Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

H

hüma-gül

Guest
Fetih abi gibi ayni köyden oldugumuzu düsündügüm gercekten ilim sahibi abimiz

Yasemin03

New member
tanimiyorum ama ilimli olmasi gerek, güzel yorumlar yazan ve konular acan biri bence.

mhmt

New member
ben tanıyorum seni abi:).... çay ocağından beni kovdurmak isteen birini hatırlıyorum ama..torpilim sağlam yerden...direk mod lardan:D

abi şaka da.. sana ne yorum yapiyim ben...Alptraum kardeşim zaten yazmış gerekeni..sağolsun..dahalarına layıksın inşallah..

selametle..

radikal

New member
mesaj trafiği öyle karıştıki sevgili ruşen bana abla dedi ben tazimleri unuttum mhmt beni bir yerlerden kovmakla itham etti. Tam çorba oldu burası :):)

mhmt: dost, adam gibi adam. eli ağır biraz:)

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
gülmek yerinde olcak radikalislam kardesim gercekten corba olmus abla olmusun yahu ama simdi ben yaziyorum bakalim simdi bu kime gidecek hayirlisi

mhmt

New member
mesaj trafiği öyle karıştıki sevgili ruşen bana abla dedi ben tazimleri unuttum mhmt beni bir yerlerden kovmakla itham etti. Tam çorba oldu burası :):)

mhmt: dost, adam gibi adam. eli ağır biraz:)

karışmaması için alıntılı yazmak lazım abi heralde..yoksa hakkaten ezogelin oluyor yazılar:D...

bakıyom hemende unutmuşn abi, beni çay oacağından kovdurmaya çalıştığın günleri.. : )))))) hhmm yemezler..

bide elim ağır mı??:confused:

selametle..

yolcu

New member
evet yine mi karlılaştık bu sayfada hemşerim:D
sen varya sen çok güzel ruhlu bi kardeşsin.....

sizin yüzünüzden, fetih kardeşe, beni çay ocağına alması için bulaşıklara ve paspaslama işine razı oldum:mad:

Asya

New member
bu kardesim gercekten maydonoz ama yanlis anlasilma olmasin ben olayin farkli yönunden bakiyorum en fazla c vitamini bulunan maydonozdur ve bu kardesimiz gidecegini söyledi peki actigi konularla bize o c vitamini yani enerjiyi kim verecek insallah konularini cok özletmeden geri gelir

ya hu artık her mesajım için de maydanoz derseniz kırılırım ama lütfen.bir kere kırılırsam da daha bu forumun yakınından bile geçmem.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Ruhundaki güçle 100 putu aynı anda kırabilecek hünere sahip samimi bir kardeşimdir.:) Konulara getirdiği yorumlarla geniş perspektif kazandıran değerli bir şahsiyettir.
Allah c.C. razı olsun...

Yüzünü görmeden ender olarak sevdiğim insanların içinde yer alan adını gördüğümde içimde "sevgi ve otoriteyi çağrıştıran" yiğit...diyebileceğim biri..

Allah C.C: razı olsun...

silverhand

New member
seyfullah putkiran.

seyfullah putkiran.

Koca kalpli oldugunu dusunuyorum calisan ugrasan dogru yolda olduguna inandigim gelecekte insanlara fazlasiyla faydasi olacagini dusundugum olgun bir insan. Allah ilmini arttirsin ve ondan razi olsun insallah.

khan19556

New member
siz moderatör olmadan önce çok başka bi insandınız.moderatör olduktan sonra çok başka bi insan oldunuz.ciddi olarak söylüyorum.sizi ilk baş tanıyamadım."moderatör" yazısını görünce.aaaaaaaaaaaaa felan oldum.
önceden içinden geldiği gibi konuşan olur olmaz polemiklere giren bi arkadaşımızdınız.sonra bi de ne göreyim eski khan gitmiş yerine başka "moderatör khan" gelmiş.
yani çok şaşırttınız beni.bi insan nasıl bu kadar değişebildi dedim.yani bu forumda ben sizden daha eski üyeyim.ilk üye olduğunuz zamanları da biliyorum.çok farklıydınız.ha sakın yanlış anlamayın önceden iyiydiniz şimdi kötüsünüz demiyorum.
ama bence herkes kendi olmalıdır.

Önceden şahsım adına konuşuyordum.Şimdi adil olmak zorundayım.
Adalet için de bazen nefsime ağır gelsede dilimi tutuyorum.
Amma hakaiki imaniye ve Kur aniye ye hakaret işmam dahi edilse o zaman hal değişir :)

Z

zeynep_hearty

Guest
cok saygi duydugum ve sevdigim bir kardesim her zaman yazilarini begenerek okuyorum cok duygusal bir kardesim olarak görüyorum avatarindan öyle hissediyorum

rabbim razı olsun ..avatarına baktığımda islam için verilen mücadeleri hatırladığım biri ..selam ve dua ile...

Üst Alt