Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Hristiyanlar 3 Allah'a mı İnanıyor

313

New member
havari_7' Alıntı:
Baba ve Ben Biriz (Yuhanna 10:30)

Yerleştiren biz değiliz bunlar İncil'de var.

Yalan söylüyorsun, ben avusturya da yasiyorum ve burda halkin hemen hepsi katolik.

Ve inanciniz su:

1 Tanri

2 Kutsal Ruh

3 Tanri´nin oglu Isa

Ve Hz. Meryem´e de tanri´nin (yani Isa´nin) annesi.

Sen neden bütün hiristiyanlik adina konusup milleti kandiriyorsun???

Cevab:

Cünkü misyonerler cahil müslümanlari avlayabilmek icin böyle diyor.

HaNiF

Mesajlari Onaylanacak
Kardeşlerim Hristiyanların inancından bizene???

Biz önce kendi dinimize, kendi hayatımıza, kendi yaşantımıza bir bakalım. onlardan bizene yahu? Allah onları dost edinmeyiniz, onlardan uzak durunuz diyor, sizler onların ne yaptığını tartışıyorsunuz..

Yok onlar 2 ilaha inanıyorlar, yok onlar 3 ilaha inanıyorlar....

Bunu tartışmaya bile gerek yok! İsterlerse 5 ilaha inansınlar onların apaçık bir sapıklık içinde olduklarını zaten biliyoruz. Bir de onların yaptıklarını tartışmaya kalkarsak... ohoooooooo.. Hayatımızı İslâm için değil, sapık dinler için harcarız...

Bırakalım adamlar neye inanırlarsa inansınlar. Biz kendimize düşen görevleri yapalım, İslâm'a uyalım, birlik olalım...

Tartışacaksak da lütfen İslâmî bir konu olsun
. Burası islamforum, hristiyanforum değil...

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
_313_' Alıntı:
Yalan söylüyorsun, ben avusturya da yasiyorum ve burda halkin hemen hepsi katolik.

Ve inanciniz su:

1 Tanri

2 Kutsal Ruh

3 Tanri´nin oglu Isa

Ve Hz. Meryem´e de tanri´nin (yani Isa´nin) annesi.

Sen neden bütün hiristiyanlik adina konusup milleti kandiriyorsun???

Cevab:

Cünkü misyonerler cahil müslümanlari avlayabilmek icin böyle diyor.
313 kardesim dogru biraz haklisin ama bende avusturyada yasiyorum ve burdaki halkin cogunlugu o 3 simgeyi anlayamiyor veyada bilmiyor cünkü burda hristiyanlik bitmis gibi gözüküyor ve halkin cogu müslümanliga yakin ve hazir

Enver Ýstek

metin mete
selam arkadaslar ben bu gün Almanyanin Lansuht sehrinde bir kiliseyi hanimimin ricasi üzerine gezdim birakin sözlü veya yazili tanrilari buradaki göze carpan en carpici nokta kilisenin icerisinde tam olarak dört adet hz meryeme diz cöküp ibadet edilecek yer vardi ben daha öncede söylemistim bu günki katoliklerdeki tanri sayisini Allah bilir ama benim müsahadele ede bildigim,pavlusuda dahil edenler olsada tam bes tane 1-Tanri 2-Isa 3-Kutsal ruh 4-Meryem 5-Kutsal kilise eeeeeeeeeeee bu kadar olacak yani nede olsa bozduklari dini tamir icin az bile,acaba diyorum bu havari7 kendini tanri ilan edecekmi nedenmi bunlarin genel adetide ondan bakin papa su an almanyanin tanrisi gibi......

Üst Alt