Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Forumda Yazilarini En Beğendiğiniz Isim???

Asya

New member
reyyan ablanın yazıları ve zabotek arkadaşın hikayeleri güzel.

hasret

New member
konuların hepsini takip etmeye çalışıyorum ama gözümden kaçanlar da oluyor...
genelde hepsini beğeniyorum...

Asya

New member
ben sizin isminizi geçireyim o zaman.bence bu forumdaki en güzel konuyu siz açtınız.hatim konusunu.ondan daha güzel bir konu olabilir mi?

gulya

New member
ebedi benim kardesimdir cok severim ama onun konusundan daha guzel bi konu var.cenazeme gelirmisiniz.bu benim fikrim.

Asya

New member
ama hatim de çok önemli ve değerli bir konu.bu tartışılmaz.sonuçta kuran okunuyor.

gulya

New member
tabiki kuranin okunmasi cok guzel bise.sevabi buyuktur.ama sonucta bu bir yazi degil.sadece sevap.ama yazi olarak cenazeme gelirmisiniz yazisi cok guzeldi.en azindan bu benim fikrim.senin fikrinede saygi duyarim

asikkulun

New member
fetih abinin yazdıkları,reyyan ablanın tüm konuları,seyfulllah abinin konuları hümagül ablayı,aslında herkesinnn konularını beğeniyorum.neden mi çünküüüüüüü abllalrım ve abilerimn sayesinde hayatttan bir kez daha zevk alıyorum...birkez daha ALLAH sevdasına tututşuyorum.......

gönüldostuelif

New member
bende bütün arkadslarımın yazılarını beğeniyorum ama reyyan abla,seyfullah,fetih,mhmt,humagül,isyanlisukut,alemiervah,alptraum kardeşlerimin yazılarını okurken daha cok keyif alıyorum...(zaten kim kaldı başka diyeceksiniz):)

gulya

New member
aaa fetih abimm bak simdi darildim sana.seni unuturmuyum hic.ben dikkat ettiysen taa basta ilk olarak herkesin konusunu begeniyorum emeklerine saglik dedim ama en begendigim konu cenazeme gelirmisiniz konusuydu.yoksa senin konular unutulurmu.darildim bak.kustum hatta:) selametle.

ekreme

New member
Bizim yazıları okuyan yok herhalde; haybeye yazıyoruz.:D

Ben usamebinladin ve abd-el-wahab ın yazılarını ve diyaloglarını takip ediyorum bayağı ilginç...:rolleyes:

Z

zeynep_hearty

Guest
Bizim yazıları okuyan yok herhalde; haybeye yazıyoruz.:D

Ben usamebinladin ve abd-el-wahab ın yazılarını ve diyaloglarını takip ediyorum bayağı ilginç...:rolleyes:

bilakis ben sizin yazılarını özellikle takip ediyor ve takdir ediyorum yalnız şu varki cahilliğimden dolayı yorum yapamıyorum öğrenme aşamasındayım sanıyorum uzun yıllar devam edicek ..selam ve dua ile..

Üst Alt