Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şu an ki Ruh Halinizi Yazarmısınız?..

Z

zeynep_hearty

Guest
rabbim iyi ile tebdil eylesin insallah sevgideğer Mihrimah..ben sevinci hem kederi birlikte yaşıyorum sanırım ...selam ve dua ile..

A

abdirabbih

Guest
ya çok garip bi duygu.... azönce uyuya kalmışım da böyle kardeşim gelmişti biraz muhabbet ettik... böyle dışarda olan üzücü olaylardan birini anlattı çok ürperdim..Rabbim hepimizi Cevşen-ül kebir duası yüzü suyu hürmetine korunanlardan eylesin... amin

radikal

New member
Hayrlara ulaşmak sabır ister arkadaşlar. o sabrı gösterecek bir ruh halindeyim şuan.Gözüm görmesede, gönlümde yaşattığım için ve bunu bana nasip ettiği için Rabbi Telaya şükr halindeyim bu noktada.

mhmt

New member
hala karışık..sebepsiz canım sıkkın..
hadi hayırlı günler..

selametle..

Ebu Zerr

New member
oynak, Oğuz Yılmaz'dan uğur böceğim isimli şarkıyı dinliyorum...

M

muhik

Guest
Mutluyum Ve Umutluyum.ancak Yapacak çok Işim Var Ve Uzun Zamandir Hastayim,yarin Doktorda Randevum Var Teşhisini çok Merak Ediyorum Allah bana şifa Versin Ne Diyeyim.:) :) :)

A

abdirabbih

Guest
Mutluyum Ve Umutluyum.ancak Yapacak çok Işim Var Ve Uzun Zamandir Hastayim,yarin Doktorda Randevum Var Teşhisini çok Merak Ediyorum Allah bana şifa Versin Ne Diyeyim.:) :) :)

safinaz canım kardeşim Rabbim sana şifalar versin inş.. Şafii ismi şerifiyle...
ve tüm hastalara inş..

hannane

New member
yoğun tempolu bir gün yetiştirmem gereken çoook şey var...Arkadaşlar bu gece memlekete gidicem inşaallah..Gidipte dönmemek dönüpte bulamamak var..Haklarınızı helal edin lütfen..Allaha (cc) emanetsiniz...Dualarda buluşmak ümidi ile..

rusen_alp

New member
yoğun tempolu bir gün yetiştirmem gereken çoook şey var...Arkadaşlar bu gece memlekete gidicem inşaallah..Gidipte dönmemek dönüpte bulamamak var..Haklarınızı helal edin lütfen..Allaha (cc) emanetsiniz...Dualarda buluşmak ümidi ile..
Helal olsun, kendine iyi bak, sağlıcakla git ve sağlıcakla gel....En güvenilene emanetsin....

Üst Alt