Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kilonuz ve Boyunuz?

Azra

New member
bencede öyle olsun şimdi öyle bi konu açsam ne olur bilmem...bu arada teşekkür ediyorum.

rusen_alp

New member
nedemek istiyosunuz siz.tek böyle ankettler yapan tek be değilim.anketlere katılmak istemiyosanız hiç açıp okumayın.bundan buranın değerli üyeleri rahatsız olmuyorda sizmi rahatsız oluyosunuz?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Azra

New member
ya sizinle böyle bişey tartışmak istemiyorum.yaa bende zorla kimsenin kilosunu boyunu posunu öğrenmeye çalışmıyorum.sen söylemek istemiyosan söyleme yaa.küçücük bişeyi ne kadar uzatıyosunuz.sonra biz kötü oluyoruz.ayrıca çok xxxxxxxxxxxxx.beni çok sinirlendirdiniz.

Bilge-Ýnsan

New member
Ya Böyle Luzumsuz Tartışmalara Girmeye Gerek Yok.Bu tür Konuları Sevmeyen Arkadaşlar Msj Atmak Zorunda Deilki.Güzel Kardeşim Burası Bir Forum Kim Ne Kadar Gercekci Olabilirki?

Azra

New member
ya sen çık aradan buraya gelen insanların hepsi gerçekciler.bende isterimki güzel güzel konuşalım ama olmuyo.bu konu burada bitsin.

C

c0ld

Guest
konu üzerinde oldukca düşünülmüş enteresan olan bu konunun hangi yaratıcı zekadan cıktığı.sanırım bir veya daha fazla kişinin ürünü tebrik etmek lazım alkışlıyorum.

Azra

New member
bu konuyu ben açtım böyle olacağını bilseydim açmazdım zaten.büyütülecek bişey değil istemeyen yazmasın bu kadar yani.

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
kardeslerim gereksiz tartismalara girmeyelim bir konunun kapanip kapatilmamasi islemini bizler yapiyoruz onun icin birbirimizi actigimiz konularin icerisinde agir bir dille elestirmeyelim lütfen

Azra

New member
uyarınız için teşekkür ediyorum sizdende bunu bekliyodum.ben böyle kimseyle tartışmak istemiyorum.

asikkulun

New member
benim boyum 1.59
kilom daaa 52 çok zayıfım canımmm.rejime başlamalıyım elbet bir günnn

Azra

New member
evet zayıfsın canım olsun daha güzel bende zayıfım...

Asya

New member
benim anlamadığım azrayala tartışan şahıs istemiyorsa niye böyle anketlere katılıyor?daha güzel anketler görmek istiyorsa kendi niye becerebilip te açamıyor?kendisi daha iyi yapacaksa buyursun yapsın.hem sonra kimse zorlamıyorki bu ankete katılacaksın diye.hiç yani boşuna gereksiz tartışma çıkmış.
Peygamberimiz boş konuşanlara çok kızarmış.
boş konuşmak yerine beğendiğimiz anketlere katılmaya devam edelim.beğenmediğimize de katılmayız olur biter.
sana gelince nandi sakın kilo alma.o boya o kilo iyi.zayıflık her zaman efdaldir.

rusen_alp

New member
benim anlamadığım azrayala tartışan şahıs istemiyorsa niye böyle anketlere katılıyor?daha güzel anketler görmek istiyorsa kendi niye becerebilip te açamıyor?kendisi daha iyi yapacaksa buyursun yapsın.hem sonra kimse zorlamıyorki bu ankete katılacaksın diye.hiç yani boşuna gereksiz tartışma çıkmış.
Peygamberimiz boş konuşanlara çok kızarmış.
boş konuşmak yerine beğendiğimiz anketlere katılmaya devam edelim.beğenmediğimize de katılmayız olur biter.
sana gelince nandi sakın kilo alma.o boya o kilo iyi.zayıflık her zaman efdaldir.

Azra ile tartışan ben olduğuma göre , bu laf da bana galiba, her neyse ben zaten ankete kalıtmadım, her yapılan ankete cevap vermek zorunda olmadığım gibi, olumlu şeyler yazmak mecburiyetinde değilim, eleştirmek herkesin bir hakkıdır, kankinizi eleştirdiğim için kusara bakmazsınız artık, bu anketin yanlış olduğumu düşündüm ve eleştirdim, bunu boş kabul ederseniz o zaman sizin için düşünmek boş bir işten ibaret.

bu arada dün " hangi otsunuz " şeklindeki bir soruya " ben maydanozum, maydanoz olmaktan da gurur duyuyorum " yazmışsınız, ben de bu kadar dürüst olduğunuz için size teşekkür etmiştim,şimdi gerçekten tasdik ederek bu dürüstlüğünüz için yine teşekkür ediyorum

nicksizadam

New member
Azra ile tartışan ben olduğuma göre , bu laf da bana galiba, her neyse ben zaten ankete kalıtmadım, her yapılan ankete cevap vermek zorunda olmadığım gibi, olumlu şeyler yazmak mecburiyetinde değilim, eleştirmek herkesin bir hakkıdır, kankinizi eleştirdiğim için kusara bakmazsınız artık, bu anketin yanlış olduğumu düşündüm ve eleştirdim, bunu boş kabul ederseniz o zaman sizin için düşünmek boş bir işten ibaret.

bu arada dün " hangi otsunuz " şeklindeki bir soruya " ben maydanozum, maydanoz olmaktan da gurur duyuyorum " yazmışsınız, ben de bu kadar dürüst olduğunuz için size teşekkür etmiştim,şimdi gerçekten tasdik ederek bu dürüstlüğünüz için yine teşekkür ediyorum

Ruşen son noktayı çok etkileyici bir şekilde koymuşsun.İnce bir zekanın ürünü olarak dökülen bu ifadeler bana "kendi silahıyla vurulmak" deyimini hatırlattı.Ancak bu düşüncelerini özel mesaj yoluyla sadece ilgili kişiyle paylaşsaydın inanıyorum ki eleştirilerin daha yapıcı olurdu.

oSSlem

New member
ya burda kimse tartışmasın lütfen kız eleştri yapmış o kadar herkes istediği cevabı yazar bunda kızacak bir şey yok
hepimiz burda kardeşlik birlik için burdayız sevgili azra bir anket veya konu açtığın zaman böyle eleştrilere açık olmalısın herkes içinden geçeni yazabilir

Üst Alt