Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Özür diliyorum..Bizden özür dilemeyen KAHPEDIR...

Enver Ýstek

metin mete
Yani; Bekir kardeşimin tarihi verilere dayanarak verdiği bu vahşetlik dolu satırları okuyalım ve ondan sonra "neden ?" diye soralım. Neden ? diye soranlara tek bir soru ile cevap vermek isterim: "Yukarıda maruz kalınan vahşetin 100/1 oranını, hatta daha azını, hatta; bırakın çocuğunuzun yada eşinizin kafasının koparılmasını, sadece başındaki saçları kör bir makas ile tarş etmeye kalksalar ne kadar müsaade edersiniz ?"

Iste o nedenle ben bir seycik dedimmi adim hemen cikar yukari;Fasist,Kafatasci,Irkci eeeee iste biz bunlari unutamiyoruz.Biz Yemende biraktigimiz Iki Miyon Kadinimizin,Esini,Yavuklusunu kaybetmesini unutamiyoruz,Biz Filistini,Iraki,Afkanistani,filipinleri,ya Bulgar ol ya öl diyenleri,Kipris mezalimini unutamiyoruz,Doguda hamile kadinlarimizi dograyan Vatan hainlarini unutamiyoruz simdi kalkip haklari degilmi bir TV diyeni hic anlamiyoruz,Kimin hakki oldugunuda asla tartismiyoruz..Radikalim Iste halimiz bu mihvelde...

Enver Ýstek

metin mete
Her yönümüze düşmanlardan duvar ördük.

Ermeni düşman, Kürt aşiretleri düşman, İran düşman, Yunan düşman, şeriatçı düşman, Alevi düşman, AB düşman, o düşman bu düşman.

Düşmanlığa en layık olan düşmanlığın ta kendisidir. Bırakalım düşmanlar düşmanlık yapsın. Önce kendilerine zarar.

Görülmüyor mu ki, şu düşmanlık hissimiz su i istimale çok açık. İçimizdeki şu düşman bulma sevdasından ne zaman vazgeçeceğiz?

Oysa düşmanlık bedbahtlara layık bir histir. Zira evhamlarla herşeyi kendine yabani ve her şeyi kendine düşman zanneder. Bu düşmanlık hissi zulmü ona caiz gösterir. İşte Ermenilere katliam yaptıran o his değil mi? O katlima sebep olan ve önce kendimize zarar veren düşmanlık ve intikam hissini kalbimize girsin diye menfezler açmanın alemi nedir?

Oysa Mü'minin şennidir ki her şeyi kendine dost görür. Güzele bakar, güzel düşünür. Bahtiyar olur. Hak için endişe eden o bahtiyar, güzel ahlaklıdır ki, nazarında -her zaman- pek güzel bir memlekete düşer. İşte bu iyi adam, girdiği memleket ona şenlik içinde görünür. Her taraf bir sürur, bir panayır, bir cezbe ve neşe içinde zikirhane halini alır. Herkes ona dost ve akraba görünür. Bedbaht olan hem kendi, hem halkın elemi ile acı çekmesine bedel; şu bahtiyar hem kendi, hem umum halkın sürüru ile neşeli ve refah içinde yaşar.

Demek düşmanlık,önce kendine ve halkına acı vermek ve refahını ortadan kaldırmak ve komşularını dahi rahatsız etmektir.

Dostluk her şeyden önce kendini ve halkını neşeye ve refaha gark etmektir. Komşuları dahi istifade eder.

Ayet: "Biz sizi tanışıp kaynaşasınız diye farklı milletlerde yarattık"

Düşmanlık edelim diye değil. Biz Ermenilerin millet olarak kemalatlarını alıp istifade edelim. Bak akılları ile üç beş milyonluk Ermeni bütün dünyayı kendine dost ve taraf yaptı. Biz herkezi düşman göre göre bütün dünyayı kendimize karşı yaptık.

Neresi iyi?

Muhabbetle

Evet düsman bizim icimizde,ayni özür dileyenler gibi,kanindan süpheye düsmüyoruz artik eminiz.Üc bes milyonluk Ermeni gibi eger biz onlardan olmadiktan sonra zaten bize dost olmayacaklar varsin üc bes milyonlugu kendilerine dost kabul etsinler,bumu sizce gercege klavuzlanmak?Evet tanisalimda Resul(Selam Resul/Resullere olsun)Kendi öz milletiyle savasmak zorunda kalmadimi?Buyur iste Arap alemi Israil ile dostluk sarkilari söylemiyormuydu?Bak ikiye bölündüler en büyük putun kucaginda Israil hakli demeye getirmedilermi?Varin sizde imzanizi koyun nede olsa Üstadlariniz Kucakta degilmi?Imzalari pesin pesin atmislar hemde onlarin en kutsal mekanlarinda....Biz unutmanin kücüklük,Af etmenin büyüklük oldugunu bilenlerizki ikisinide kabul etmiyoruz ne kücügüz nede büyük,Varin siz Hiristiyan ve Yahudi dostlarinizla bol bol aradaki iletisim bozuklugu yasamadan kardes kardes yasayin ama sakin Bizim milletimiz hakkinda özür dilemeyiniz,Cünki biz ne unutur nede af ederiz acilari hala cigerlerimizi yakmaktadir,Düsman degiliz ama unutup af etmiyoruz siz onlardan ÖZÜR dileyin bizdende Onlar özür dilesin birakin kendi halimize,Zaten Türk degilizde israrli olanlar bu milleti ne anlasinlar.Onlar internasyonelci arkadaslar yani Globalciler degilmi?Birakin bizi bize....

Allah Türkü korusun ve Yüceltsin...

