Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şu an ki Ruh Halinizi Yazarmısınız?..

a l p e r

New member
dün sabahçok erken kalktım akşam da yorgun bir şekilde yattım. AMA UYUMAK NE MÜMKÜN!!!

Ben ilk defa sıcaktan bu kadar bunaldığımı görüyorum.

Camları perdeleri açtık vücudumuzu sivrilere yem ettik ama sinekler nedense kulakların yanında vızıldamayı seviyor. Hayr olsun...

Ne olacak bundan sonra? Felaketler ben dünyadan göçmeden mi başlayacak (başladı) bilmiyorum...

Yani oldukça bunaldım...

:rolleyes:elhamdülillah

A

abdirabbih

Guest
bir Allahuekber seslenişinde elinin tersiyle dünyayı arkaya atmış sadece bana seni gerek Seni ifadeleriyle bi yolculuğa çıkmak isteyen yolcunun serzenişi içerisinde kırılganlık ve kendi hayatımın tam orta yerinde gurbeti yaşıyorum..
biraz hüzün
biraz gözyaşı......

B

beyaz_ýþýk

Guest
uzuntuluym cunku sabah ezanı odama daogarken istanbul semalarını inletirken....
artık inletmiyor....valilğin aldıgı kararmış sanırım..sadece 1 camiden ezan okunuyor ve 1 -2 gun dısında beni uykumdan uyandıran meleklerle ezanı odamda zor duyuyorum.....taki bizim camiye sıra gelene kadar....
yazıktır ki şeytan ezana okuunca ezan bitene kadar o guzel ahenkin oldugu yere gelmezmiş...tabi bu kimin umurunda...

A

abdirabbih

Guest
nisan yağmurları gibiyim işte ne zaman dolup ne zaman boşalacağım belli olmuyor
o kadar mutluyum ki şuan Elhamdülillah :)

..:naz:..

New member
işe geç kalmış olmanın sıkıntısındayım şu an ki neyse patronlar abilerim....:p
ucuz atlatıyoruz bu sayede...

lotus

New member
Bende şuanda çok mutluyum. Gönül köşemizde bir kardeşimiz daha oldu..

kubraaa

New member
tatilin ve uzun süre evde durmanın getirdiği garip bir durgunluk var içimde

rusen_alp

New member
durgun,hayatımın bir devrini kapatıp , yeni bir sayfa denilebilecek radikal tarzda kararlar aldığım günler oldu bu günler , biraz korkak, biraz tedirgin, biraz da umutlu.....

Bekliyoruz, Mevlam neyler, neylerse güzel eyler....

A

abdirabbih

Guest
durgun,hayatımın bir devrini kapatıp , yeni bir sayfa denilebilecek radikal tarzda kararlar aldığım günler oldu bu günler , biraz korkak, biraz tedirgin, biraz da umutlu.....

Bekliyoruz, Mevlam neyler, neylerse güzel eyler....

hakkınızda hayırlı olsun abi...
avatarınızda gözümden kaçmadı mübarek ola

Z

zeynep_hearty

Guest
hayr olsun insallah..konuşmayı arzu ederseniz buradayım sevgidğer Gezgin..selam ve dua ile..

rumuz6

New member
Rahatsızlığıolan kardeşlerime Mevla taala celle celaluhu rahmetinden acil ikram eylesin bizler bedene hamdu senalar olsun ancak ruhaniyetimiz biraz fırtınaya yakalanmış gemi misali sabırla geminin batmaması için büyüklerin himmetine sığınmış durumdayız inşaallah fırtına dinecek gemi hızla yol almaya devam edecek Mevla celle celaluhu nun izni ile
vesselam

Y

Yalanmýþ

Guest
Aslında ben ezelden beri hür yaşamadım,sadece köle olmaya razı olduğum kimselere yetemedim,bittim,olay bu.

Gözlerimi yaşarttın, okuyanda yazdığının aslı var sanacak. Kim kölelik istemiş senden merak ettim. Reklamı bırak, özüne dön. Sonra asıl hesap verememe sebebin bu olur. ;)

Üst Alt