Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ehli Sünnet Alimlerinin şia Hakkinda Ki Görüşleri (alinti)

Mahfuz

New member
hem düşünün Allah benimle beraberdir buyurmamış Efendimiz, Allah bizimle beraberdir buyurmuş. Onunla dost olmuşlar, arkadaş olmuşlar. Allah üçüncüleri olmuş! yazık yahu böyle bir insana, ümmetin göz bebeği, parlayan yıldızı olan bir insana düşman olmak ne büyük bir ihanet!

caferi_humeyni

New member
Allah Seni Islah Etsin Sünnet Ehlisana Dua Edecem.merak Etme.sende Birgun Hakka Gelirsin Merak Etme

caferi_humeyni

New member
Ben Fitne Cikarmiyorum.şia Yi Savunuyorum Burda.unutmayin Ki Bende Eskiden Sizin Gibi Sünniydim.ama Sonra Allaha Sukur şia Ya Gectim Ve Hak Yolu Buldum.

sunnetehli

New member
Yahu Şu Sunni iken Şii oldum Diyen Adamlara ne diyim. Hangi Şii ile tartışsan ız Hemen Takıyye yapar ve Ben Sunniydim şii oldum der. Ama o kadar Cahillerdirki Azizi Mahmut Hüdai yi hala yaşıyor zannederler. Hatta onu adıyamanda bilirler:) Aslşında yaptıkları tek şey yalandır. Kuyrukları sıkışınca BBöyle bir yalana Başvururlar. Nede olsa Takkıye Onların dinlerindendir.

islamakidesi

New member
Ya ne sünnisi, bilgisi ancak ilmihal bilgisi kadar bile olmayan insan zaten sünni olsa ne olur, bize düşen söylemektir. Biz kimseye hidayet edecek değiliz hidayet Allahtan. Keşke şiayı bilse onu da bilmiyor benim çevremde işim icabı şia arkadaşlar da var ama onlar tarih okumuş , bilgili insanlar konuşmak bile tat veriyor, ya bu vatandaşa bak, kendi yazdıklarına ama, gülünç sadece gülünç oluyor

sunnetehli

New member
Ya Hadiste Belirtildiği gibi bunlar kuran okusalar Gırtlaklarında geçmez-

caferi_humeyni

New member
Bu Kadar Mi.sizde Yezit Inadi Var.ne Desem Itraz Edeceksiniz.dua Edecem Sizin Icin.ayrica Boyle Forumlar Sayesinde Birçok Kisi şii Oldu Unutmayin

islamakidesi

New member
Onlar zaten Müslüman değiller di ki bugün şii olurlar yarın başka bir şey, forumlar sayesinde mezhebini reddedenler zaten bu mezhebe layık değiller. Sahih olan ibareler dururken dini kendilerine uydurma yolunu tutanların arayışı hiç bitmez, dönmek başlı başına bir fiildir, nereye döndüğün önemlidir.Şeytanın çağrıcılarıda gelin inkara diye çağırmaz zaten yoksa kimse gitmez, güzelliğe davet ederek çukura iterler

sunnetehli

New member
Evet Bu forumlar sayesinde bir çok kişi şii fitnesini tandı:) Sadece şiller sunni oldu sonra şii !

islamakidesi

New member
Benim anlamadığım benmi yanlış geldim Burası Ehli Sünnet fikirlerini içeren bir sitemi, yoksa Şia inancınımı temsil ediyor eğer ikincisiyse mesele yok, bizim burada olmamız abes yok değil se bu fikirlerin bu site de işi ne. Bugünkü Kuranın bile tümüyle kabul etmeyen kişilerin fikirlerinin burada ne işinin olduğunu anlamış değilim. Yöneticilere sesleniyorum Küfre rıza küfürdür kaidesince bu kişinin buradan banlanması gerekiyor, yada beni banlayın gitsin

caferi_humeyni

New member
En Iyi Ilaç Duadir.allah Sizi Islah Etsin.ahirette Görururuz Bakalim.

caferi_humeyni

New member
çatlayin Da Patlayin.allaha Sukurler Olsun Dünyada şiilerin Sayisi Gün Ve Gün Artiyor.artik Millet Anliyor Neyin Ne Oldugunu.sizin Gibi Cahilleirde Burda Konuşsun.kim Takiyor Size.bikere Siz Kimsiniz.

islamakidesi

New member
Küfür zaten artacak, şu üslubuna bak evet küfür artacak iman edenlerin sayısı inkarcılardan fazla olacak, çokluk ve buna güvenmeyi Kuran reddediyor ama siz bununlada övünürsünüz nice az bir topluluk çoklarına galip gelip Hükmü İlahiyi uygulamıştır merak etmeyin

sunnetehli

New member
Evet öyle çatlayıp patlıyoruzki Azerbaycandaki Sunnileri sayısı Şiileri Geçtiği için, Öyle Çatlayıp patlıyoruzki Iğdırda Şiilerin Ehli sünent geçişi için. Sen kendi yalan yanlış hayali dünyanda yaşamaya devam et:)

caferi_humeyni

New member
Evet Kuranda Diyor Zaten.çoğunluktan Olmayin.yani Sünniliği Anlatiyor Işte.süniiler Daha çok.allaha Razi Olsun.hatirlattin Bana

sunnetehli

New member
Sende Karar ver:) Çoğunlukömu olmak istiyorsun azınlıkmı:) Sen kaç yaşındasın 10 - 15 ?

caferi_humeyni

New member
Allaha Sukur Seneye Proflugumu Alacam.sen Alay Et Burda.10-15 Diye.cahile En Iyi Cevap Susmaktir Kuralinca Sana Cvp Vermek Istemiyorum.anliyorum Sorunlusun Biraz

sunnetehli

New member
Vay be Var gazı yaksın Romayı :) Bu eğitim sisteminin Neden böyle olduğu anlaşıldı:) Ya git başkasıyla geyik yap Prof muş. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıklarının Daimi Müşterisi olan Proflardanmı :D

caferi_humeyni

New member
Sen Alay Et.zavalli Seni.sanki Başka Isim Gucum Yok Sana Yalan Soyliyecem.çok Basitsin.sen Git çocuklarla Oyna He Bide Kopyala Yapistir Yap.

Üst Alt