Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni gelenler...HOŞGELDİNİZ!

Mücahid

New member
Yeni katılan kardeşler hoş geldiniz Hayırlı olur inşaallah

A

abdirabbih

Guest
hoşgeldiniz...
yakında külliyatı tamamlayacağız inş.
:):):) şualar mektubat.....
geriside sırada inş :)

hamza_yürekli

New member
Selamun Aleyküm...

Kendini Mehdi Diye İlan Eden Bir Şahs Hakkında Bilgi Toplarken Bu Siteye Rastladım,Ve uye Oldum:)

mhmt_tss

New member
Selamun aleyküm....Rahman ve Rahim olan Allahın adıyla...

mhmt_tss

New member
Haddim değil biliyorum ama Casus021 arkadaşımızın mesajında hata mı var...yoksa ben mi yanlış anladım...Aydınlatırsanız sevinirim...

"Ey Nefsim Sana Yazıklar Olsun İnsanlara Teşekkür Etmekten Çekinirsin Ama Yaradana Nankörlük Etmekten Çekinmezsin" böyle olması gerekmıyomu...?

mhmt_tss

New member
Bilmıyorum Abi daha yeniyim tanımıyorum Zati muhterem şahsı..

Mücahid

New member
Haddim değil biliyorum ama Casus021 arkadaşımızın mesajında hata mı var...yoksa ben mi yanlış anladım...Aydınlatırsanız sevinirim...

"Ey Nefsim Sana Yazıklar Olsun İnsanlara Teşekkür Etmekten Çekinirsin Ama Yaradana Nankörlük Etmekten Çekinmezsin" böyle olması gerekmıyomu...?

Evet kardeşim haklısınız yazımda hata etmiş kardeşimiz.Kendisini özel mesajla uyracağım.ALLAH razı olsun uyarınız için

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net

kardeş imzamda bir sorun yok dogru yazılmıştır hata yapmamak için defalarca okudum ve düsündüm fakat bu imzamda bir hata bulamadım

hale

New member
selamun aleykum ben hale...
foruma yeni geldim
gezginin kuzeniyim
aradığım birçok şeyi burada görünce kayıt oldum.
inşallah güzel vakit geçiririz beraber...
selametle.

Mücahid

New member
kardeş imzamda bir sorun yok dogru yazılmıştır hata yapmamak için defalarca okudum ve düsündüm fakat bu imzamda bir hata bulamadım

Sevgili casus bu yazım bana göre hatalı nedeni ise :

Ey nefsim sana yazıklar olsun.İnsanlara teşekkürden çekinmezken,seni yaradan rabbine şükürden çekinirsin.

Bu benim yazdığım.senin imzanda durum Rabbine nankörlük etmeyen nefis adeta eleştiriliyor dikkat edelim

Ey nefsim sana yazıklar olsun.İnsanlara teşekkür etmekten çekinmezsin.Rabbine nankörlük etmekten çekinirsin.

Buradaki manada nefis adeta Rabbina nankörlük etmeye zorlanıyor ve etmediği içinde ayıplanıyor.Bu mana çıkıyor.Kardeş aldığın yerde bu şekilde yazılıyor olabilir.Orada da yanlış yazılmış olamazmı.

İncelemeni öneriyorum dua ile

dilaranur

New member
aranıza yeni katılıyorum

aranıza yeni katılıyorum

selamün aleyküm ben dilara aranıza yeni katılıyorum güzel bilgi alışverişlerinde bulunabilcemi düşünüyorum bilerek bilmeyerek yapacağım hatalarım için şimdidien özür dilerim inşallah yararlı olur bu site benim için Allahın rahmeti üzerinize olsun selam ve dua ile ALLAHA emanet olun

Üst Alt