Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üyeler ve düşündürdükleri....

• Konbuyu başlatan abdirabbih
  • Başlangıç tarihi

radikal

New member
Çok ciddi olarak söylüyorum ki; hepiniz kucağımdaki bir demet papatya gibisiniz. Her birinizden gelen değişik polenler, bizdeki muhabbet kovanında bal haline geliyor. Balı paylaştığım zaman benim imal ettiğimi sanıyorsunuz, oysa siz olmasanız bu bal da olmayacaktı.

abrec

New member
abi bu nasıl bir damardır ya nerden buldun bu lafları evlimisin bilmiyorum ama bekarsan eğer hani bi aralar tartışıyoprduk burda 4 kadın olurmu olmazmı
sende bu edebiyat varken 14 tane alırsın valla.

B

beyaz_ýþýk

Guest
Çok ciddi olarak söylüyorum ki; hepiniz kucağımdaki bir demet papatya gibisiniz. Her birinizden gelen değişik polenler, bizdeki muhabbet kovanında bal haline geliyor. Balı paylaştığım zaman benim imal ettiğimi sanıyorsunuz, oysa siz olmasanız bu bal da olmayacaktı.

Kalp muabbet ister ama İslamın anıldıgı;Allah c.c. anıldıgı; Peygamberimizin anıldığı...Demekki asıl kovan kalp ve onu doldurmasını bilmek gerekir faideli ciceklerle...demmeki burasıda bir kalbki bu balda burda ve bu arılarda burda çalışıyor..yeniyim ama sözleriniz guzel...hepinizin..bu kovanın arısı olamk guzel hep boyle gider inşallah..

B

beyaz_ýþýk

Guest
abi bu nasıl bir damardır ya nerden buldun bu lafları evlimisin bilmiyorum ama bekarsan eğer hani bi aralar tartışıyoprduk burda 4 kadın olurmu olmazmı
sende bu edebiyat varken 14 tane alırsın valla.

bunada burda katılmadıgımı belirtirim coklu kadının da islamıyette nasıl olacagı bellidir..efendimizde öncelikle tek eşliliğin savunucusudur belirteyim..
saygılar..

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
valla arkadaşlar tek tek isminiz zikredip fikirlerimi beyan etmek isterim ama kelimelerin kifayesiz kalıcağından adım gibi eminim birde ismini zikrediceğim kardeşlerimin yanında ismini unutucaklarımın olması ve kalplerini kırma korkusu ile isim zikretmiyorum ama kısca şöyle söylim, burası benim ailem , ve sizler benim aile fertlerimsiniz, kimileri ablam, kimleri abim, kimileri üstadım, kimileri kardeşlerim , kısacası iyiki islamforum var , iyiki sizlerde burdasınız ... Rabbim bu muahbetimizi cennetininde devam ettirsin . şöyle cennet saraylarında bugünlerimizi hatırlayıp muhabbetlerimizi yad ederiz inşallah ...

Mücahid

New member
Cümlenizden Allah razı olsun kardeşlerim.Birkaç gün serverde sorun olduğu için giremedim.İnanın insan işinden evine gelir ama ya evde kimse yoktur,yada cebinizde anahtar.Çalarsınız kapı duvar.O anda ne hissederse insan foruma giremediğim zamanlar aynı şeyleri hissettim.Allah kardeşlik muhabbetimizi daim eylesin.Seyfullah ve radikal kardeşlerimin dilek ve temennalarına tüm kalbimle amin diyorum amin...

Üst Alt