Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sizce hangi tv kanali islami yansitiyor

sizce hangi tv kanali islami yansitiyor

• kanal 7

Kullanılan: 0 0.0%
  • samanyolu tv

• nur tv

• meltem tv

• hilal tv

• tv 5

• digerleri...

• hicbiri

Kullanılan: 2 100.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

türkmani

New member
samanyolu ve kanal 7 nin diğerlerinden farkı yok.Tv5 vehilal tv nin izleyici kitlesi sınırlı.meltem tv iyi gidiyor.

Z

zeynep_hearty

Guest
Para için kadınlarımızı nerdeyse çırıl çıplak soyup reklamlarda oynatan insanları kınıyorum. Bu reklamları oynatan Kanal7, Stv gibi kanallara teessüf ederim. Para mı, önemli İslam mı? Oysa bilmiyorlar ki;biz dinimize sahip çıksak, zafer mutlaktır.Allah o Yahudilerin parasından daha kuvvetlidir. Zaten, İslam'ın ihyası ekonomik güçle değil, imanın ihyası ile olacaktır. Bir sinekle Nemrutu geberten Allah, benim,senin gibi bir acizle de İslam'ı pek ala ihya eder. Sen imanını kurtarmaya bak. İslam'ı korumak Allah'ın işi. Zafer muhakkak Allah'ındır. Zengin yahudilere rağmen Allah Ganidir. Mülk onundur. Bak tarihin puslu sayfalarına; nice silahsız, taşlı sopalı küçücük ordular, koca orduları yere sermiş. İbret almak lazım değil midir?
vesselam

saygıdeğer Seha abi çok açıklayıcı ifade etmişsiniz rabbim razı olsun... Bencede hiçbiri şıkkı olması lazımdı çünkü hiçbiri islama uygun değil isimsiz senin söylediğin kanalı ilk kez duyuyorum onun için fikir beyan etmem yanlış olur ama sen uygun diyosan öyledir ..rabbim akledenlerden etsin insalllah ..selam ve dua ile...

mhmt

New member
Bence dünyada her alanda olduğu gibi medya alanında da söz sahibi olan bi sistem var..
bu sistem o kadar mükemmel hazırlanmış ki...
onu elştirsenizde övsenizde
bi şekilde bundan kendine fayda çıkarabiliyor..
bunun gibi mükemmel bir düşman sistemine karşı nasıl bir savunma izlenebilir..

DÜŞMANI TANIMAK-BİRLİK OLMAK-ÇALIŞMAK....

yılarca bu sistemi dünyaya deşifre eden kurum ve kuruluşlar bellidir..
böyle bir sistemem hizmet edenlerde bellidir..

bunun içindir ki.......
TV5....!!!!!

kablel vuku

New member
dindar geçinen kanalların açık saçık reklamlar yayınladıgını söylüyorsunuz.yanlışsam düzeltin reklamlar paket halinde verilmiyomu.bildigim kadarıyla paketteki reklamı yayınlamak zorundasınız...başka bilen varsa cevap yazsın lütfen

mhmt

New member
dindar geçinen kanalların açık saçık reklamlar yayınladıgını söylüyorsunuz.yanlışsam düzeltin reklamlar paket halinde verilmiyomu.bildigim kadarıyla paketteki reklamı yayınlamak zorundasınız...başka bilen varsa cevap yazsın lütfen

reklam konusunda gözlemlediğim bişeyi yazıyım arkadaşım..
bazı reklamlar bazı kanallarda yayınlanırken açıksaçık halde yayınlanıyor..
yani reklemın bi yeri müstehcen mesela..
o yayınlanıyor...
ama dini yayına ağırlık veren kanallarda bu reklamların o bölümü kesiliyor..
yayınlanmıyor..
(bunu genelde şampuan reklamlarında görmek mümkündür...)
evet bence bazı dindar geçinen kanalların açık saçık bölümleri yayınlamamak gibi bi lüksü var..
zamanında kanal7 de böyleydi..
şimdi maşallah kadının hertarafı gösteriliyor..
bence para herşeyi yaptırır...

kablel vuku

New member
mhmt kargeşim para herşeyi yaptırır çok ağır bir ifade böyle diye diye yavaş yavaş inanmaya başlıyoruz galiba.sen mesela para için herşeyi yaparmısın....

mhmt

New member
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mhmt kargeşim para herşeyi yaptırır çok ağır bir ifade böyle diye diye yavaş yavaş inanmaya başlıyoruz galiba.sen mesela para için herşeyi yaparmısın....

para herkes için böyledir demedim..
ordaki bozulmanın sebebi paradır dedim..
açık saçık reklam yayınlayanlara bakınca baya para var..
reklamlardan alıyorlar..
ama yayınlamayanlara bakınca inan
personelinin parasını ödemekte zorlanıyorlar..

