Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

asikkulun

New member
çok meraklı galiba.açtığı anketlere ilgi gayet çok.

ela-88

New member
Yukardaki hanımhanımcık, sessiz sakin, mütevazi birine benziyor!:eek:

radikal

New member
Paylaşım ve yorumları ile değerli bir insanı çağrıştırıyor. Forumdaki küçük kardeşlerimizden biri diye düşünüyorum. Ama nandi'nin yeri başka :) En küçüğümüz çünkü o.

ela-88

New member
Tahmin yeteneğine sahip biri...Amam birşeyi yanlış tahmin etmiş gibi gözüküyor.okadarda küçük sayılmam yani!:)

rusen_alp

New member
"müslümanın müslümana gülümsemesi onun sadakasıdır "hadisinin sırrına inkişaf etmiş biri

radikal

New member
İlim sahibi olduğu belli. Ferasetinden korkmayan da sanırım cahildir. Çünkü Üstadı'n (k.s.) kokusu var üzerinde

talha_

New member
yazılarını,yorumlarını önemle takip ettiğim,üslubunu çok sevdiğim(Allah için sevdiğim)bi abimiz...selam ve dua ile

Z

zeynep_hearty

Guest
kullanıcı ismiyle sahabeyi hatırlatan ve sanıyorum saygı kelimesinin manasını idrak edebilen biri...selam ve dua ile..

radikal

New member
Yorumda bulunduğu kişide güzel hasletler olduğunu görecek kadar samimi ve içten. Şuurlu bir mügmine kardeşimiz.

E

esrefinho

Guest
@asya
esrarengiz mi ? :)

@alptraum
asya için yazdın sanırım yazıyı...

sizin için NEY sevdalısın denilebilir mi acaba ?Avatarıza bakıp öyle yorum yapacagım ama ...
neyse benden bu kadar...

V'esSelam

HAKINDA BİŞİ DÜŞÜNEMİYORUM ÇÜNKÜ TANIMIYORUM
HİÇ DEİLSE İYİ BİR BİRİDİR
FELAN DİİM ....

Asya

New member
Bakmak değil görmek lazım...
Zira çok bakmayanlar var ki bi iznillah çok şeyleri görüyorlar...

siz moderatör olmadan önce çok başka bi insandınız.moderatör olduktan sonra çok başka bi insan oldunuz.ciddi olarak söylüyorum.sizi ilk baş tanıyamadım."moderatör" yazısını görünce.aaaaaaaaaaaaa felan oldum.
önceden içinden geldiği gibi konuşan olur olmaz polemiklere giren bi arkadaşımızdınız.sonra bi de ne göreyim eski khan gitmiş yerine başka "moderatör khan" gelmiş.
yani çok şaşırttınız beni.bi insan nasıl bu kadar değişebildi dedim.yani bu forumda ben sizden daha eski üyeyim.ilk üye olduğunuz zamanları da biliyorum.çok farklıydınız.ha sakın yanlış anlamayın önceden iyiydiniz şimdi kötüsünüz demiyorum.
ama bence herkes kendi olmalıdır.

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
kullanıcı ismiyle sahabeyi hatırlatan ve sanıyorum saygı kelimesinin manasını idrak edebilen biri...selam ve dua ile..

cok saygi duydugum ve sevdigim bir kardesim her zaman yazilarini begenerek okuyorum cok duygusal bir kardesim olarak görüyorum avatarindan öyle hissediyorum

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
Yorumda bulunduğu kişide güzel hasletler olduğunu görecek kadar samimi ve içten. Şuurlu bir mügmine kardeşimiz.

geldigi günü hatirliyorum ve cok saygi duydugum bir insan ,
her nedense ne zaman konu acsam bu kardesim bir yorum yapsa allah ondan razi olsun diyorum kalpten cok sevdigim bir insan rabbim ilmine diline ibadetine güc verir insallah böyle insanlar az bulunuyor rabbim degerini bilenlerden eyler insallah bizleride

alptraum

New member
Web sitesi
www.muhakeme.net
siz moderatör olmadan önce çok başka bi insandınız.moderatör olduktan sonra çok başka bi insan oldunuz.ciddi olarak söylüyorum.sizi ilk baş tanıyamadım."moderatör" yazısını görünce.aaaaaaaaaaaaa felan oldum.
önceden içinden geldiği gibi konuşan olur olmaz polemiklere giren bi arkadaşımızdınız.sonra bi de ne göreyim eski khan gitmiş yerine başka "moderatör khan" gelmiş.
yani çok şaşırttınız beni.bi insan nasıl bu kadar değişebildi dedim.yani bu forumda ben sizden daha eski üyeyim.ilk üye olduğunuz zamanları da biliyorum.çok farklıydınız.ha sakın yanlış anlamayın önceden iyiydiniz şimdi kötüsünüz demiyorum.
ama bence herkes kendi olmalıdır.

bu kardesim gercekten maydonoz ama yanlis anlasilma olmasin ben olayin farkli yönunden bakiyorum en fazla c vitamini bulunan maydonozdur ve bu kardesimiz gidecegini söyledi peki actigi konularla bize o c vitamini yani enerjiyi kim verecek insallah konularini cok özletmeden geri gelir

radikal

New member
Daha önce hakkında yorum yaptığım üstad renkli, her gün tanıdıkça daha çok sevdiğim, saygı duyduğum kardeşim.

nicksizadam

New member
Ruhundaki güçle 100 putu aynı anda kırabilecek hünere sahip samimi bir kardeşimdir.:) Konulara getirdiği yorumlarla geniş perspektif kazandıran değerli bir şahsiyettir.

Üst Alt