Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumda Yazilarini En Beğendiğiniz Isim???

H

hüma-gül

Guest
Gercekten okumaktan zevk aldigim arkadaslar okadar cok ki! Radikalislam,berfut.mhmt,fetih,reyyan abla,seyfullah,alptarum,nurulah.yolcu,duha kardesim

radikal

New member
Gercekten okumaktan zevk aldigim arkadaslar okadar cok ki! Radikalislam,berfut.mhmt,fetih,reyyan abla,seyfullah,alptarum,nurulah.yolcu,duha kardesim

Allah (cc) razı olsun sizden Hümagül hanım. Saydığınız isimler, başta siz olmak üzere hepiniz benden değerli yazılara imza atıyorsunuz, biz sebepleniyoruz.

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
Yazılarını ve yorumlarını en beğendiğim isim Seyfullah Putkıran
Allah C.C. razı olsun...

foruma emegi gecen arkadaslarimiz cok begendigim vede okuyub bilinclendigim konular cok oluyor ama ben gelincik tarlasina sonuna kadar katiliyorum kimse kirilmasin:)

Allah C.C. razı olsun...

Tabiki Reyyan Abla Veeeeeeeeeeeee Seyfullah

Allah C.C. razı olsun...

Allah C.C. razı olsun...

Bir çok arkadaş var ama ben bir tanesini zikredeyim Seyfullah.

Allah razı olsun üstad..U]

bende bütün arkadslarımın yazılarını beğeniyorum ama reyyan abla,seyfullah,fetih,mhmt,humagül,isyanlisukut,alemiervah,alptraum kardeşlerimin yazılarını okurken daha cok keyif alıyorum...(zaten kim kaldı başka diyeceksiniz):)

Allah C.C. razı olsun...

fetih abinin yazdıkları,reyyan ablanın tüm konuları,seyfulllah abinin konuları vs vs vs...
Allah C.C. razı olsun kardeşim ...

seyfullah kardeş, hüma gül, hasret, mhmt kardes,

Allah C.C. razı olsun yoldaşım...

seyfullah kardeşimizin yazıları güzel.özellikle açtığı sabit topikler faydalı oluyor benim açımdan.
Allah C.C. razı olsun tertibim...

Benimde paylaşımlarını beğendim bir yıldız kardeş vardır yanlzı ayet yazar. o hoşuma gidiyor. birde khan kardeş var paylaşımlarını okudukca üstadımı hatırlarım. ve diğer hüma-gül kardeşin paylaşımlarını okdukca zihnimde kıssanda kisseler artıyor..

khan19556

New member
Benimde paylaşımlarını beğendim bir yıldız kardeş vardır yanlzı ayet yazar. o hoşuma gidiyor. birde khan kardeş var paylaşımlarını okudukca üstadımı hatırlarım. ve diğer hüma-gül kardeşin paylaşımlarını okdukca zihnimde kıssanda kisseler artıyor..

Allah ebeden ve daimen razı olsun kardeşim.

EMÝRA

New member
yazılarını beğendiklerim seyfullah putkıran,hüma-gül,berfut yorumlarını beğendiklerim seyfullah putkıran,radikalislam

Mücahid

New member
Allah için ,Rasulullah için ve kuran-ı hakim için kim kılını kıpırdatıyorsa Allah razı olsun.Hangi kardeşim bedelini sadece Allah'tan bekleyerek bu Foruma emek verirse onu verdiği emeğe saygı duyup okursa,okuduğuna saygıduyup,anlarsa,anladıklarının sorumlu kılacağını düşünerek eyleme dökerse.Alınan her abdestte,kılınan her namazda,okunan her ayete,söylenen her güzel sözde.Emeği geçen kardeşlerimin hissesi vardır.Tüm haklar Allah'ın katında güvencededirki o hiç bir hakkı zayetmez.O hükmünde adaletli olanların en adaletlisidir.Benim bir harf dahi öğrenmeme vesile olan tüm kardeşlerimden Allah razı olsun.Riyadan Allah'a sığınırım.

Nasihatların musıbetlerden evla olması dileği ile

rusen_alp

New member
Allah herkesten razı olsun, burada gerçekten güzel ahlaklı kardeşlerimizin sayısı bir hayli fazla, bu kişiler ellerinden geldiğince bilgileri sınırları dahilinde faydalı olmaya çalışıyor.
Ama bir ismi sizlerle paylaşmak istiyorum: Radikalislam. Bu kardeşimiz yazdığı zaman, sanki kendim yazmış gibi oluyorum.Bugüne kadar radikalislamın yazdığı her satırın altına istisnasız imzamı atarım.

radikal

New member
Allah herkesten razı olsun, burada gerçekten güzel ahlaklı kardeşlerimizin sayısı bir hayli fazla, bu kişiler ellerinden geldiğince bilgileri sınırları dahilinde faydalı olmaya çalışıyor.
Ama bir ismi sizlerle paylaşmak istiyorum: Radikalislam. Bu kardeşimiz yazdığı zaman, sanki kendim yazmış gibi oluyorum.Bugüne kadar radikalislamın yazdığı her satırın altına istisnasız imzamı atarım.

Demişler ki; Yahu bu müslümanların hepsi aynı dili konuşuyorlar, susturamıyoruz. Elhamdülillah susturamazlar. İslam akidesi tektir çünkü. Bir konu hakkında; belki bizim söylediklerimizden daha çok söyleyecek sözü olan kişiler vardır, ama o an burada değillerdir, biz acizane dilimiz döndüğünce, her ne kadar eksikliklerini kapatamasak da, boş da bırakmamaya çalışıyoruz.

Hak söz Allah'a (cc) aittir. Çirkin olanlar ise acz nefsimize. Bizim için teveccüh etmişsiniz, inşaallah öyle oluruz. Allah (cc) razı olsun.

yolcu

New member

yazdıklarınıza aynen katılıyorum
RADİKAL İSLAM abi
RABBİM SENDEN RAZI OLSUN

C

c0ld

Guest
forumda paylaşımdan ziyade yorumun içeriğine bakarım şahsın adına sonuçta genel ifadeyle acılan konular hazır şeyler herhangi bi düşüncenin ürünü deil..düşünsel acıdan baktığımda kişisel fikrini bilgisini bünyesinden kaleme alarak okunur kılan..zeynep_hearty ve duha bu isimlerin görüşleri yeterli bulduğum kişilerdir..slm ve dua ile

Üst Alt