Asya

New member
anket şıklarındaki kanalların hepsinin az çok dini hassasiyetlerinin olduğunu kimse inkar edemez. ama ben asılda televizyona karşıyım.televizyonun toplumsal bir afyon olduğunu düşünüyorum.izlemek yerine okumayı tercih ederim.izleye izleye ömrümüzden ne kadar saatler gidiyor.değil saat bizim bir saniyemiz bile altın değerinde.
onları güzel şekilde değerlendirmek lazım.
ben tv izlemekten kendini alamayanlara şunu tavsiye etmek istiyorum.
tv izlerken boşboş oturup izlemeyin.mutlaka aynı zamanda başka bi işle de meşgul olun.mesela ben bir yandan kitap okuyup bir yandan da tv izleyebiliyorum.bu kitap olabilir ne biliym ütü yapmak olabilir.elişi yapmak olabilir.yani mutlaka başka bi işle de ilgilenin.boş boş oturup tv izleyince hem vaktimiz ölmüş oluyo hem hareketsiz kalıp kilo sorunu oluyor,hem de pasif bir insan oluyoruz.
bu hususa çok dikkat etmek lazım.
hangi kanal olursa olsun faydalı programlar izlenebilir.
ama aşırıya gitmemek lazım.

Asya

New member
teşekkür ederim.fikirlerimi desteklediğiniz için sizden de Allah razı olsun.başka konularda polemiğe girmiş olsak bile bu konuda ortak fikre sahip olduğumuza sevindim.

Asya

New member
aslında ben yazılanı dikkatli okuyorum da bi kere öyle gözümden kaçtı işte.

pardus

New member
Web sitesi
www.onejackall.edu.tr.tc
s.a

s.a

Bence bu kanalların hepsinin ulaşmak istediği bir amaç var kimisi bu amaca sımsıkı bağlı iken kimisi amaçtan bazen sapıyor. Bunları eleştirirken haklarını yemeyelim...
Acaba tek suç tvlerdemi yoksa büyük suç izleyicilerdemi? Ne kadar sahip çıkıyoruz doğru yola sımsıkı sarılan kanallara?
Konu uzadıkca uzar... Benim cevabım STV olurdu çünkü herkesime hitap ediyor. Kalpleri kararmışlara bile bu da güzel bir şey bence diğer tv ler belli bir yere ulaşmış kişilere hitap ediyorlar.Sir kapısı veya 5. boyut mükemmel yapımlar ama çizgi film gibi dizileri hoşuma gitmiyor. Birde sır kapısının bölümlerini 10 dan fazla tekrar gözterirmesi beni nefret ettirdi. Kanal7 şuan TGRT nin izinden gidiyor inşallah düzelir...

Asya

New member
kanal 7de de güzel yapımlar var stv de olduğu gibi ama kanal 7 nin yöneldiği konular daha farklı.mesela -18 var orada.benim severek izlediğim bir yapım.

sibel

New member
stv gerçekten her kesime hitap eden bir tv kanalı. tanıdığım biçok kişi ( dini programlar açısından ilgisiz kişilerden bahsediyorum) bu kanalın bazı programlarından oldukça etkilenmiş durumda. bi bakıma bu şekilde davranarak yani hr kesime hitap ederek çok ii yaptıklarını düşünüyorum. benim sürekli izlediğim tv kanalıdır stv. bazen de internetten hilal tv yi de seyrediyorum ve onunda güzel bir çizgisi olduğunu söylemem gerekiyor.

green

New member
bende stv ve dost tv yi beğenerek izliyorum.Stv daha geniş bir kitleye hitap ediyor buna bende katılıyorum

islamveinsan

New member
s.a
Türkiyede islam i kanal yoktur...
Bütün bütün kötü ve yok demekte yanlıştır...
Her programı iyi eşinize çocuğunuza emanet edeceğiniz bir kanal bilmiyorum...

En güzel kanal ; "okuyun" ne yi mi ?
HAYATI

Selametle.

hmrka

New member
dost tv yi tavsiye ederim hilal tv de çok güzel

hidayet(3)

New member
bir şey soracaktım.Benim bilğime göre nur tv türkiyede kapandı.Ama bizce en iyi sizin söylediğiniz şıklara göre nur tv.ikinci hilal tv,3.samanyolu,4.meltem tv,ama kanal 7 sapıttı.

Üst Alt