Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üstte ki islamforum dostu iyiki var,çünkü..

• Konbuyu başlatan abdirabbih
  • Başlangıç tarihi
B

beyaz_ýþýk

Guest
iyiki var cunku islamı yaşamak ve yaşatmak isteyen biri....

miniksercen

New member
daha yeni olmama ragmen , iyiki beyaz_ísík abimiz var cünkü gönlü yüregi dolu birisi : )
ALlah razi olsun kendisinden: )

B

beyaz_ýþýk

Guest
usteki uye iyki var ..cunku onu her gordugumde....saflığı ve temizliği, içtenliği görüyorum..onu her gordugumde ve diğerlerini her gördüğümde sukurler ediyorum....Ya rabbi bu dini bu Peygamberi bana gösterdiğin ve beni musluman olarak yaşattıgın için..sana her daim sukurler olsun..beni ve diğerlerini ve akrabalarını ve eşlerini, soylarını islam üzerine kur an ahlakı uzerine sabit kıl...

lotus

New member
Üstteki Lotus Kardeşim iyi ki var, zira öyle şiirleri var ki sanırsınız ki bu forumda Atillah ilhan var.

Hocam ne yaptınız haddimize mi,biz naçizane gönlümüzdekileri dilimizin döndüğünce aktarmaya çalışıyoruz.

Beyaz ışık kardeşim....O forumumuzun en güzel konularını açan kardeşlerimizden sadece birtanesi. Ettiği güzel dualarla forumumuzun ışık kaynağı

radikal

New member
Üstteki üye iyi ki var. Çünkü; insan anne olmanın özelliğini ve güzelliğini görüyor O'nda bizzat yaşayarak.

A

abdirabbih

Guest
radikal abimi çok seviyorum.. çünkü ona bakınca sadakati ve ihlası görüyorum inş

Ç

ÇÝray

Guest
(ben naz ablaya yazmak istedim) naz abla iyiki var çünkü yüreginin bir tarafında eksilmeyen o cocuksu duyguya ve merhamete sahip....gönlünün güzelligini her zaman yansıtan bir insan....

A

abdirabbih

Guest
ihl_çiğdem iyi ki var..eğer olmasaydı forumun bi yanı hep eksik kalırdı...
sevimli ve bi okadar da bıcırık bi kardeşimiz..çünkü onu gerçekten seviyorum :)

SUSKUN

New member
Mihrimah iiki varsın yoksa dogumgünü pastamı kim yapardı:D
Allah gönülden düşürmesin

Ç

ÇÝray

Guest
Alllah razı olsun ablacım..insanın hayatında hiç unutulamıycak insanlardan birisin..bunu bütün kalbimle söylüyorum iyiki varsın......(mihribah ablama)

A

abdirabbih

Guest
canım benim ben bunları haketmiyorum... ama içtenlikle söylüyorum ki bu forumda çok nadide ve mübarek insanlar var ve sende onlardan birisin.. yani içimi ısıtyorsun kardeşim... her daim tebessüm ile

karzihasen

New member
S.A.Ben aktif bir üye olmamakla beraber yukardaki tüm forum üyelerine ve sonra katılacak tüm forum üyelerine iyiki varsınız diyorum.Yegane YARATICININ yarattığı tüm mahlukat iyiki var.Var olabilmek ve Varedeni bilebilmek,sevebilmek, ne güzel.İyiki VARSINIZ.iyiki varız.ÇOK ŞÜKÜR.

asikkulun

New member
ilk defa bir yazını okuyorum.ama iyiki varsın.çünkü bizimle din hakkındaki bilgilerini paylaşmaktan çekinmiyorsun.iyiki varsınız.... iyiki varsınızz

berfut

New member
eeee nede olsa hemşerimsin
iyiki varsın :p
edep ve tevazu sana cok yakışıyor kardeşim benim...

gizemli

New member
üstte ki üye iyi ki var çünkü; yüreğinde ki nur taneciklerini foruma yayıp gönlümüzde nadide bir yer ediniyor:)

Ç

ÇÝray

Guest
gizemli_0 abla iyi ki varsın gizemli ve agır başlılıgınla foruma ayrı bir hava katıyorsun...... ;) ;)

gizemli

New member
saol ablacım... sende iyi ki varsın çünkü; sempatik kişiliğin ve tatlı dilinle kalbimizi kazanıyorsun:)

Üst Alt