Son düzenleme:

radikal

New member
Eğitim müfredatını Türk ve İslam düşmanlığı üzerine kurmuş, küçücük beyinleri 6-7 yaşlarından alıp yetişkin hale getirene kadar bunlarla büyüten hangi zihniyeti makul ve anlaşılır bulacağız, anlamak mümkün değil.

Bırakın şu iyi niyeti muhafaza etme oyunlarını. Bırakın polyannacılık oynama felsefesini. Batının sömürdüğü ülkelere gönderdiği psikotelkin amaçlı hikayeler ile büyütmeyelim kendimizi ve çocuklarımızı.

Görsünler, okusunlar, anlasınlar ve bilsinler. Bilsinler ki; iki veya üç kuşak öncesi yaşayan atalarının nasıl hunharca cinayetler ile katledildiklerini. Bilsinler, hiç suçu olmayan, annesinin karnında doğmayı bekleyen, büyük halasının yada büyük dayısının nasıl hunharca, küçücük bedenine daha saf oksijen dahi değmeden, çelik hançerin keskin soğuğu ile soluğunun nasıl kesildiğini öğrensinler.

Kızgın tandırda ekmek yerine, büyük nenesinin beyninin nasıl fokurdadığını bilsinler. Bilmek, öğrendiğini uygulamak değildir. Müslüman zaten bu hunharlığı okudukça Allah'a (azze ve celle) sığınır. Bırakın uygulamayı, okurken dahi midesi bulanır. Ama bilsinler, bilsinler ki, atalarının daha önce düştüğü, iyi niyet çukurlarında boğulmasınlar.

İslam barış dini! Aksini iddia edenlere ise, "boyun eğdirme Dini" diyen mi var ? İslam Barış Dini! amenna ve saddakna. Zulm edene de mi barış ? Zulm edene de mi iyi niyet ? Yahu yapmayalım beyler, lütfen! Şu soğuk havada çocuğunun hırkasını giydirmeden 1-2 saat dışarda oynamasına izin ver. Ondan sonra da, o yavrucağızın gece çıkan 40 derece ateşinin sıcaklığında bakalım sen nasıl kavruluyorsun. Bir de bunun en şiddetlisini düşün. Çırılçıplak karlar üzerinde (eğer şanslı ise) bir kolu bir bacağı kesik bir halde gelecek yardımı beklerken kan kaybından ölen 7-8 yaşlarındaki yavruları düşün. Ve ondan sonra dönüp "İslam Barış Dini'dir" diyebiliyorsanız, en yakın saatteki uçağa binip erivan'a tebliğe gidin. Ama, bu Türk insanına hele hele Erzurum, Erzincan, Elazığ, Kars, Kayseri yöresinde yaşayan insanlara sakın ola seslenmeyin. Zira, küfr ettiğinizi zannedebilirler.

mhmt

New member
Kin acizlerin elinden gelen tek iştir. Ben milliyetim olan İslamı; geçimişin yasını tutarak Hz. Alinnin yası ile bedenini kırbaçlayan bazı fırka mensubları gibi ruhuları ve kalbleri o yas ile kırbaçlatarak küçültmem. Ben dostluk kurarım, sever ve sevdiririm. Kaleleri değil, gönülleri feth ederim. Zira, ben Müslümanım. Madem Müslümanım, o zaman dostluk kurarım.. Madem dostluk kurabiliyorum, demek güçlüyüm.

Madem yarın güneş doğacak, o zaman hava aydınlanacak.

Senin şu yazını okuyan bir şia ne düşünür abi? Böyle mi düşmanlığı yok edip, sevgiyi tahis edecek ve dostluk kuracaksin.
...
Bunları alınıp gücen diye yazmıyorum. Sürekli peşinde koştuğumuz birlik için ilk adım başkasının inancına saygı duymaktan geçiyor. Kabullenmesekte..

selametle..

Z

Zippo

Guest
öncelikle bu durumun zamanında karşılıklı geliştiğini hepimiz biliyoruz..duha hocam belki bu duruma kinle karşılık vermek ahmaklık olur ama unutmakda bi o kadar ahmaklığın aynası olur..peki mhmt üstadımın dediği gibi mi yapmak gerekir buda farklı bi durum..şu an içinse aydınların bunu ne için yaptığı hangi cıkar grubunun sözcülüğünü yaptığı da anlaşılmayacak kadar güç değil..

casus021

New member
Web sitesi
www.islamportali.net
Bakin,Biz kesinlikle Türkiye nüfuzunun su kadari gibi bir iddiamiz yok belkide fazlalardir.Hata kiz alip vermeden dolayi yari yariya olanlarida hesap edersek var sen düsün?Ama velakin bu devletin resmi dili var devletin resmi dilini hice sayanlarin hali buyrun,Ama unutma bir kac yil önce devlet özel Kürtce tv hakki tanimisti zaten ama seyrettiremediler,tutmadi simdi olmaz biz acalim zarar dahi etse devlet karsilasin,aslinda bu bana yillar önce Katil serefsiz bölücü basinin biz direk bagimsizlik istemiyoruz 30-40 yil özerk olalim devlet bizi bize yeter olana kadar her seyimizi yapsin sonra biz ayriliriz demisti simdi kendi elimizle geliyoruz adamin satodan sundugu baris planina helal olsun sizlere HELAL...
kimse devletin resmi dilini hiçe saymıyor ve kendi dilimiz konusan bir tv istiyoruz diyorlar bunun dısında bir devlet isitiyorlarsa bu devlete ihanet olacaktır ve bunu destekleyenlerde ihanetçidir

Enver Ýstek

metin mete
Abi dediklerimi iyice okumadın galiba. Ben düşmanlara mukabele edilmesine karşı değilim. Körü körüne izzet-i milliyeyi yere çalacak bir dostluk da tarif etmiyorum. Düşmanın düşman elini öpmek de muradım değil.

