Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Herkes bir üstteki hakında ne düşünüyor?

asikkulun

New member
benim şahsen yeni tanıdıgım bir kardeşsin. pek konularına rastlamadım ama yazdıklarınız çok hoşuma gidiyor :)

gelincik tarlasý

New member
benim şahsen yeni tanıdıgım bir kardeşsin. pek konularına rastlamadım ama yazdıklarınız çok hoşuma gidiyor :)

benim için yazdıysanız teşekkür ederim Nandi.Sizde kibar birisiniz.Ben yazı yazmıyorum,önceden yazdığım yazıları okuyabilirsiniz isterseniz.Güzel düşünceleriniz için şükranlarımı sunuyorum.

gulya

New member
asya simdide bi tarafini gormeme yardimci oldun.insanlari cekemiyorsun malesef.tsk ederim gelincik tarlasina hakkimdaki dusuncesi icin.Allah o guzel gonlune gore versin

gulya

New member
hayatimda gordugum en espirili en sevecen ilimli bi abim.turk iste nolcak.dimi fetih abim:)

asikkulun

New member
çok iyi bir ablamdır sevip saydığım ablalarımdandır....

gulya

New member
tskler canim bnm.bende seni severimdir.Allah razi olsun

asikkulun

New member
seyfullah abim çok saygıdeğer bir abimizdir.açtığı konuları dikkatlice okuyorum.Allah ondan razı olsun.

mhmt

New member
Kırılmadığımı başka iletişim kanallarında da ilettiğim bir arkadaşımız. illa kırılmamımı istiyor ne :D :D diyebilceğim bir sevimli üyemiz

son imzası kendini ifade ediyor...sık sık imza avatar değiştiren biri olduğunda dolayı ben şimdiki imzasını yazıiim:
CANLARIM:HİÇ KİMSEYİ YANLIŞ ANLAMIYORUM-HİÇ KİMSEYE KIZMIYORUM-HİÇ KİMSEYİ ÜZMEK İSTEMEM-HEPİNİZİ SEVERİZ.ÜZMEYİZ.BİR HATAMIZ OLURSADA AFFEDİNİZ..ARADA GÜLÜP GEÇİNİZ-ARADA CİDDİLEŞİNİZ AMA YANLIŞ ANLAMAYINIZ..
(ZABOTEK)

adanalı..Allahın adamı...
selametle abi..:)

Asya

New member
asya simdide bi tarafini gormeme yardimci oldun.insanlari cekemiyorsun malesef.tsk ederim gelincik tarlasina hakkimdaki dusuncesi icin.Allah o guzel gonlune gore versin
ayyyy siz de ben ne desem yanlış anlıyorsunuz.ben onu şaka niyetine demiştim.

Üst Alt