Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üstteki üyeyi yolda görseniz ne yaparsınız?

seyfullah putkýran

New member
Web sitesi
www.tevhidyolu.net
seyfullah kardeş ben o yazıyı yazana kadar neler çektim ya neyse helal olsun böyle konular gereksiz zaten ilgili şahsa

yukardaki üyeyü görsem rarığından tanırım herhalde aaa lan bu bizim seyfoo derim bi selam bi kelam kendimi tanıttıktan sonra bi çaya davet ederim
hakkını helal et üstad ama bu tür durumlar uyarı geliceğini bilin cevap dahi vermeyin ..

merak etme üstad nasip olur karşılaşırız , çayını içeriz inşallah :) ama benimkisi kuşburnu olsun çay içemiyorum...

gulya

New member
hakkını helal et üstad ama bu tür durumlar uyarı geliceğini bilin cevap dahi vermeyin ..

merak etme üstad nasip olur karşılaşırız , çayını içeriz inşallah :) ama benimkisi kuşburnu olsun çay içemiyorum...
aaaaaaaaa yine mi sen yolda gorsem tanirim dedim ya alala:) hep sen deng geliyosun kusuruma bakma:)

hikmetimm

New member

tamamdır seyfullah kardeş...

inşaALLAH (c.c) bigün karşılaşırız vesselam

Azra

New member
karşılaşmayız...
karşılaşsakta farkında bile olmayız...:p yani istanbul küçük:D
ama burda bir kaç kişiyiyle karşılaşsam tanırım hemen valla:D :p

Mücahid

New member
Selam verir, takiyye üzerine konuşmak isterdim:D

Kardeş inşaallah bu yazıyı okursun.Benimle Takıyye üzerine konuşmak istemen beni düşünceye sevk etti,özellikle cümle sonuna koyduğun ifade,biraz düşününce ukubatla olan polemikte, yazdığım mesajda kullandığım"İnancım takıyyeyi reddeder" ifadesine takıldığını hissettim.Evet ifadeden bu sonucu çıkarman doğaldır zira,eksik bir ifade olmuş, onuda düzelttim.
Takıyye hakkındaki görüşlerimide müstakil bir konu olarak asıyorum.Allah razı olsun bu konuda beni düzelttiğin için.Selametle

A

abdirabbih

Guest
mücahid abimi yolda görsem ellerinden öper kızlarına şeker çikolata gönderirdim.. :)

A

abdirabbih

Guest
:) :) inşAllah abim..... bizden çok selam söyle şekerliklere...
(yaşları küçüktür heralde demi? Allah hakkıyla büyütebilmeyi çekirdekten çınara dopdolu bir imanla yaşamalarını yaşamamızı nasip eylesin amin....

hasret

New member
mihribahı yolda görsem tanırmıymıydım acaba..:rolleyes: .
tanırdım tanırdım...ona slm veriridim...sonra biryerde çay içer sohbet ederdik...inş karşılaşırız mihribah...:)

Azra

New member
hasreti yolda görsem tanırım yaw:) inşallah bir gün karşılaşırız kardeşim.seni kız kulesine götürüdüm.
sonra senle gezerdik,bişiler içerdik sonrada muhbbet ederdik.:)

Azra

New member
nasıll yani casus görecez.

karşılaşsam bile tanımam .

A

abdirabbih

Guest
belki kalbe bir ihtar gelir.... yanından geçerken birden titrer ve dınnnnn yoksa aman Allahım yoksa bu........ der ve belki de casus kardeşi hemen tanıyıveririz.

gulya

New member
aaaaaaaaa azra yine mi sen.kiz ben seni yolda gorsem tanicam demedim mi.dha ne istiyosun alala.hep senle seyfullah bana deng geliyo.ikinizide yolda gorursem tanirim dedim.hala bana deng geliyosunuz:)

Üst Alt