Ben yapacaklarımıza düşmanlık hissi ile karar vermeyelim manasında yazdım.

Faraza Ermenilerden intikam alalım. Ne yapacağız, "dedeleriniz bizim çocuklarımızı kesti" diyerk biz de onların torunlarını mı keselim? Yada Ermeni ırkının ortadan kaldırılması için mi uğraşalım?

Acaba görülmüyor mu? Bugün ERmenilerden özür dileyen densizlerin gaye-i yeganesi Ermeniler ile düşmanlığın devamını sağlamak. Demek, o tuzağa düşmek demek o özür diliyenlere hizmettir.

Allah Türkü korur ve yüceltir. Ama doğru olanı yapmaz isek yere çalar, rezil rüsva eder. Hafazanallah.

Muhabbetle

Biz bagiriyoruz DUHA bagiriyoruz.Biz intikam pesinde degiliz,Velakin birakin acimizi kendi icimizde yasayalim,Unutmadan arkamizdaki Ecdadimiza yapilani yad ederek ama lütfen ne bizim adimiza özür dileyin nede bizim adimiza Yahudi/Hiristiyanlarla iletisim kurunuz.Birakin Allahinizi severseniz biz bizde kalalim,Eger Türk Güclüyse Dünya Müslümanlari Rahat ve refahta yoksa iste haliniz?Iste Irak Iste Filistin Iste Afkanistan Iste Daha dün Kosova Bosna Mekadonyali Müslümanlar evet o Nedenle;.....

Allah TÜRKÜ korusun Ve Yüceltsin...

Enver Ýstek

metin mete
Eğitim müfredatını Türk ve İslam düşmanlığı üzerine kurmuş, küçücük beyinleri 6-7 yaşlarından alıp yetişkin hale getirene kadar bunlarla büyüten hangi zihniyeti makul ve anlaşılır bulacağız, anlamak mümkün değil.

Bırakın şu iyi niyeti muhafaza etme oyunlarını. Bırakın polyannacılık oynama felsefesini. Batının sömürdüğü ülkelere gönderdiği psikotelkin amaçlı hikayeler ile büyütmeyelim kendimizi ve çocuklarımızı.

Görsünler, okusunlar, anlasınlar ve bilsinler. Bilsinler ki; iki veya üç kuşak öncesi yaşayan atalarının nasıl hunharca cinayetler ile katledildiklerini. Bilsinler, hiç suçu olmayan, annesinin karnında doğmayı bekleyen, büyük halasının yada büyük dayısının nasıl hunharca, küçücük bedenine daha saf oksijen dahi değmeden, çelik hançerin keskin soğuğu ile soluğunun nasıl kesildiğini öğrensinler.

Kızgın tandırda ekmek yerine, büyük nenesinin beyninin nasıl fokurdadığını bilsinler. Bilmek, öğrendiğini uygulamak değildir. Müslüman zaten bu hunharlığı okudukça Allah'a (azze ve celle) sığınır. Bırakın uygulamayı, okurken dahi midesi bulanır. Ama bilsinler, bilsinler ki, atalarının daha önce düştüğü, iyi niyet çukurlarında boğulmasınlar.

İslam barış dini! Aksini iddia edenlere ise, "boyun eğdirme Dini" diyen mi var ? İslam Barış Dini! amenna ve saddakna. Zulm edene de mi barış ? Zulm edene de mi iyi niyet ? Yahu yapmayalım beyler, lütfen! Şu soğuk havada çocuğunun hırkasını giydirmeden 1-2 saat dışarda oynamasına izin ver. Ondan sonra da, o yavrucağızın gece çıkan 40 derece ateşinin sıcaklığında bakalım sen nasıl kavruluyorsun. Bir de bunun en şiddetlisini düşün. Çırılçıplak karlar üzerinde (eğer şanslı ise) bir kolu bir bacağı kesik bir halde gelecek yardımı beklerken kan kaybından ölen 7-8 yaşlarındaki yavruları düşün. Ve ondan sonra dönüp "İslam Barış Dini'dir" diyebiliyorsanız, en yakın saatteki uçağa binip erivan'a tebliğe gidin. Ama, bu Türk insanına hele hele Erzurum, Erzincan, Elazığ, Kars, Kayseri yöresinde yaşayan insanlara sakın ola seslenmeyin. Zira, küfr ettiğinizi zannedebilirler.

Her cevapta Tesekkür bölümüne özellikle bakarim,Cünki bir yaziya tesekkür o yaziyi ayniyla destektir,Dillerine saglik be Dost inan kac gündür böyle destekleyen birine ihtiyacim vardi sanirim.Bir Bekir bir Memed birde sen(aciktan aciga) Iste yeteriz biz dünyaya;Hani Atam Oguzun bir lafi varya;

Allahim Dünyada bir tek namussuz Türk yaratacigina Cihani yik daha iyi...

Diyorya Iste Yedi kisi ile cihan devleti kuran bir milletin evladi olmak kadar güzel Hemde Hak yol üzere ISLAMLA sereflenmis bir milletin evladi olmak isterse CIHAN yikilsa ne yazar;

Delinse yer cökse gök
Yikilsa dört yanimiz
Yüce dilege dogru
Gideriz yine yayan...

Allah Türkü korusun ve yüceltsin...

Enver Ýstek

metin mete
Kin acizlerin elinden gelen tek iştir. Ben milliyetim olan İslamı; geçimişin yasını tutarak Hz. Alinnin yası ile bedenini kırbaçlayan bazı fırka mensubları gibi ruhuları ve kalbleri o yas ile kırbaçlatarak küçültmem. Ben dostluk kurarım, sever ve sevdiririm. Kaleleri değil, gönülleri feth ederim. Zira, ben Müslümanım. Madem Müslümanım, o zaman dostluk kurarım.. Madem dostluk kurabiliyorum, demek güçlüyüm.

