Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar resminiz ne ifade ediyor?

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
bir kişiye sinirlenmişte öç alma planı yaparken çekilmiş bir resim gibi.çok kinli.

Gerçekten mi...??inan kaşlarımın yapısı öyle..belkide yan profilden çektiğim için
öyle gibi gözüküyodur...demek çok kinliyim:):)arada kızarım ama kimseye kin tutmam..:eek:

Asya

New member
peki öyle olsun.ama resmi değiştirdiğin iyi olmuş.biraz da gülen insanlar görelim yaa.
ayrıca benim avatarlarım hakkında kimse bi yorum yapmadı.demekki yüzü kızgın resimler koymak gerekiyor.

E

esrefinho

Guest
evet

evet

peki öyle olsun.ama resmi değiştirdiğin iyi olmuş.biraz da gülen insanlar görelim yaa.
ayrıca benim avatarlarım hakkında kimse bi yorum yapmadı.demekki yüzü kızgın resimler koymak gerekiyor.

seninde suratın belli olmuyo..

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
çok sık avatar değiştirdiğin için bi yorum yapamıyoruz..ama eğer resimdeki kişiysen bi yorum yapalım..elindekinin ne olduğunu çözemedim...sanırım cep telefonu..arkadandaki şamdan gerçekten fotoğrafa bi hava katmış..sol üst köşede duran stv televizyonunun logosumu var yoksa banamı öyle geliyo:)

Asya

New member
çok sık avatar değiştirdiğin için bi yorum yapamıyoruz..ama eğer resimdeki kişiysen bi yorum yapalım..elindekinin ne olduğunu çözemedim...sanırım cep telefonu..arkadandaki şamdan gerçekten fotoğrafa bi hava katmış..sol üst köşede duran stv televizyonunun logosumu var yoksa banamı öyle geliyo:)

tespitin doğru evet stv nin amblemi var.çünkü o resim stv deki yapmurdan sonra diye bi dizi var ordan aldım.elinde cep telefonu var.

Azra

New member
benim şuanki avatarım bi göz güzel bi göz.gözlerin gerçektende çok anlamlı ve herşeyi ifade ettiklerini düşünüyorum...

Azra

New member
bencede düşünüyor birazda üzgün sanırım...
baktım hayret göremedim...
???

Üst Alt