Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar resminiz ne ifade ediyor?

Asya

New member
benim şu anki avatarımda da Allah yazısı var.etkilendiğim bir resimdi.avatarıma koydum.

radikal

New member
22 mart 2004 sabahı gazze'de sabah namazı kılınmış ve herkes yavaş yavaş çıkmaya başladığı camiden günlük yapacağı işlerini düşünmeye başlamıştı. Kapının önündeki kalabalık grup arkadan gelen madeni tekerleğin sesi ile ürperdi, tanıdık bir sesti ama sanki bugün biraz daha hızlı dönüyor gibiydi. Ve hızlı bir şekilde kendilerine yaklaşıyor ve sanki; çabuk! açın kapının önünü! müsaade edin! der gibiydi. Utandı hepsi, masum çocuklar gibi kenara çekilip yol verirken. Gelen kişi; her zaman en ön saflarda yeralmaya çalışıp camiye en erken gelen, fakat namazdan sonra en son çıkan Ahmet Yasin'den başkası değildi. İyi ama, n'olmuştu bugün O'na, neden bu kadar telaşlı bir görüntü içerisinde, tekerlekli sandalyesi ile bir yere yetişmek ister bir haldeydi. Soran gözlerle baktılar kendisine sonra çabucak vazgeçtiler. Öyle ya; Ahmet Yasin "ama biriydi ve üstelik vucudunun alt tarafı felçliydi". Bu sefer arkadan tekerlekli sandalyesini süren hem koruması ve hemde akrabası olan gence döndüler. O ise verilen emrin bir an önce yerine getirilmesini sağlamaya çalışan bir asker edasıyla konuşmadan hızla geçti. Camiinin avlusundan, ilk çıkanların ayakta sigara içerken bir çift laf ile birbirinin hatırını soran insanların yanından hızla geçtiler ve caddeye çıkan yola geldiler. Çok kalın bir ıslık sesi sabahın ayazını yırttı önce, tanıdık bir sesti, ama sevilmeyen, ama erkeksi bir gurur veren bir ses...Can'lar yakan, sevgiliyi birbirinden ayıran, ama şehadeti haykıran bir ses. Önce ayaklandı Ahmet Yasin havaya kalktı tekerlekli sandalyesi ile birlikte, kollarını iki yana açtı, Sevgilisi (s.a.v.) ile buluşma saatine tam vaktinde gelmenin verdiği mutlulukla, görmediği gözleri ile son defa sevenlerinin olduğu tarafa sanki "Allahaısmarladık" der gibi bir bakış fırlattı. Sonra duyuldu bir katyuşka füzesinin patlama sesi.Bir kişiydi, bin parça oldu Ahmet Yasin. Acınacak korkularının içinde kaybolan israil füzesi, O'nu camii çıkışı yere sermek istedi, O ise her zamanki gibiydi, her zaman yaptığı gibi israilin istediğinin tam tersini yaptı göğe yükseldi. Ölürken de davasından vazgeçmedi. (Allah (cc) mekanını cennet yapsın). Avatarım tabiki Ahmet Yasin'in resmi. Ve birçok anlam ifade ediyor.

SUSKUN

New member
s.a. benim avatarım 6 tanesi içinden en sevdiğim yeğenim SUDE'nin Eyüp Sultan Camii'nin bahçesinde çekilmiş bir fotoğrafı.Eyüp Sultan'ı görmeyenlerde ucundanda olsa görmüş olsun:)

dragonfly

New member
avatarımdaki resim yusufcuk böceği, sahip olduğu mükemmel kanat sistemi ve de olağanüstü göz yapısıyla, kusursuzca yaratılmış bir böcektir. bir insanın büyülenmemesi ve deYüce Yaratıcıya inanmaması için kör olması gerek.....

Asya

New member
benim avatarımda bayan göz resmi var şu an.resmi beğendiğim için koydum.ben gözlerin insanın beynindeki düşünceleri anbean yansıttığını düşünen bir insanım.o yüzden gözdeki manaya çok dikkat ederim.bu avatarımdaki gözlerde de bir mana olduğunu düşünüyorum.ama henüz o manayı çözemedim.

Nurgül

New member
Avatarımdaki resim benim Çocuklara olan düşkünlüğümü dile getiriyor onlar bu dünyanın gülleri melekleri ve bize Emanetler. Allahın emanetlerine iy bakalım hıyanet etmiyelim Peygamber efendimizin(sav) ümmeti olacak yavruları onun istediği gibi yetiştirelim inşallah. Avatarımda hep çocuklar olcak :)

Azra

New member
ben avatar konusunda biraz şanssızım.nerdeyse hergün değiştiriyorum...şimdiki bi göz ifadesi yok fazla hüzünlü sadece biraz.......

bcetin811

AMEL-Ý SALÝH
benim avatarım beni ifade ediyo..ben neyi ifade ediyorum onu bilmiyorum ama.. halkımın takdirine kalmış artık orası:p

E

esrefinho

Guest
Avatarlar Lar Hiç Bişi Ifade Etmiyo...
Sadece Kulalanan Kişi Hakkinda En çok Sevdiği Bir Resim Veya Kendine Ait Bir Iki Duyguyu Ifade Eder Bence....

Üst Alt