Madem yarın güneş doğacak, o zaman hava aydınlanacak.

Dogrudur DUHACIGIM,Bir Ehli Kitap dediklerinizle olan iletisim iyi ise gerisi bostur,Cünki Siaada kim(La Ilahe Ilallah Diyen tekfir edilmez);Bence kocaman bir xxxxxxx.Nedenmi;Bak onlar kafa tutuyor Büyük puta,sizinkiler kucakta.Benim yanimda;Hani Abdurahim Karakoc diyorya;Bir mektup yazdim Hasana Ha sana Ha Hasana...Yani farkiniz olmamasina ragmen adamlari teprik etmek lazim en azindan Ölene kadar savasiriz diyorlar.Ya siz?Siz hala V........ gönlünü hos ediyorsaniz gerisini sen bos ver be DUHA...

Enver Ýstek

metin mete
Senin şu yazını okuyan bir şia ne düşünür abi? Böyle mi düşmanlığı yok edip, sevgiyi tahis edecek ve dostluk kuracaksin.
...
Bunları alınıp gücen diye yazmıyorum. Sürekli peşinde koştuğumuz birlik için ilk adım başkasının inancına saygı duymaktan geçiyor. Kabullenmesekte..

selametle..

Onlarin kuracagi birlik Islamin disinda olanlarla...Baksana hep iletisim diye diye neredeyse Israil haklidir diyecek durumdalar,Türkiyede Bölücüleri kinamayan askerin tek yanlisini Dis basinda kinarlar,Israili duymuyoruz Bilmem nerenin basinindan...

Enver Ýstek

metin mete
kimse devletin resmi dilini hiçe saymıyor ve kendi dilimiz konusan bir tv istiyoruz diyorlar bunun dısında bir devlet isitiyorlarsa bu devlete ihanet olacaktır ve bunu destekleyenlerde ihanetçidir

EEEE Casus alistira alistira,Önce Tv,hemen geliyor arkasindan Üniversite.Sen ya bazi seyleri takipte yetersiz kaliyorsun yada senin haberleri izledigin yerin arkasi karanlik...Biz ihanet dedikmi adimiz belli;

Milliyetci,Irkci,Fasist,kafatasci olsun be Desinler desinlerde gece vicdanlarini dinlesinler;

Allah Türkü korusun ve Yüceltsin....

radikal

New member
Radikal kardeşim senin kalbin kinle dolmuş. Meseleleri idrak etmekte bu kini istimal ettiğin için ya ne dendiğini anlıyamıyorsun, ya ne diyeceğini bilemiyorsun.

Abartama kardeşim...

Evet benim zalime karşı tavrım sadece süslü kelimelerden ve tükürük saçarak telin etmekten ibaret değildir.

Kalbini husumet kaplamış. Herşeyi kendine düşman yapmışsın, herkez senin nazarında düşman olmuş. Yazık etmişsin kalbine. Allah merhamet etsin.
vesselam

Çok şükr! Kalbim ermeni'ye kin ile dolu! Çok şükr kalbim pkk denen yılana kıpkırmızı bir kin ile dolu! Ve yine çok şükr ki, kalbim, gönlüm, bedenim ve belki de şuan hissedebildiğim bütün duyularım siyonist israil'e karşı kin ile dolu. Nasıl olmasın ki, durum ortada.

Süslü kelimeler kullanmak mı oluyor bunun adı şimdi. Ağzımdan tükürük saçmadığım gibi telin de etmiyorum. Bu güne kadar şeytan haricinde hiç kimseye "lanet" etmedim. Yapabileceğim bir şey var ise, kendi ellerim ile yapmayı istedim bu güne kadar yine aynı istek ile kendi içimde dualarıma devam ediyorum. Askerlik görevim sırasında pkk denen "iğrenç" grub ile layıkı ile çatıştım, elimden geleni yaptım. İnşaallah, öyle zannediyorum bir tanesinin de son nefesi benim elimden oldu Allahualem, çünkü çatışma ortamında pek emin olamıyor insan.
Ermeniler konusunda da gerekli gördüğüm her yere red yazılarımı yazdım belki başbakanlık ve dışişleri evrak memurları bu foruma katılırlarsa, başbakanı toplu yürüyüşe davet eden şahıs olarak bizi anımsarlar.

Siyonist şerefsizlere ise daha önce bir adet taş fırlattım. Zahiri olarak safım belli olsun diye. İnşaallah, yakın bir zamanda elime silah alıp beyinlerine sıkmak da nasip olur hayali ile dualarıma devam ediyorum.

Bütün bunları önce insan, sonra da müslüman olduğum için yaptım ve bundan sonra da yapmak istiyorum. "Müslümanlar ancak kardeştir" dusturu bunu gerektiriyor. Onların acıyan eti benim de acıyan etim olduğu müddetçe aynı yolda devam edeceğim inşaallah. Bu senin için acz'lik ise; evet ben Allah'a karşı acziyeti aşikar bir kulum, yüklediği kadarını yine O'nun (azze ve celle) yardımı ile kaldırmaya çalışıyorum. Zulüm yapanın da elbette karşısında yer almaya çalışıyorum. Bunu da kendi nefsime her hangi bir şey yapıldığı için değil, bir ümmet topluluğuna Allah yolunda zulüm yapıldığı için haklı buluyorum.

