Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni gelenler...HOŞGELDİNİZ!

matem

New member
selam

selam

herkese selamün aleyküm..Allah ın rahmeti üzerinizde olsun

sumisali

New member
aleyküm selam islam forum ailesine hoşgeldiniz.......

GURSUNET

New member
hoşbulduk adminim hoşbuldukda hoşgöremedik çünkü hoşgörecek kimse yok forumda..!
yani demem oki,birileri olsada sesimize bir ses verse..!

Kafkasyalý

New member
Merhaba,
Forumunuza yeni gelenlerdenim. Düşüncelerim biraz zor ve klasiğe pek uygun değil. Ancak buna rağmen forumunuzda yazmama izin vermeniz doğrusu benim için çok kıymetli durum.
Genelde hiçbir forumda yazmama müsade edilmez. Çünkü düşüncelerim pek kabul görmez.
Ancak bu durumuma rağmen, hala yazabilmem doğrusu düşünceye hürmet ettiğinizin bir göstergesi. Elbette katılmayabilirsiniz ama yinede yazma hakkıma müdahil olmamanız benim gözümde sizleri çok kıymetli yapmaktadır. Bunun için teşekkür ederim.
Zaten çok uzun soluklu kalmayacağım, bir süre sonra aranızdan sessizce ayrılacağım.

Sağlıcakla...

bekir

sadece bir kul
Yönetici
Merhaba,
Forumunuza yeni gelenlerdenim. Düşüncelerim biraz zor ve klasiğe pek uygun değil. Ancak buna rağmen forumunuzda yazmama izin vermeniz doğrusu benim için çok kıymetli durum.
Genelde hiçbir forumda yazmama müsade edilmez. Çünkü düşüncelerim pek kabul görmez.
Ancak bu durumuma rağmen, hala yazabilmem doğrusu düşünceye hürmet ettiğinizin bir göstergesi. Elbette katılmayabilirsiniz ama yinede yazma hakkıma müdahil olmamanız benim gözümde sizleri çok kıymetli yapmaktadır. Bunun için teşekkür ederim.
Zaten çok uzun soluklu kalmayacağım, bir süre sonra aranızdan sessizce ayrılacağım.

Sağlıcakla...

Hoşgeldiniz...

Fikirler doğru, etkileyici ve kalıcı oldukça bir mana ifade eder. Bir misyonun parçası gibi ifade etmişsiniz varlığınızı. İslamForum sizler gibi nicelerine ev sahipliği yaptı, size de yapar, sınırlarınca...

Kafkasyalý

New member
Teşekkür ederim Bekir kardeş,

Beni aranızda ağırladınız ve yazmama izin verdiniz. Bunun için çok teşekkür ederim.
Aranızda çok kalmayacağımı yazmıştım, açtığım konulara kıyas edilirse, açmadığım konuları hiç açmaman sanırım daha iyi olacak. Anlayacağınız kısa misafirliğimi bitirmem sizlerin forum huzurunuz için daha iyi olacaktır.

Tekrar teşekkür ederim,
Hepiniz Allah'a emanet olun,

Sağlıcakla...

didar

New member
selamünaleyküm ben de yeni katıldım buraya hayırlı olur inşallah....

furkan

New member
Selamlar

Selamlar

Kardeşler, abiler. Rabbimin selamı ve bereketi hepinizi üzerine olsun.

sumisali

New member
foruma gelenler kabulümüzdür islam forum ailesine hoşgeldiniz ...

Ali Þiar

New member
Aleykum Selam,
Bende yeni geldim arkadaşlar.

Herkese hayırlı günler..

Üst Alt