Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Burcunuz Nedir?

reyyan

New member
yani hiçmi boş zamanımız yok birazda bunlarla oyalanalım stres atalım demek istedimkardeş

reyyan

New member
teşekkür ederim anladıgın için

Asya

New member
arkadaşlar eminmisiniz?? burçların islamda yeri olduğundan??
seyfullah abi sende bildiklerini aktarabilirsen çok mutlu olacaım..
wesselam

burçların islamda yeri olup olmadığı konusunda şunu söyleyebilirim ki;bir islam forumunda üyelerin kartvizitlerinde burçları da belirtiliyorsa yorum size kalmıştır.

mehmet_16

New member
Ne kadar saçma!
Bir İslam sitesinde böyle bir inancı görmek ve tasdikleyen ve bununla birlikte islam hakkında yorum yapan üyeleri gördükçe soğuyorum.
Burç tamamen saçmalıktır.İslamda da yeri yoktur.Bilimde de yoktur.Böyle batıl inanışlara niye inanırsınız anlamıyorum.

Asya

New member
soruyorum size; öyleyse niye bu forumda üyelerin karvizitlerinde burçları belirtiliyor?

tenvir

New member
Slm Hiç Boğa Ya Rastlamadim
Ben De Boğayim:)

vahdet

New member
anam beni tam yılbaşı gecesi akşamdan sonra(12:00'den sora) Manisa'nın Dağönü köyünde doğurmuş. buna göre benim burcum oğlak oluyor. bu burcun isminin oğlak oluşunun sebebi nedir acaba! onun özellikleri mi? diyeceğim o ki insan özelliğini burcundan değil; annesinden, babasından, doğup büyüdüğü yerden, gördüğü edep ve terbiyeden alır.

KaCe

Mesajlari Onaylanacak
Evet, ikizler kararsızdır. Tıpkı Yay'lar ve Balık'lar gibi.
Ama ikizler burcunun simgesi olan teraziden de anlayabiliriz ki dengeleyici bir burçtur.
Mesela ebeveynlerini dengeler. Karmaşaların giderilmesine katkısı olsun ister.
Bir de tavsiye, eğer çocuklarınız bu burçtansa onların önüne uzunca bir süre tercih koymaktan sakının. Şunu mu istersin, bunu mu demeyin. Şunu ister misin deyin. :) Tercih yapmakta epeyce zorlanacaklardır yoksa.
Hatta maymun iştahlılığa kadar vardırırlar bu huylarını.

reyyan

New member
Ne kadar saçma!
Bir İslam sitesinde böyle bir inancı görmek ve tasdikleyen ve bununla birlikte islam hakkında yorum yapan üyeleri gördükçe soğuyorum.
Burç tamamen saçmalıktır.İslamda da yeri yoktur.Bilimde de yoktur.Böyle batıl inanışlara niye inanırsınız anlamıyorum.
neden anlat bakalım

feza

New member
Hayatımız üzerinde Rabbimizden başka bir tesir sebebi aramak boşunadır. Gaybı Allah’tan başka bilen olmadığı gibi onun kullarını yaratırken verdiği karakter ve diğer özellikleri de yıldızlardan gelen ışınlara bağlamak da yanlıştır. Dünyada birbirinin eşi iki insan yoktur. Aynı gün, aynı saat, aynı yer ve aynı anneden doğan eş yumurta ikizleri bile çok farklı karakterlere sahip olmaktadır.Eğer karakter ve kaderimize yıldızlar yön verseydi en azından bunun gibi ikizlerin her özelliğinin aynı olması gerekirdi. Ayrıca insana gerçek mânâda karakter ve diğer hissî özelliklerini veren varlık ruhtur. Ruhlarımız ise yıldızlardan önce yaratılmıştır. dua ile..

Üst Alt