Siz, bildiğim kadarı ile Türkiye Cumhuriyeti tabiyetini kabul etmiş Boşnak asıllı bir müslüman kardeşimizsiniz. Yani, soy olarak belki 3-4 ceddiniz öncesi Türk olmayabilir. Ama biz; dedelerimizden öğrendiğimiz kadarı ile Türk oğlu Türk'üz. Adana'nın Ceyhan ilçesini o günkü ismi ile Yarsuat köyü olarak dedelerimiz kurmuş. Bunu neden yazdık, aslımız ceddimiz Türk olduğu için, bizim hissetmemiz farklı, sizinki farklı olabilir. Bu bir üstünlük değildir, sadece kavmiyetler arası genetik farkı olarak algılanabilir. Bizim genimizde var, mazlumun yanında yer almak, Zulüm yapana boyun eğmemek.

Bunun abartı ile bir ilgisi de yok. Herkesi nazarımda düşman da ilan etmedim. Kendi adıma söyleyecek olursam tek düşmanım şeytan. Ona karşı da her zaman Allah'ın (celle celaluhu) yardımını görmekteyim. Zaten o da benim kendi nefsim ile ilgili, o yüzden bu da kimseyi enterese edecek bir konu değildir.

Kadınlar gibi ağıt yakmak işim de değil. Ağıtı ortadan kaldırmak için erkek fıtratında yaratılmışsam, bu fıtrata uygun hareket ile mükellefim. Bilirsiniz ki, savaştan kadın ve çocuklar ayrı tutulur. Bunun haricinde, eli silah tutan her kes savaş ile mükelleftir.

Enver Ýstek

metin mete
Çok şükr! Kalbim ermeni'ye kin ile dolu! Çok şükr kalbim pkk denen yılana kıpkırmızı bir kin ile dolu! Ve yine çok şükr ki, kalbim, gönlüm, bedenim ve belki de şuan hissedebildiğim bütün duyularım siyonist israil'e karşı kin ile dolu. Nasıl olmasın ki, durum ortada.

Siz, bildiğim kadarı ile Türkiye Cumhuriyeti tabiyetini kabul etmiş Boşnak asıllı bir müslüman kardeşimizsiniz. Yani, soy olarak belki 3-4 ceddiniz öncesi Türk olmayabilir. Ama biz; dedelerimizden öğrendiğimiz kadarı ile Türk oğlu Türk'üz. Adana'nın Ceyhan ilçesini o günkü ismi ile Yarsuat köyü olarak dedelerimiz kurmuş. Bunu neden yazdık, aslımız ceddimiz Türk olduğu için, bizim hissetmemiz farklı, sizinki farklı olabilir. Bu bir üstünlük değildir, sadece kavmiyetler arası genetik farkı olarak algılanabilir. Bizim genimizde var, mazlumun yanında yer almak, Zulüm yapana boyun eğmemek.

Katiliyorum,Radikal,su sözlerine gönülden katiliyorum,..Bulundugun yerin 40 Km ileriside benim yerim...

islamcigenc01

New member

Süslü kelimeler kullanmak mı oluyor bunun adı şimdi. Ağzımdan tükürük saçmadığım gibi telin de etmiyorum. Bu güne kadar şeytan haricinde hiç kimseye "lanet" etmedim. Yapabileceğim bir şey var ise, kendi ellerim ile yapmayı istedim bu güne kadar yine aynı istek ile kendi içimde dualarıma devam ediyorum. Askerlik görevim sırasında pkk denen "iğrenç" grub ile layıkı ile çatıştım, elimden geleni yaptım. İnşaallah, öyle zannediyorum bir tanesinin de son nefesi benim elimden oldu Allahualem, çünkü çatışma ortamında pek emin olamıyor insan.
Ermeniler konusunda da gerekli gördüğüm her yere red yazılarımı yazdım belki başbakanlık ve dışişleri evrak memurları bu foruma katılırlarsa, başbakanı toplu yürüyüşe davet eden şahıs olarak bizi anımsarlar.

Siyonist şerefsizlere ise daha önce bir adet taş fırlattım. Zahiri olarak safım belli olsun diye. İnşaallah, yakın bir zamanda elime silah alıp beyinlerine sıkmak da nasip olur hayali ile dualarıma devam ediyorum.

Bütün bunları önce insan, sonra da müslüman olduğum için yaptım ve bundan sonra da yapmak istiyorum. "Müslümanlar ancak kardeştir" dusturu bunu gerektiriyor. Onların acıyan eti benim de acıyan etim olduğu müddetçe aynı yolda devam edeceğim inşaallah. Bu senin için acz'lik ise; evet ben Allah'a karşı acziyeti aşikar bir kulum, yüklediği kadarını yine O'nun (azze ve celle) yardımı ile kaldırmaya çalışıyorum. Zulüm yapanın da elbette karşısında yer almaya çalışıyorum. Bunu da kendi nefsime her hangi bir şey yapıldığı için değil, bir ümmet topluluğuna Allah yolunda zulüm yapıldığı için haklı buluyorum.

Bunun abartı ile bir ilgisi de yok. Herkesi nazarımda düşman da ilan etmedim. Kendi adıma söyleyecek olursam tek düşmanım şeytan. Ona karşı da her zaman Allah'ın (celle celaluhu) yardımını görmekteyim. Zaten o da benim kendi nefsim ile ilgili, o yüzden bu da kimseyi enterese edecek bir konu değildir.

Kadınlar gibi ağıt yakmak işim de değil. Ağıtı ortadan kaldırmak için erkek fıtratında yaratılmışsam, bu fıtrata uygun hareket ile mükellefim. Bilirsiniz ki, savaştan kadın ve çocuklar ayrı tutulur. Bunun haricinde, eli silah tutan her kes savaş ile mükelleftir.

bENCE ERMENİYEDE İSRAİLEDE PKKYADA KİN İLE BAKMAK KESİİNLİKLE DOĞRU ARKANADYIM RADİKAL ABİ...

mhmt

New member
:)
Tabi..Arada hararet de artacak. Ama sorun yok inş.
...

