Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şu an ki Ruh Halinizi Yazarmısınız?..

bekir

sadece bir kul
Yönetici
İslam Forum da Kur'an ı Kerim dinliyorum. Çok huzur veriyor... Tabiri caiz ise bulutların üstündeyim.

Elifnisa

New member
Üzüntü ve keder... Gazze de yaşananlar aklımdan çıkmıyor ve çıkarmamak için elimden geleni yapıyorum... buda bana acı veriyor. savaş olmayan bir ülkede yaşadığıma mutlu mu olmalıyım yoksa şehitlik mertebesine ulaştıkları için lanetli millete boyun eğmedikleri için şanslı olan onlarmı diyorum....

Dostlara duacýyýz

New member
Üzüntü ve keder... Gazze de yaşananlar aklımdan çıkmıyor ve çıkarmamak için elimden geleni yapıyorum... buda bana acı veriyor. savaş olmayan bir ülkede yaşadığıma mutlu mu olmalıyım yoksa şehitlik mertebesine ulaştıkları için lanetli millete boyun eğmedikleri için şanslı olan onlarmı diyorum....
Malesef Malesef

D

Dervis Hüseyin

Guest
Uzun bir aradan sonra tekrar namaz kilmaya basladigim icin, kücük büyük, bildigim bilmedigim tüm günahlarima bagislanma diledigim icin cok ama cok huzurluyum.

Elifrana

New member
Bilgi edinmeye yoğunlaştım.. ama çok az dini bilgilerim olduğu için kendimi biraz tuaf hissediyorum.. boşlukta :(

BEN KÝMSÝN?

New member
Selamunaleykum;
Hala yayındayım bilgisayarlara baktığım için gözlerim ağrıyor
Fakat tam tersine ruh halim tebessümvari bir dinamiklikte ilerliyor...

Dostlara duacýyýz

New member
Elhamdullah şükürler olsun iyim ..allah cümleten iyilik versin..allahın rahmetii ve bereketii üzerimizde olsun...sabırlaa

Üst Alt