Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni gelenler...HOŞGELDİNİZ!

reyyan

New member
sa hoşgeldiniz nekadar güzellik varsa burda

rümeysa41

New member
Ben De Yeni Geldim Ve Cok Begendim Siteyi Kuranlardan Ve şu An Yöneticilerinden Allah Razi Olsun Ben Rümeysa41 Selamün Aleyküm.........

*sessizgemi*

New member
bende yeni üye oldum siteyi tanımaya calışıyorum bilgilenip feyz alabileceğim gibi geldi bunun için üye oldum

*sessizgemi*

New member
bende yeni geldim evet nereye ne yazacağımı bilmiyorum sudan cıkmış balık gibiyim:)

Huzeyfe

New member
Selamun aleyküm.
Nickim Huzeyfe (zaten görüyosunuz)

İnşaallah tanışmamız hayırlara vesile olur.

akbatu

New member
bende yeni üyeyim ama alıştım güzel bir site. neyse hoşgeldik :):):)

TahtaBacak

New member
Herkese merhaba,

Ne zamandır İslami bir foruma üye olmak istiyordum, burayı denemek istiyorum.

Kuran'ı Kerim'de tasviri yapılan "şüpheci kalp"e sahibim, yani kötü kalplerin en tehlikelisine....İnanmak isteği içerisindeyim, hatta Allah'a inancım mevcut ama İslam'a nedense inanamıyorum...(Başka bir dine de inanıyor değilim). İşin kötüsü İslam hakkında bilgi sahibiyim, mantığım çok yerinde çalışıyor ve bu dürtüler neticesinde sorgusuz bir inanca ulaşamıyorum.

Bu yüzden bu forumdan beklentim mantığımın yarattığı sorulara bir nebze de olsa cevap bulmak, sohbet etmek, konuşmak...

Ancak lütfen, seni şeytan kandırıyor, direkt cehennemliksin gibi yaklaşımlar ile gelmeyin bana. Cahil değilim, İslami bilgim belirli bir düzeyde, benim isteğim gerçekten bilgili, yorum getirebilen ve sabırlı arkadaşlar ile tartışmak. Soru soracağım, çelişkilerimi anlatacağım zaman mutlaka bunların içerisinde eleştirisel ve hoşa gitmeyecek konular da olacaktır. Ancak ben dürüst davranacağım...

Amacım İslam'a eleştiri getirmek değil, kendi çelişkilerimi ve şüphelerimi önce azaltmak, sonra da kurtulmak. Böyle düşünmüyor olsa idim şu anda burada olmazdım zaten. Yaradanı çok seviyorum, üzülüyor olmamdaki en büyük sebep de bu zaten.

Sevgiler

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Herkese merhaba,

Ne zamandır İslami bir foruma üye olmak istiyordum, burayı denemek istiyorum.

Kuran'ı Kerim'de tasviri yapılan "şüpheci kalp"e sahibim, yani kötü kalplerin en tehlikelisine....İnanmak isteği içerisindeyim, hatta Allah'a inancım mevcut ama İslam'a nedense inanamıyorum...(Başka bir dine de inanıyor değilim). İşin kötüsü İslam hakkında bilgi sahibiyim, mantığım çok yerinde çalışıyor ve bu dürtüler neticesinde sorgusuz bir inanca ulaşamıyorum.

Bu yüzden bu forumdan beklentim mantığımın yarattığı sorulara bir nebze de olsa cevap bulmak, sohbet etmek, konuşmak...

Ancak lütfen, seni şeytan kandırıyor, direkt cehennemliksin gibi yaklaşımlar ile gelmeyin bana. Cahil değilim, İslami bilgim belirli bir düzeyde, benim isteğim gerçekten bilgili, yorum getirebilen ve sabırlı arkadaşlar ile tartışmak. Soru soracağım, çelişkilerimi anlatacağım zaman mutlaka bunların içerisinde eleştirisel ve hoşa gitmeyecek konular da olacaktır. Ancak ben dürüst davranacağım...

Amacım İslam'a eleştiri getirmek değil, kendi çelişkilerimi ve şüphelerimi önce azaltmak, sonra da kurtulmak. Böyle düşünmüyor olsa idim şu anda burada olmazdım zaten. Yaradanı çok seviyorum, üzülüyor olmamdaki en büyük sebep de bu zaten.

Sevgiler
öncelikle hoşgeldiniz İSLAM dini yokluk değil VARLIK dinidir kalpleri kudret elinde bulunduran YÜCE MEVLADIR inş. siz niyetinizi halis tutun hayr olur ''Niyet hayr akibet hayr'' olur inş.

Üst Alt