Bi zaman bizim atalarımıza soykırım yapılmış. Hemde kapı komşusu tarafından belki. Ama bugün tam tersi olmuş gibi gösteren ve bunu zihinlere işlemeye çalışan HAİN'lere karşı ister istemez insan tepki gösteriyor. Bu gayet doğal. Bu tepkiyi sadece tepki olmaktan öte, milletin zihnine etki edecek hallere sokmak lazım. Yani; belgeseller, kitaplar, broşürler, lobiler, şunlar bunlar..

Ama eğer tepkisiz kalınırsa kapı daha açılmış oluyor.
Şimdi, Yusuf Halaçoğlu görevden alındı. Ama ne oldu? Bir nokta bıraktı zihinlerde. İşte, ileriki zamanlarda Yusuf Halaçoğlu gibi 2-3 kişi daha söyledi mi, milletin zihninde iyice yer edecek.

Yani, olay bunun gibi. Onlarda aynı mantığı kullanıyorlar. Bugün Ermenilerden Özür dileriz derken aldıkları tepkiyi ilerde biz aynı derecede vermeyiz. Evet, çünkü alıştık yine bunlar derken bakmışız nesil değişmiş ve gelecek nesil inanmaya başlamış. İşte bunun için karşı çalışmada yapmak lazım. En güzel karşı çalışma ise, belgeleri herkese ulaştırmaktır. Gerçekler bunlar diye. Tabi, bunlar idare yönünden etkinliğini sen güçlü olursan kazanır.

Yani bu şu demek: (Bugün dinledim, Yeni Şafak'tan bi yorumcu)
Fransa meclisinde " Ermeni Soykırımı yapıldı mı?" Sorusuna evet sayısı fazla çıktı diye soykırım olmuş mu oluyor? Evet sayısı az çıksa, olmamış olacak." Evet mantıken öyle. "Evet" parmağı çok kalktı diye, Soykırım var olmuş oluyor Fransaya göre. Böyle salakça bir sistem. Ama gel görki bu salakçada olsa sistem güçlü olduğu için ortadaki delilleri hiçe sayıyor. İşte, bunun için güçlü olmazsak olmuyor. Yiyorlar bizi.

Biz güçlüde olsak, zayıfta olsa her yerde bağıracağız gerçeği delillerimizle ayrı konu.

Kızgınlığımız ve düşmanımız (Ermenistan'daki; Türkiye'nin heryıl bilmem kaç ton buğday yolladığı aç,sefil halka değil) Yahudi destekli ABD'de Ermeni Lobilerinin çalışmasına karşı. Sorunumuz onlarla. Birde içteki satılıklar var tabi.
...
Mesele bu..
...

selametle..

Enver Ýstek

metin mete
Şunu söylemeden geçemiyorum.

Zihinlerimizi siyaset öyle doldurmuş ki, meselelerin asıl çözümlerini görmekten uzaklaşıyoruz. Akıl ve meşvereti harekatımıza nokta-ı istinad edeceğimize şahsi fikrimiz ve öfkemiz ile hareket ediyoruz.

Öfke ile hareket eden gerçekleri görmekten uzaktır. Nefret ile kalbini yoğurmuş olan haktan uzaklaşır. Her şeye taraf olduğu siyasi cenahın dürbünü ile bakar hale gelir.

Bakın şu Ermeni meselesine; günlük siyasi boğuşmalara o kadar dalmışız ki, meselein çözümünü geniş bir prespektiften görmek yerine, dar günlük çözümler peşinde koşuyoruz. Kur'ani pek çok kaideyi işletmez hale geliyoruz.

Mesela, "hiç kimse başkasının günahını yüklenemez" ayetine en büyük bir muhallif haline gelmişiz. Oysa kötülük ve şer ve hatta kaderinde hissesi olan zulüm ve husumet şeffaf değil kesiftir. Başkasına sirayet etmez. İyilik ise şefaftır, nurdur sirayet eder.

Demek bizler doğru yolda olduğumuz sürece hiç bir dalalet, şer, kötülük ve hatta zulüm bize zarar vermediği gibi, bir adama "iyisin iyiysin" demekle iyi olması mümkün iken "kötüsün kötüsün" diyerek pederlerini taklide zorluyoruz. Pederlerinin zulümlerine vicdani rahatlama için " biz onları öldürmesek, onlar bizi öldürecektir" bahanelerini haklı çıkarırcasına pederlerinin zulümlerinden evlatlarını sorumlu tutarak, husumet ile yaklaşıyor, sirayet etmeyen o eski kötülükleri taklide mecbur hale getiriyoruz.

Heyhat neresi akıllıca ve nerde hamiyetperverlik.

Evet Duha biz öfkeliyiz,Pis vücudu bizden olup bizi satanlara öfkeliyiz.Bunun siyasetle ilgisi dahi yok,Vicdanen.Biz hep hos görü ile olanlara baktikca bu cocuk oyuncagi dedikce olmadik yerden bastiran ERMENIYE ragmen bizden kabul ettiklerimizin bize ihanet asal af görmeyecektir.Hic bir Ortamda Ermeniyi kaale almiyoruzda bizmkilerin bu ihanetine tabiki avazimiz ciktiginca haykirmak geliyor icimizden.Hic kimse baskasinin günahini üslenmez ayetine muhalefet olmaz ama velakin olay senin sandigin kadarda basit degil bugün Ermeniden özür dileyen verin tazminati diyecek yarin verin AGRIyi diyecek olmadi Istanbuluda verin Yunana olmadi siz bu anadoluya Ortaasyadan geldiniz gidin diyecek bunu Istiklal savasinda gördük ve yasadik azizim.Ama biz susmuyoruz cözüm üretmekten bahsedilemez cünki Haksizligin cözümü Hak ile olmamali.Ihanet gerktigi gibi cezalanmali en agiri ile.Gerekirse en siddetli muhalefet yapilmali yoksa Akil ile derken kefeni bicmeyelim..Bizi ancak bizden olan anlar VESSELAM...

