Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

reyyan

New member
bu yukardaki kardeşimde çok degerli bir kardeşim

hannane

New member
reyyan , can ablam candan ablam...dost canlısı sevecen muhabbeti hoş dünyada da ahirettede yoldaşım olmasını isteyebileceğim biri

reyyan

New member
allah razi olsun ablam sizlerin sevgisi benim yüreyimde kalbimde sagol o senin kalbiyin ğüzelli ğzel insanlar ğüzel konuşur

radikal

New member

Asya

New member
doğru bir tespit olduğunu düşünmüyorum ..kısmende olsa..selam ve dua ile..

neden ama?güzel olmasa bu kadar katılım olmazdı değil mi?daha önce hangi konu anket ya da konu bu kadar çok uzadı?ama ben bunu övünmek için söylemiyorum.yanlış anlaşılmasın kesinlikle.

Z

zeynep_hearty

Guest
neden ama?güzel olmasa bu kadar katılım olmazdı değil mi?daha önce hangi konu anket ya da konu bu kadar çok uzadı?ama ben bunu övünmek için söylemiyorum.yanlış anlaşılmasın kesinlikle.

esflh elbette güzel fakat söyleminizde güzel olmayan konular demişsiniz genelleme yaptığınız için bu ifadeyi kullandım ..bilakis konu forum ailesi mensuplarının bibirlerini daha yakinen tanımaları açısından hoş olmuş sözlerim sizin açmış olduğunuz bu konu için değil genellemeniz içindi..selam ve dua ile...

Z

zeynep_hearty

Guest
az anlamakmı daha iyi, yoksa yanlış anlamak mı diye sorma gereği hissettiğim bir değerli üyemiz?

(üsteki yazısını okuyunca öle içimden geldi sormak)

asya ile olan hafif anlaşılamama hususu üzerine.. :)

ifadeleriniz bana yönelik ise açıkçası ne söylemek istediğinizi az anladım ...selam ve dua ile...

gulya

New member
bu dunyanin en berbat insani :) ama nsl berbat biliyormusunuz.keske bu dunya onun gibi berbatlarla dolup tassa.tabiki saka bi yana ama ben onu canli efsane biliyorum.o bi ensklopedi.vede sonuna kadar guvendigim vede guvenecegim cok sevdigim saygi duydugum degerli bi arkadasim.iyiki varsin diyorummmmmmmmm.hakkinda konustugum seyfullah putkirandi

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
bilgilerine hayran oldugum bir kardesimiz

bu dunyanin en berbat insani ama nsl berbat biliyormusunuz.keske bu dunya onun gibi berbatlarla dolup tassa.tabiki saka bi yana ama ben onu canli efsane biliyorum.o bi ensklopedi.vede sonuna kadar guvendigim vede guvenecegim cok sevdigim saygi duydugum degerli bi arkadasim.iyiki varsin diyorummmmmmmmm.hakkinda konustugum seyfullah putkirandi

Allah C.C: razı olsun...

gelincik tarlasý

New member
Forumda tanıyamadığım ve hatta forumda yazı yazdığım sıralarda gerçekten kendisini fazla anlayamadığım,değerli düşüncelerinin farkında olmadığım biriymiş...Onu msn de tanıdım gercek anlamda ve Allah ın hem bu siteye hem bana bir lütfu diye düşünüyorum...Allah onu sevdiklerine,arkadaşlarına bağışlasın.Dünya tatlısı biri...Hayatı bu derece iyi irdeleyen bu kadar sorumluluk sahibi ve bu kadar geveze:) ve alçakgönüllübir insan daha görmedim.Ahlaki meziyetleri gelişmiş,onurlu,merhametli,sevecen,mert,dürüst biri...İYİ Kİ TANIMIŞIM diyebildiğim ender bir dost...Allah her daim yar ve yardımcısı olsun...

Üst Alt