelince bende uyanamıyorum gece gündüz hep uyumak istiyom uyumayı çok seviyooommmmmm :)
buda mı problem acaba :confused:

benim sınav geçeli bayağı oldu ..:)

uyumayı seviyormusunuz?nasıl bişi bu ki?

azı da çoğu da sorundur bence..

M

muhik

Guest
sümmeyye uyan çabuk!!!!!!!!!

sümmeyye uyan çabuk!!!!!!!!!

:3_3_6: sümmeyyeciğim ya uykusuzluk ya da aşırı uyku isteği depresyon belirtisidir.senin içinde alarm çanları çalmaya başlamış.

Azra

New member
o zaman bende aşırı uyku...ne yan..... depresyondayımm unutuldumm........................:eek:

GEZGÝN

New member
ben buna inanmıyorum...

azracığım uyku anında insan bilinçaltı ile hareket eder.Zira insanın bilinci açılmıştır artık...
bu sebeple uykudaki şeklimiz bizim o an hangi ruh halinde olduğumuzu gösterir...
ben yüzüstü haricinde uyuyamıyorum...
aslında efendimizin hiç tasvip etmediği bir yatış şekli bu. ayrıca çok fazla dönerim uykuda... bu da beni rahtsız eden birşeylerin olduğunu gösteriyor..
daha da bunları çoğaltmak mümkün
bununlar ilgili bişeyler okumuştum bulursam burada paylaşırım sizlerle...

..:naz:..

New member
:3_3_6: sümmeyyeciğim ya uykusuzluk ya da aşırı uyku isteği depresyon belirtisidir.senin içinde alarm çanları çalmaya başlamış.

bu kadar kötümü yani Allah'ım bu bi kabus olmalı:( walla bilmiyomki safinazcığım hiç kalkmak istemiyom yada sorumluluklarımdan kaçıyom yada düşünmekten ne biliyim karar veremedim ama uyumak bana iyi geliyo

bu arada talha bu sorumda sana sen nasıl uyumadan durabiliyosun:confused:

Üst Alt