Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni gelenler...HOŞGELDİNİZ!

alem

New member
bende buraya yeni katıldım. çok güzel bir site, allah hepinizden razı olsun hayırlara vesile olur inşallah

xerib34

New member
esselamu aleykum
bende yeniyim bi tevafuk sonucu siteyi buldum. Başka forum sitelerine takılıyordum geç tanıştım diyecem ama hiçbir şey için geç değildir.. ( xerib yabancı demek anadilimde tabi.)
Görmezisem şu dünyada doğru yolu ebedi narlı şişlerle oyulsun kör olsun gözüm benim,
Alnıma yazılsın diye iki cihanın bedi fitneye sebep olursa yalnız bir sözüm benim,
Yüce rabbim ben kuluna yüzbin dertte versen az meğer nutkumdan çıkarsa heleki şernaz avaz,
Yüreğimde taşırisem zulme layık hile raz yok cehennem ateşine helaldir özüm benim,
Güçsüzlere zulm etmeyi gönülden dilerisem mazlumlarla alay edip üstüne gülerisem,
Yalnızca nefsim için mutluluk isterisem karanlık güne dönüşsün ruşen gündüzüm benim,
Hak yolunda haksızlığa eğer boyun eğersem dünya muhabbeti için şöhrete yönelirsem,
Zinnuri der bedenime ipek libas giyersem kaynar alevden biçilsin kefenim bezim benim.
Arkadaşlar Allah hepimize hayatımız boyunca yapmış olduğumuz bütün işlerde bu şekilde olmayı nasip etsin.
Sevgi ve saygılar....

akadir

New member
hosbulduk dıyecemde!hangı akla mantıga hızmet edıyorsunuzkı selefı kardeslerımıze sapık damgasını vuruyorsunuz.sızlermı ıslamı omuzlayacaksınız...sızler sızlerden oncekılerın yolunu takıp edıyorsunuz..tek yaptıgınız kavga dıslama suphe...bırakın bu kın ve husumetı.senın delılın nekı bu muslumanları sapıklıkla sucluyorsun kendınızı kımın yerıne koyuyorsunuz...yazık cuok yazık...yazıkkı bu dava sızın ellerınızde carpık ıslam anlayısını anlamalara yol acacak..bunun hesabını nasıl vereceksınız..ALLAHTAN korkun kardes oldugunuzu hatırlayın ..bırlesmenız gerekırken ayrılıyorsunuz ..hem farklılıklarınız olsa ne olacak varsın olsun..bızler kendı aramızdada ıhtılaf olacaktır varsın olsun ondada bır hayır vardır neyse sınırlenıp daha fazla konusmak ıstemıyorum..son sozum herseye ramen bırbırınızı sevın..cozum uretın konusmak yazmak kolay ...bakın bakalım ıslam adına ne yapıyoruz elle tutacak ne yapmısız....yeter yeter yeter...s.a

xerib34

New member
aleyküm selam
Evet bencede akadir kardeş sen hertelden bölümünden eleştirini yap selametle..

emre2138

New member
selamınalayküm ben yeni geldim. slm ve dua ile.

Üst Alt