Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni gelenler...HOŞGELDİNİZ!

Dilruba

New member
selamun alekum yenı uye arkadaşlarım hoş geldınız bende sizdenım hepimize hayırlı ugurlu olsun ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN

TRoJaN

New member
Valla Çok Güsel Forum Emeği Geçenlerden ALLAH Razı Olsun...

Hepinise Selam'lar Arkadaşlar:)

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
@seyfullah Putkiran
olsun standart iyidir Seyfullah kardes
zati o yüzden dikkatimi cekti :) bir de: Allah cümlemizden razi olsun inshallah

bütün yeni gelenleri ayri ayri hosgeldiniz diyelim efendim:) inshallah hosbulmustursunuz. Hayirlara vesile olun inshallah

bu klavye ile yazdigim son yazi olabilir cümleten hakkinizi helal edin 03 te ucusumuz var...ne olur ne olmaz..Allahdan geldik Allaha dönecegiz...hala ucak yolculuklara alismadim...Türkiyeden foruma girmek dilegiyle Allahin rahmeti selami hep üzerimizde olsun Allaha ismarladik ;__;...(artik s c i ile yazmak yok :) inshallah)

ne mutlu artık ş ve ç harflerinide kullanmanız . ama ondan öte vatanı görmek kadar hoş bir hediye varmı nereye gitseniz yazı ile dğeil söz ile dilinizi konuşan insanları işitmek sokaklarda dilinizle oynayan çocuklar görmek kadar hoş ne olabilri birde ezanı sesli sesli dinlemek ne güzel topraklarımızda olabilmek... ve giderken bir klavye birde işletim sistemi alırsanınz türkçe mükemmel işe yarar her yerde...

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
@seyfullah Putkiran
olsun standart iyidir Seyfullah kardes
zati o yüzden dikkatimi cekti :) bir de: Allah cümlemizden razi olsun inshallah

bütün yeni gelenleri ayri ayri hosgeldiniz diyelim efendim:) inshallah hosbulmustursunuz. Hayirlara vesile olun inshallah

bu klavye ile yazdigim son yazi olabilir cümleten hakkinizi helal edin 03 te ucusumuz var...ne olur ne olmaz..Allahdan geldik Allaha dönecegiz...hala ucak yolculuklara alismadim...Türkiyeden foruma girmek dilegiyle Allahin rahmeti selami hep üzerimizde olsun Allaha ismarladik ;__;...(artik s c i ile yazmak yok :) inshallah)

Nurgül kardeş İNŞALLAH hakkımız helaldir Türkiyeye ne zaman ineceksiniz mehteranla karşılayalım kırmızı halı serelim felan :)

Yasemin03

New member
bende yeni geldim. ne var ne yok bilmiyorumda ama yavas yavas ögrenirim diye düsünüyorum. insallah'da öyle dir. merhaba demek istedim.

Aysegul

New member
hoşgeldin yasemin..hanımlar bölümüne kayıt yaptırırsan seni dahil edebilirz;)

Ronika

New member
Selamün aleyküm kardeşler.aranıza yeni katıldım.Mardinliyim. sizlerden memnun kalacağımı umuyorum.hayırlı paylaşımlar diliyorum...

inci364

New member
Selamun aleykum islam forum ben bu siteye ne zman üye olduğumu hatirlamiyorum , şimdi bir rastlanti sonucu girdim ve üye olduğumu anladım
gezdim beyendim siteyi umarim güzel şeyler öğrenirim

selam ve dua ile............

alemli

New member
gurbetteki kardesiniz

gurbetteki kardesiniz

bismillahirahmanirrahim es selamun aleykum verahmetullahu ve berakatuhu kardesler. ben bugun araniza yeni katildim.simdilik okuyub ögreniyorum.

Hayalci

New member
Selamün aleyküm ben geldim dostlar... görüşmek üzere yine geleceğim gitmemek üzere.. herşey gönlünüzce olsun.. sevgiyle kalın

Üst Alt