Enver Ýstek

metin mete
Abi Ermenilerden özür diliyenlere hep beraber lanet edelim. Sabah akşam her namazda, her an, her nefeste. Ne onlara bir zarar, ne bize bir faydası olacak. Bilakis onlara fayda, bize zarar verecek.

Biz öfkemiz ile bu özürün ardındaki tuzakları göremiyeceğiz. Onlarda bizi öfkelendirip tuzağı görmememizi istiyor.

Evet, iyi bir iş yapana her vakit hayır duası yapılsa dahi kafi gelmez. Zalime bir vakit lanet kafidir. Artık o zulmü ortadan kaldırmanın yollarını aramak lazımdır.

Muhabbetle

Sadece lanet oluyalim simdilik,En azindan kinimizi bilsinler unutmayalim cünki biz unuttukca onlar bunu normallestiriyor.Iste bu nedenle önce lanet....

Elifnisa

New member
Elleri bir ağaca arkadan bağlanan hamile bir kadının başına dikilmiş olan iki Ermeni yazı tura atıyordu. Bu kanlı kumarı yaklaşık 100 yıl önce Anadolu toprağında Kars'ta Ağrı'da Van'da Erzurum'da da ataları oynamıştı.Onlardan duymuşlardı.

Karnı burnunda zavallı bir Azeri kadının doğumu oldukça yakın görünüyordu. Çaresiz kadın bir hazan yaprağı gibi titriyordu. Elbiseleri yırtık, ayakları çıplaktı...Ermenilerin uzun boylu olanı elindeki AK-47 model Rus yapımı otomatik tüfeğinin namlusuna monte edilen seyyar kasaturayı çıkartırken, diğeri elindeki demir parayı havaya attı

:-Akçik, manç?..
(Kızmı, oğlan mı?)

-Akçik...
(Kız)

Bu cevap üzerine 'oğlan' diyerek bahse giren Ermeni, elindeki kasatura ile hamile kadının karnını bir hamlede yarıp çocuğu çıkarttı.Kan b! ürülügözleri bebeğin kasıklarına kilitlendi.

-Tun şahetsar,ınger...
(Sen kazandın, yoldaş)

-Yes şahetsapayts ays bubrikı inç bes bidigişdana...
(Ben kazandım ama bu bebek nasıl beslenecek?)

-Mayrigı bedge gişdatsine.
(Annesi besleyecek elbette)

Bunun üzerine daha kısa boylu olan Ermeni, bir hamlede kasaturaya geçirdiği bebeği annesinin göğsüne yapıştırdı:

-Mayrig yerahayin zizdur.
(Çocuğa meme ver)

Aynı dakikalarda Hocalı'nın başka bir semtinde tek kale futbol maçı hazırlığı vardı. İki kesik Azeri kadın başını kale direği yapmışlar, top arayışına girmişlerdi.Başı tıraşlı bir çocuk bulup getirdiklerinde ise Ermeni çeteci sevinçle bağırdı:

-Asixn ma/,çimi yev bızdıge, aveg gındırnadabidi. Gıdıresek...
(Bu hem saçsız hem de küçük, iyi yuvarlanır. Kopartın...)

Aynı anda çocuğun gövdesi bir tarafa,başı da orta yere düşmüştü...

Ermeniler zafer naraları! atarak, kanlı postalları ile kesik çocuk başına vurarak kanlı bir kaleye gol atmaya çalışıyordu.

Bu iki olay Hocalı'da bundan çok değil yalnızca 14 yıl önce yaşandı. Her iki olay da ermeni çetecilerin katliamlarına bizzat şahit olan görgü tanıklarının anlatımlarıdır.

Ne yazık ki 26 Şubat 1992 günü binlerce Azeri türlü yöntemlerle vahşice katledilmiştir. Ajanslar,katliam haberini bütün dünyaya hızla geçerken, arşı titreten ağır bir vahşet yaşanan Hocalı halkından geri kalanlar ise çaresizlik içinde kıvranıyordu.

Türkiye'de büyük bir dehşet uyandıran katliama ilişkin ilk görüntüler ise TRT aracılığı ile duyurulmuştu. Bütün olanları batılı gazeteciler, özellikle de New York Times belgeledi.

26 Şubat'ta güçlü silahlarla donatılmış Ermenistan silahlı kuvvetleri ile Hankendi'nde konuşlanmış bulunan Albay Zarvigarov komutasındaki 366'ncı Rus Motorize Alayı, Hocalı'ya saldırarak tarihin en vahşî katliamlarından birini yaptılar.

26 Şubat! gecesi Rus motorize alayının tanklarından açılan top ve roket saldırıları ile Hocalı Havaalanı kullanılamaz hâle getirilerek kentin dış dünya ile ilişkisi de tamamen kesildi.

Savunmasız kalan kente giren Rus destekli Ermeni askerleri, çocuk, yaşlı, kadın, bebek demeden birçok insanımızı vahşîce katlettiler. ermenilerin işgal ettikleri Hocalı'da dehşet verici olaylar yaşandı.

Canlı canlı insanların kafa derilerini yüzdüler,

Sağ olarak ele geçirdiklerini ise sistematik bir işkenceye ve tıbbî deneylere tâbi tutarak, insanlık dışı muamelelere maruz bıraktılar.

