Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumdakilerle reelde tanışmak ister miydiniz?

Asya

New member
değerli üye arkadaşlar bu forumdaki arkadaşlarla reelde tanışmak istermiydiniz?kim kimle tanışmak istiyor acaba?

Z

zabotek

Guest
sanaldan reele,reelden sanala dönüşmeyecekse.. herkesle tanışılabilir.. sorun değil.. ben bu formda sadece bi arkadaşımı tanıyorum oda kapı komşum zaten.. onun haricinde kimseyi tanımıyorum.. o yüzden kimle tanışmak istesem bilemiyorum ne yalan!!

Z

zabotek

Guest
kimi tanıyorsunuz?

ODA YENİ bir üye burda.ben yönlendirmistim.akşamları girer zaten.. onun kim oldugu önemli değilde.. ben bişey sorcam.. neden formda fazla aktif üye yok? her zaman böylemi acaba? 1 aydır yaklaşık siteye bakıyorum ama bir avucu geçmiyor online kişi sayısı. olanlarda hep aynı kişiler.. belli bir neden varmı acaba? çıkaramadım ama neyse?

hadi sizinle tanışmak isteyeyim sakıncası yoksa.. :) :confused:

radikal

New member
Ruhlar aleminde başlayan tanışıklığın bu alemde de olmasını isterdim. Fetih, alptraum, hümagül, reyyan, isimsiz, duha, karababa, asya, abd el wahhab, dudaev, enes, seyfullah putkıran, sufiyyun, ehlisunnet, gönüldostuelif, şirvan, tahsiye72, usamebinladin bir çırpıda sayabileceğim gerçekten tanışmak ve sohbet etmek isteyeceğim kişiler. Haa! unutmadan bunların yanında birde tabiki tartışmalı platformların vazgeçilmez ismi mehmet_16. Gerçi O'nun için kabus gibi bir şey olurdu bu ya neyse artık:p

hasret

New member
ben bu formdakilerin hepsini tanımak isterdim...
bir kuzenim birde kardeşim var tanıdık...
yüzlerini bildiğim ve msn konuştuğum reyyan ablamla, isimsiz kardeşim var...

gönüldostuelif

New member
ben bu formdakilerin hepsini tanımak isterdim...
bir kuzenim birde kardeşim var tanıdık...
yüzlerini bildiğim ve msn konuştuğum reyyan ablamla, isimsiz kardeşim var...

bende forumdaki bütün herkezle tanışmak isterdim
evet benimde tanıdığım hasret ablam var,onuda zaten her saniye görüyorum malesef(saka):)..

mhmt

New member
forum yöneticileri bi gün ayarlayın da bi tanışalım bi yerlerde...
mesela alaaddin tepesinde:) şaka...

ben niyetinde samimi olan herkesle tanışmak isterdim..
selametle..

mhmt

New member
mhmt kardeşim çoktandır seninle denk gelemiyoruz.

Seni özledik.

Muhabbetle

bilmukabele..
hiç sorma..bu bütünlemeler başımı yedi benim..finallerde yatınca(forumdan çıkmadım o zamanlar;)) bütünlemelere çalışmak zorunda kalıyoruz...
inş. yarındaki son sınavdan sonra karşılaşırız:)
selametle..

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
benim kapım herkese açık tanışmak isteyenlerle tanısa bilirim övünmek gibi olmasın ama ismim dünyaya yayılmış bile

slm ve dua ile

gulya

New member
ilk kez asyanin anketine katiliyorum.cunki kusuruma bakmasin ama ilk kez bi anketini gercekten begendim.(asya kirilmaca yok ama cunki fikirlerimizi solemekte ozguruz, senle en son ole anlastik sanirim:) ) bu konu benim en agrili yerim desem az bile kalir.cunki forumda cok guzel dostluklar edindim ama malesef onlarin hic birini gorme sansim yok.cunki cok uzaktayim.kimleri gormek istememe gelince.isimler cok.ins bigun hepsiyle tanismak sansim olur.nasip isi.selam ve dua ile

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır

insan-ý kamil

New member
Web sitesi
turkey.bb2.org
Forumdaki Tüm Kardeşlerimizle Tanışmak İsterdim.
Onlarla Kucaklaşmak Ve Allah Selamını Vermek İsterdim

Allah Hepinizden Razı Olsun

Asya

New member
ilk kez asyanin anketine katiliyorum.cunki kusuruma bakmasin ama ilk kez bi anketini gercekten begendim.(asya kirilmaca yok ama cunki fikirlerimizi solemekte ozguruz, senle en son ole anlastik sanirim:) ) bu konu benim en agrili yerim desem az bile kalir.cunki forumda cok guzel dostluklar edindim ama malesef onlarin hic birini gorme sansim yok.cunki cok uzaktayim.kimleri gormek istememe gelince.isimler cok.ins bigun hepsiyle tanismak sansim olur.nasip isi.selam ve dua ile
ben de bu forumda en çok sizinle tanışmak isterdim.

Asya

New member
bu forumdaki tüm tartışmacı isimlerin bir araya geldiğini hayal bile edemiyorum.hem de yüz yüze reelde.ne hoş bir şey olurdu gerçekten.çok heyecanlı olurdu.

gulya

New member
asyacim tanismak istersen memnuniyyetle.sanaldan bile tanisa biliriz.benim sana karsi kastim yok.hic cekinmeden itirafda ediyorum sadece actigin konulari begenmiyordum o yuzden.ama kesinlikle sahsina karsi kastim yok.msnimi ozelden yollarim istersen tanisiriz memnun olurum ayrica:)

reyyan

New member
bende ehli sünnet çabanoglu teslinolan aktıvus çamdalı birde asyayı

Z

zeynep_hearty

Guest
sanıyorum kişiler tanışmadan daha iyi diyologlar içerisinde oluyorlar en azından daha faydalı oluyorlar sanal alem için düşüncem bu yönde düşünceler daha iyi şekil alıyor, berraklık oluyor, ama lar olmuyor ..selam ve dua ile..

Üst Alt