Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni gelenler...HOŞGELDİNİZ!

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Zaman ne çabuk geçiyor, foruma ilk üye olduğum tarih
30,09,2005
şimdi
16,08,2009

İslamforumla tanışalı neredeyse 4 sene olmuş dile kolay ne çabuk geçti sanırım en eski benim adminden sonra . Maşallah islamforumla birlikte büyüdük desek yeridir. Şimdi eski mesajlarıma bakıyorum hareketli bir o kadarda sert çıkışlarım varmış :) keşke eski üyeler bir daha gelsede eskiyi yad edelim bölümü açsak ne hoş olurdu değil mi? Ama çoğu dünyanın koşturmacası ile net alemini terk etti, evlenenler çocuğa karışanlar derler ya dili olsada konuşsa aynen öyle , Rabbim hayırları arttırsın inşaallah.

Son düzenleme:

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Üstad görmeyeli bunamışsın galiba :D:D 17 Eylüldeyiz haa :))) Zaman ne de çabuk geçmiş :)))

üstad sorma yaşlandık dedim ya cidden yaşlanmışız neyseki erken farkettik düzelttik ama aramızda bir ayın lafı olmaz. hoş geldin üstad eskileri yad ettik sen geldin bakalım başka kimler gelicek :) hoş geldin sefa getirdin :) ( Not: Bari msnde uyarsaydın :D)

rusen_alp

New member
üstad sorma yaşlandık dedim ya cidden yaşlanmışız neyseki erken farkettik düzelttik ama aramızda bir ayın lafı olmaz. hoş geldin üstad eskileri yad ettik sen geldin bakalım başka kimler gelicek :) hoş geldin sefa getirdin :) ( Not: Bari msnde uyarsaydın :D)

Dost acı söylermiş kardeşim benim :)))

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Zaman ne çabuk geçiyor, foruma ilk üye olduğum tarih
30,09,2005
şimdi
16,08,2009

İslamforumla tanışalı neredeyse 4 sene olmuş dile kolay ne çabuk geçti sanırım en eski benim adminden sonra . Maşallah islamforumla birlikte büyüdük desek yeridir. Şimdi eski mesajlarıma bakıyorum hareketli bir o kadarda sert çıkışlarım varmış :) keşke eski üyeler bir daha gelsede eskiyi yad edelim bölümü açsak ne hoş olurdu değil mi? Ama çoğu dünyanın koşturmacası ile net alemini terk etti, evlenenler çocuğa karışanlar derler ya dili olsada konuşsa aynen öyle , Rabbim hayırları arttırsın inşaallah.

Üstad görmeyeli bunamışsın galiba :D:D 17 Eylüldeyiz haa :))) Zaman ne de çabuk geçmiş :)))

üstad sorma yaşlandık dedim ya cidden yaşlanmışız neyseki erken farkettik düzelttik ama aramızda bir ayın lafı olmaz. hoş geldin üstad eskileri yad ettik sen geldin bakalım başka kimler gelicek :) hoş geldin sefa getirdin ( Not: Bari msnde uyarsaydın :D)

Dost acı söylermiş kardeşim benim )

Üstad ayrıca bugün ayın 16 sı , saat 12 itibarıyla hatırlatırım, acı konuşmak istemiyorum artık

üstad şimdide bir günemi takıldın tamam düzeltiyorum :) acı konuş üstad varsın eskilerden gelsin özlemişim ya :)

esmer

New member
Bende yeni geldim :) selamünaleyküm :)

Aleyküm selam,hoşgeldiniz:)

Ben de eski üyelerdenim.İlk gözağrısı unutulmuyor.

Nickler farklı olsada kırgınlıklar küskünlükler olsa da başka forumları dolaşıp gelsekte ilkgözağrısı unutulmuyor...
Demek ki bu aralar herkes benime aynı duyguları yaşıyor.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Aleyküm selam,hoşgeldiniz:)

Ben de eski üyelerdenim.İlk gözağrısı unutulmuyor.

Nickler farklı olsada kırgınlıklar küskünlükler olsa da başka forumları dolaşıp gelsekte ilkgözağrısı unutulmuyor...
Demek ki bu aralar herkes benime aynı duyguları yaşıyor.

Eski üyeleri görmek hoş, bizdende eskimisiniz? şayet aynı dönemdensek bu ismi hatırlıyamadım eski isminiz nedir?
Ve bakalım başka eskilerden kim gelicek?

esmer

New member
Eski üyeleri görmek hoş, bizdende eskimisiniz? şayet aynı dönemdensek bu ismi hatırlıyamadım eski isminiz nedir?
Ve bakalım başka eskilerden kim gelicek?

Yok sizin kadar eski değilim.2007 yılında üye olmuştum.Çokda kayıplara karışmış bir üye sayılmam.Eski nickimi duyan eminim ki çok çok sevinecek kişi vardır,onlar kadar olmasada hoşlanmayanlarda vardır.O yüzden şimdilik kalsın.Bir ara açıklarım:)

Þahin

New member
Herkese Selamlar
Arkadaşlar Ben Şahin
Bazı dini Konularda siz değerli dostlardan fikir alışverişi ve bilgi almak için burdayım..Şimdiden teşekkür ederim
Allaha emanet olunuz...
Saygılar

Son düzenleme:

oSSlem

New member
hoşbulduk casus kardeşim yoqunluktan dolayı aksaklıklar oldu biraz ama yine burdayım işte ..sizleri qörmekte cok cok qüzel ...

Üst Alt