Hızar ve testereler ile diri diri insanların kol ve bacaklarını kestiler.

Genç kızların önce saçlarını,sonra da kafa derilerini yüzdüler.

Babanın gözü önünde evladını, evladın gözü önünde babayı kurşunlara dizdiler.

Kesik kafaları sepetlere doldurdular.

Peki neydi bu düşmanlık?

Ermenistan'daki okul duvarlarında asılan haritalarda Türkiye'nin 12 ili yer almaktayken, Ermenistan'ın bayrağında Türkiye hudutları içindeki Ağrı Dağı'nın resmi varken, Ermenistan Millî Marşı'nda 'Topraklarımız işgal altında, bu toprakları azat etmek için ölün,öldürün' denmekteyken, başkaca bir neden aramaya zaten gerek yok sanırım.

Dağlık Karabağ Bölgesi'nde bulunan Hocalı'ya, eski Sovyet İttifakı Silahlı kuvvetleri'ne ait 366.Alay'ın desteği ile Ermeni Sılahlı Kuvvetleri tarafından düzenlenen saldırılar sonucu 613 Azerbaycan Türk'ünün hayatını kaybettiği resmî olarak açıklandı. Ancak kayıp sayısının bu rakamların çok çok üstünde olduğu bilinmektedir.

56 hamile kadın karnı yarılmış durumda bulunmuştur.

Bu alçak saldırıda 487 kişi ağır yaralanırken, 1275 kişi ise rehin alınmış,geri kalan nüfus da bin bir zorlukla canını kurtarmış ancak bu olayın tahribatından ruhları ve hafızaları asla bir daha kurtulamamıştır.

Şahitlerin anlattıklarını dinleyenler önce kulaklarına inanamadı.!

Fakat katliam sonrası Hocalı'ya girdiklerinde ise, görgü tanıklarının abartmadığını kısa sürede anladılar. Hocalı'da katliam bölgesini gezen Fransız gazeteci Jean-Yves Junet'nin gördükleri karşısında söyledikleri, katliamın boyutunu da anlatıyordu:

'Pek çok savaş hikâyesi dinledim. Faşistlerin zulmünü işittim,ama Hocalı'daki gibi bir vahşete umarım kimse tanık olmaz' Peki 26 Şubat 1992 günü yaşanan bu katliamın emrini kim vermişti; Ermenistan Devlet Başkanı sıfatını taşıyan Robert Koçaryan denilen kirli katilden başkası değildi. Yaptığı terör faaliyetlerinin oranı nispetinde terfi eden Taşnaksutyun örgütü liderlerinden Robert Koçaryan, 20 Mart 1996'da Ermenistan Başbakanı oldu.

Karabağ'da barış istediği için aşırı milliyetçilerin tepkisine daha fazla direnemeyen Levon Ter Petrosyan istifa edince de 30 Mart 1998 yılında ondan boşalan Devlet Başkanlığı koltuğuna,'Hocalı Katlia! mı' baş sorumlusu olan azılı terörist Robert Koçaryan oturdu.

Ermeniler Türk hamile kadınlarına tecavüz edip karnını hamile olduğu halde taş ile doldurup öldürmüşler ve küçük Türk kızlarına tecavüz edip öldürmüşlerdi.

Ülkemizde sadece 1 ermeni öldürüldü diye yürüyüş yaptılar ve o kadar araştırdılar ama hiç bir insan kalkıp ta bu masum insanlara işkence edilip öldürüldükleri için yürüyüş yapmadı…………..

isteyen onlarla dost olup hepimiz ermeniyiz desin nasılsa şuan onlar sahnede ama bizlerinde sahneye geçeceği gün geldiğinde hepimiz ermeniyiz dostuz diyenler hangi taşların arkasına saklanacak acaba!!!!!???

Enver Ýstek

metin mete
Abi işte iltibas burda sen diyorsun "kinimizi bilsinler" Oysa bu menfur işi yapanların amacı zaten senin nefretini canlı tutmak. Böyle, o nefret ile hareket ettiğin vakit doğruya ulaşman ve yapılması gerekeni görmen mümkün olmayacaktır.

İşte senelerdir bize herkezi düşman gösterdiler "Türkün Türkten başka yoktur" menfur sloganları ile herkezi bize düşman yapmakla kalmayıp, bizi herkeze düşman yaptılar.

Bu düşman edindirme politikası Kemalistlere aittir. Böylece "Yurtta sulh dünyada sulh" diyen o güya çok sevdikleri zata önce kendileri muhalefet ediyor.

Malesef o düşman edinme ve bulma politikasına şimdi Müslümanlar düşmüş.

Osmanilda dost edindikte ne oldu en güvendigimiz Müslüman Araplar Ingilizlerle Askerimizi arkadan vurmadimi hala unutamadik Yemeni Mekkeyi Medineyi.Bak hala Kbrisi hangi Müslüman taniyor,birak Hiristiyani?Biz yine diyoruz"Yoktur Türkün Türkten baska dostu"Varsa bir dost göster?Hangisi dost?Varmi senin yaninda yer alan Tarih boyunca?En sadik Millet dedigin o Ermeni senin Hamile kadinlarini kesmedimi?En taze yara Hocali Katliami degilmi?Bosnada sadece Türklere yakin diye binlerce Bosnali katledilmedimi?Binlerce Bosnali Tevcavüze ugramadimi?Bulgaristandan sürgün edilmedimi?Söyle hangisi yalan?Yalan olan nedir biliyormusun Kendisine Ehli Salibi dost tutunan ona hos görü gösterdigini sanan Bu millete ve dine Ihanet edendir...

Üst Alt