Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni gelenler...HOŞGELDİNİZ!

Rahmet4

New member
@Tahtabacak
o vesvese az veya cok herkesde var o senin imaninin kuvvetine delalettir. inshallah düsmana galip gelirsin. Allah inananlari dogru yoldan saptirtmasin....Amin

Bu arada yeni üye oldum cümle Ümmet-i Muhammed(s.a.v.)e Selam olsun

Þ

þehadet

Guest
Bu sayfa tamm 116 kez görüntülenmiş.
Ben de merâk ettim ve girdim.

Ve gördük ki, hoşgeldin hoş bulduk geyiği, başka bir şey yok..
Biraz fikriniz varsa, geyik yapmayı bırakın da fikrinizi yazın, ama doğru ama yanlış...
Haa başkalarının yazılarını kopyalamak, alt alta âyet-i kerîmeleri sıralamakta ma'rifet değil...

ozaman sen yaz biz bakalım geyik muhabetiyse

Harris

New member
Esselamu Aleykum Kardeşlerim... Rabbim Hakkı Hak için Hakça yazanlardan eylesin İnş. Amin

feza

New member
Selamun Aleyküm Ve Rahmatullahu Ve Berakatü Allah'in Rahmeti Ve Bereketi üzerinize Olsun Inşaallah.ben Bu Sitede Yeniyim Inşallah Hayirlara Vesile Olur Allah' A Emanet Olun...

hyperactive

New member
selamun aleykum,bu siteye yeni üye oldum.Ama yaklaşık 2-3 haftadır konuk olarak izliyorum.Güzel bir site fakat yadırgadığım bir durum var!Farklı düşüncede olan arkadaşlar adeta birbirleriyle kavga eder uslupla yazışıyorlar ki hiç hoş değil!
Hoş olmayan diğer bir şeyde site yöneticilerinin sansür uygulaması!Ki küfür içeren sözcükler olmadıktan sonra her tür düşüncenin temsil edilmesi gerektiğini düşünüyorum.Selamun aleykum.

yabanGülü

New member
s.a arkadaslar. bu siteye yeni üye oldum,ins. hayirlisiyla hayirli konular konusma dileyiyle

yabanGülü

New member
arkadaslar dürüstlük medeniyet ve hosgörü icinde sohbetler dilerim herkese

mehmett

New member
Başlığa itafen HOŞBULDUK arkadaşlar işallah fikrimizi açıkca söyleyebileceğimiz bir FORUM dur.Bu arada form sessizmiş felan boş verin yaw çok oldummu güzel olacak diye bir kural yok az olsun öz olsun hadi BİSMİLLAH diyelim

mehmett

New member
S:A kardeşler yeni geldik ama kalıcı oluruz inşallah hadi bismillah

isimsiz

New member
hoş geldiniz arkadaşlar...

bu ve buna benzer bir çok bölüm vardı ama dikkatinizi çekmedi herhalde...her giren gibi sizlerde elbet konulara adapte olana kadar zaman geçecek.fakat alıştınızmı hiçte sessiz gelmeyecek sanıyorum...

faydalı paylaşımlarda bulunmamız temennisiyle....

Üst Alt