Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
paylaşımlarını güzel bulduğum bir üyemiz.. bu arada deminki sözlerim sizin içinde geçerlidir . kişi bakmak istediği gibi görür, inşallah zannettiğiniz gibi bir kişi olurum...

bu kardesımızın alt tarafına yazı yazmak benım ıcın bır seref sevgı besledıgım bır kardesım allah her daım yolunu acık etsın ınsallah

H

hüma-gül

Guest
benım cok sevdıgım ablamdır her zaman önümde gördügüm bır ablam allah yolunu acık etsın ablam sevgıyı yasatmasını ve sevmeını bılen bır ınsan ıyıkı ablam varsın

canim kardesim benim iyiki sende varsin gec buldum cabuk kaybetmem insallah

H

hüma-gül

Guest
bende sizin gibi yeniyim eski degilim arkadasimi yeni tanidim gercektende saygili bir kardesim siz neden böyle seyler yazdiniz anlamis degilim sizide Allaha havale ediyorum böyle polemiklerden kactikca gelip buluyo yine sadece amac dostluklari pekistirmek arkasinda bir baska sey aramaniz dogru degil

H

hüma-gül

Guest
saygiyi ne ölcüde degerlendirdigini anlamadigim arkadasim geliyo aklima

H

hüma-gül

Guest
Evet belli oluyo nasil saygi duydugunuz. Ben yeni tanidigim bana saygisi olan insani överim,övüyorum simdiye kadar kimseyi yermiste degilim sizde alip baska yere koyuyorsunuz bu övgüyü sonrada saygidan bahsediyosunuz.

Asya

New member
avatarına resmini koyan arkadaşlarımızdan biri.güzel öykülerini okudum.hatta bi tanesi beni ağlatacaktı.

gulya

New member
actigi konulari begendigim bi arkadasimiz.acik sozlu dobra bi insan.ama nedense forumda birilerinin ovulmesini istemiyo.ben valla bi kere yazdim oda inanin seyfullahla ilgili gercek dusuncelerimdi.tamam ovmuyorum.seyfullah kotu birisi.berbat bi insan.zaten kizginim onada.hirsimi cikarayim bari :)

gulya

New member
evet sanaydi arkadasim :) nolduki.ayy ben en iyisi kimsenin hakkinda konusmayim.yoksa asya yine forumu ayaga kaldirir gulyanin akrabasimisin die :)

hatice_aslan

New member
Üzgünüm yorum yapamıyorum. Pek sizlerle haşır neşir değilim. Ama herkese çok güzel yazı ve konuları paylaştıkları için teşekkür ediyorum.

reyyan

New member
şu Yukardaki Varya O Kardeşim çok Mükemmel Sevecen Tatli Ve Bi Okadarda Ablasinin Cani Asyadir Ne Yapsa Yeridir Der Der Yani Bu Asya

gulya

New member
inanin bende sizi tanimiyorum yoksa yorum yapardim hatice aslan kardesim

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Üzgünüm yorum yapamıyorum. Pek sizlerle haşır neşir değilim. Ama herkese çok güzel yazı ve konuları paylaştıkları için teşekkür ediyorum.

samimiyetinden ötürü kutlarim ama ben sizin gibi kardeslerimle hasir nesir olmak isterim insallah paylasimlara acik bir kardesmi acaba:confused: :rolleyes:

gulya

New member
fazla tanimiyorum ama paylasimlari guzel bi insan.arz ama bazen almanca yazdigi icin sinir oluyorum(saka) cunki almanca bilmiyorum

Üst Alt