Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kilonuz ve Boyunuz?

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
Boyum:1.86
Kilom :79
Bu tip anketler ne kadar gereksiz gibi gözüksede birbirimizi tanımamıza,seviyeli bir şekilde fikir alışverişi yapmamıza vesile oluyo..bence hiçbir sakıncası yok..;)

Azra

New member
Boyum:1.86
Kilom :79
Bu tip anketler ne kadar gereksiz gibi gözüksede birbirimizi tanımamıza,seviyeli bir şekilde fikir alışverişi yapmamıza vesile oluyo..bence hiçbir sakıncası yok..;)

teşekkür ediyorum kardeşim desteğin için.bunları söyleyenler okusun bunu.....

khan19556

New member
Uyarılara rağmen hala muhalifler var.
Arkadaşlar katılmayabilirsiniz.Beğenmeyedebilirsiniz...
Ama fikriniz kendinizde kalsın!
Ben ankete katılmıyorum amma açanı yada katılanıda eleştirmiyorum...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Azra ile tartışan ben olduğuma göre , bu laf da bana galiba, her neyse ben zaten ankete kalıtmadım, her yapılan ankete cevap vermek zorunda olmadığım gibi, olumlu şeyler yazmak mecburiyetinde değilim, eleştirmek herkesin bir hakkıdır, kankinizi eleştirdiğim için kusara bakmazsınız artık, bu anketin yanş olduğumu düşündüm ve eleştirdim, bunu boş kabul ederseniz o zaman sizin için düşünmek boş bir işten ibaret.

bu arada dün " hangi otsunuz " şeklindeki bir soruya " ben maydanozum, maydanoz olmaktan da gurur duyuyorum " yazmışsınız, ben de bu kadar dürüst olduğunuz için size teşekkür etmiştim,şimdi gerçekten tasdik ederek bu dürüstlüğünüz için yine teşekkür ediyorum

en fazla c vitaminin maydonozda oldugunu unutmayalim ve insan vücudunu ne kadar dinc tuttugunu ama maydonoza limon:D daha vitaminli olacagini düsünmemekte elde degil amma herseye limon sıkarsan tadi bozar lakin

nicksizadam

New member
En doğrusunu khan19556 yapmıştır.Bu kardeşimizi tebrik etmek gerekiyor.Azra kardeşimizin emeğine saygı göstermek gerekir.

Asya

New member
Azra ile tartışan ben olduğuma göre , bu laf da bana galiba, her neyse ben zaten ankete kalıtmadım, her yapılan ankete cevap vermek zorunda olmadığım gibi, olumlu şeyler yazmak mecburiyetinde değilim, eleştirmek herkesin bir hakkıdır, kankinizi eleştirdiğim için kusara bakmazsınız artık, bu anketin yanlış olduğumu düşündüm ve eleştirdim, bunu boş kabul ederseniz o zaman sizin için düşünmek boş bir işten ibaret.

bu arada dün " hangi otsunuz " şeklindeki bir soruya " ben maydanozum, maydanoz olmaktan da gurur duyuyorum " yazmışsınız, ben de bu kadar dürüst olduğunuz için size teşekkür etmiştim,şimdi gerçekten tasdik ederek bu dürüstlüğünüz için yine teşekkür ediyorum

bu mesajımı maydanoz oldu diye değerlendiriyorsanız yanılıyorsunuz.maydonozluk öyle her yerde belli olmaz.
o çok nadirdir.tabi siz maydonozları tanıyamadıysanız
bilemezsiniz.siz benim bu mesajımı maydonozluk olarak değerlendirirseniz (ben bu forumda sizden daha eski üyeyim)bu foruma şu zamana kadar yazdığımı tüm mesajları maydonozluk olarak değerlendirmeniz gerekir.
tabi siz benim asıl maydonozluğumu daha görmediğiniz için böyle konuşmanız çok normal.
evet Azra benim kuzenim,en yakın arkadaşım,dostum ve kankam.bununla ikimiz de gurur duyuyoruz.ve bir anket açmış.siz de bu ankete maydonoz olmuşsunuz haksız olarak.ben de kankamı kankam olduğu için değil haklı olduğu için savunuyorum.böyle bir anketin saçma olmadığına inandığım için savunuyorum.eğer bu maydanozluksa,doğruyu savunmak maydanozluksa evet maydanozluğumla da gurur duyuyorum.

