Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

alem-i ervah

New member
NİHAYETLENDİRSELERDİ ben şimdi sizi yeni gördüm.. sizin hakkınızda bu mesajımı nasıl yazabilirdim diyebilceğim bir asil yeni gördüğüm üyemiz..geliyor aklıma

ama haksız sayılmazsında hani:D

Haklısınız , :) Ama ben , benim için yazmamıştım yazımı....
Ve Eski bir üyeyim ama siz yeni görüyorsunuz beni...

V'esSelam

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Haklısınız , :) Ama ben , benim için yazmamıştım yazımı....
Ve Eski bir üyeyim ama siz yeni görüyorsunuz beni...

V'esSelam

evet çok eski bir üyemiz, çok değer verdiğim fikirlerine çok saygı duyduğum, paylaşımlarını okumaktan zevk aldığım bir üyemiz, Allah sizden razı olsun... şükür aramzıda gördük sizi, uzun zaman oldu...

alem-i ervah

New member
evet çok eski bir üyemiz, çok değer verdiğim fikirlerine çok saygı duyduğum, paylaşımlarını okumaktan zevk aldığım bir üyemiz, Allah sizden razı olsun... şükür aramzıda gördük sizi, uzun zaman oldu...

Bilmukabele seyfullah...
Allah razı ola senden de inşallah...

Benim için yazdıklarını bende senin için düşünüyorum...Bu siteye ilk üye oldugumda dikkatimi çeken üyelerden biriydin....Konulara bakış açın ve yaklaşımın gayet hoş idi..Admin oldugunu sonradan ögrendim tabi :)
Hep böyle kal inşallah...
Kalpleri eviren , çeviren rabbim cümlemizin kalbini islamda sabit kılsın ve takva üzre yaşatsın...

Hem beni mahçup ettin...İnşallah daha sık gelmeye çalışırım..Geliyorumda sana denk gelmiyordur belki :)
Neyse :)

selam ve selametle...

@zabotek
darılmacaları , gücenmeleri göremediğim için şimdilik yazdıklarını tasdik edip hak ver(e)miyorum ;)

not:biraz önce yazdıklarımın hepsi silindi kaydederken....sunucunuz yogun oldugu için kapı dıaşrı edildim :)
neyse yeniden girdim de cvplayabildim şükür...

V'esSelam

isimsiz

New member
@ alemi ervah
ilk tanıştığım arkadaşlarımdan biridir.ve kendisini çok severim....

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Bilmukabele seyfullah...
Allah razı ola senden de inşallah...

Benim için yazdıklarını bende senin için düşünüyorum...Bu siteye ilk üye oldugumda dikkatimi çeken üyelerden biriydin....Konulara bakış açın ve yaklaşımın gayet hoş idi..Admin oldugunu sonradan ögrendim tabi :)
Hep böyle kal inşallah...
Kalpleri eviren , çeviren rabbim cümlemizin kalbini islamda sabit kılsın ve takva üzre yaşatsın...

Hem beni mahçup ettin...İnşallah daha sık gelmeye çalışırım..Geliyorumda sana denk gelmiyordur belki :)
Neyse :)

V'esSelam

evet ilk sitede üye olduğunuzda bende yeniydim, daha ozamnalra mod bile değildim, zaman çok hızlı geçiyor, Rabbim nasip etti admin olduk. ama sizin gibi değerli dostlarımızı unutmadık.. dualarınıza canı gönülden amin diyorum birmukabele inşallah.. dediğim gibi benim burda olduğumda denk gelmiyor demekki ama sık sık görmek isteriz...

saygılarımla...

alem-i ervah

New member
İnşaAllah diyelim .... :)

Allah kolaylık versin adminliğinizde...Zorluğunu az çok biliyorum....
Adaleti elden bırakmayın inş. olur mu ...
Tekrar sağol...

V'esSelam

alem-i ervah

New member
modluğu bilirsin kardeş çünkü seninde başında....

:)

Gerçekten zor bir yük imiş..sırtlayınca anladım....Allah-u teala , sanaldada olsa bizleri haksılık yapmakla sınatmasın hiçbirimizi...

isimsiz , benim sevdigim , özü sözü bir , net ve dürüst bir arkadaşım....düşündügümüde yazmadan geçmeyeyim... ;)

isimsiz

New member
çok yoğun olduğumdan dolayı detaylı okuyamadığım konulardan biriydi .çok hoş bir konu açmışsınız okumaktan zevk aldım ....

tüm kardeşlerimizden allah razı olsun....

isimsiz

New member
:)

Gerçekten zor bir yük imiş..sırtlayınca anladım....Allah-u teala , sanaldada olsa bizleri haksılık yapmakla sınatmasın hiçbirimizi...

isimsiz , benim sevdigim , özü sözü bir , net ve dürüst bir arkadaşım....düşündügümüde yazmadan geçmeyeyim... ;)

uzaklardanda olsa bana yardım etmeyi başarabilen can dostum....

hasret

New member
iyi niyetli biridir muhakkak...
çok fazla tanıyamadım ama güzel paylaşımları olan bir kardeşim...

Asya

New member
hasret arkadaşımızı çok fazla tanıdığımı söyleyemem.paylaşımları güzel sevecen.

gönüldostuelif

New member
yukardaki arkadsımız yeni üye o yüzden pek tanımıyorum ama değerli bir kardeşimizdir diye düşünüyorum.....

Üst Alt