nicksizadam

New member
bu mesajımı maydanoz oldu diye değerlendiriyorsanız yanılıyorsunuz.maydonozluk öyle her yerde belli olmaz.
o çok nadirdir.tabi siz maydonozları tanıyamadıysanız
bilemezsiniz.siz benim bu mesajımı maydonozluk olarak değerlendirirseniz (ben bu forumda sizden daha eski üyeyim)bu foruma şu zamana kadar yazdığımı tüm mesajları maydonozluk olarak değerlendirmeniz gerekir.
tabi siz benim asıl maydonozluğumu daha görmediğiniz için böyle konuşmanız çok normal.
evet Azra benim kuzenim,en yakın arkadaşım,dostum ve kankam.bununla ikimiz de gurur duyuyoruz.ve bir anket açmış.siz de bu ankete maydonoz olmuşsunuz haksız olarak.ben de kankamı kankam olduğu için değil haklı olduğu için savunuyorum.böyle bir anketin saçma olmadığına inandığım için savunuyorum.eğer bu maydanozluksa,doğruyu savunmak maydanozluksa evet maydanozluğumla da gurur duyuyorum.

Çok güzel bir yanıt...

Asya

New member
Uyarılara rağmen hala muhalifler var.
Arkadaşlar katılmayabilirsiniz.Beğenmeyedebilirsiniz...
Ama fikriniz kendinizde kalsın!
Ben ankete katılmıyorum amma açanı yada katılanıda eleştirmiyorum...

en doğrusunu yapıyorsunuz.ayranmı kolamı diye bi anket açılmıştı ben de çok beğenmemiştim ama katılmıştım.eleştirmemiştim de.herkes hayal gücü kadar anket açabilir.diğerlerine de saygı duymak düşer.

nicksizadam

New member
en doğrusunu yapıyorsunuz.ayranmı kolamı diye bi anket açılmıştı ben de çok beğenmemiştim ama katılmıştım.eleştirmemiştim de.herkes hayal gücü kadar anket açabilir.diğerlerine de saygı duymak düşer.

yine güzel bir cevap ancak bu sefer ucu bana da dokundu.:D

Asya

New member
Ruşen son noktayı çok etkileyici bir şekilde koymuşsun.İnce bir zekanın ürünü olarak dökülen bu ifadeler bana "kendi silahıyla vurulmak" deyimini hatırlattı.Ancak bu düşüncelerini özel mesaj yoluyla sadece ilgili kişiyle paylaşsaydın inanıyorum ki eleştirilerin daha yapıcı olurdu.

burada "kendi silahıyla vurulmak" ifadesini beni ima ederek kullandıysanız hiç üzerime alınmıyorum.söyliym.ayrıca senin yaptığın da "hem nalına hem mıhına vurmak"deyimini hatırlattı bana.

nicksizadam

New member
burada "kendi silahıyla vurulmak" ifadesini beni ima ederek kullandıysanız hiç üzerime alınmıyorum.söyliym.ayrıca senin yaptığın da "hem nalına hem mıhına vurmak"deyimini hatırlattı bana.

Ama ben doğruları söyledim Asya ! Ruşen Kardeşimiz her ne kadar burada yayınlamaması gerektiyse de yine de açığını çok iyi yakalamış doğrusu.Aynen az önce senin "ayran mı kola mı" anketine temas etmendeki başarılı vurma eyleminde olduğu gibi...

Asya

New member
ben kimseyle çene yarıştırmak kaygısında değilim.polemiği de hiç sevmem.ama doğruları da savunmak mecburiyetinde hissediyorum kendimi her nerede olursa olsun.ruşenin söylediklerini de azranın anketine saygısızlık olarak addediyorum.emeğe saygısızlık.
ayrıca ben senin ayran mı kolamı anketin için diyeceğimi dedim.daha da bi şey söylemeye hacet yok sanırım.

nicksizadam

New member
Bende tartışmayı uzatma taraftarı değilim.Ancak her zaman doğruları söyleyenin ve lafı yapıştıranların yanındayım.Bunu bilmekte yarar vardır .

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
insanlarin laflarini yapistirmasi hos degildir lakin bir gün allahin sefkat tokadi yapisirsa o zaman ne olacak

nicksizadam

New member
Lafını yapıştırmak sözünü esirgememek manasında kullanılmak istenmiştir.İlgilenenlere duyurulur ...

Azra

New member
arkadaşlar bence böyle tartışmalar olmasın isteyen kilosunu yazsın istemeyen yorum yapmasın...bukadar

Azra

New member
ah ah ah en sonunda söylediniz yani bravooo...

Üst Alt