Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

'Tasavvuf Ve Cihad'

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Ben Alemlerin Rabbı Allah'ın peygamberime,bana,bize,size indirilen ve aklı olan,akleden,aklını birilerine teslim etmemiş,vayhe tabii olan bunun için gayret,çaba sarf eden bir insanım.Peki siz kimsiniz?Madem siz beni uyarıyorsunuz bende sizi uyarayım;
" Allah ŞİRK dışında dilediğini bağışlar."
Yetermi bu uyarı?Bana yettide arttı bile,artanlarıda çevremdekiler ve erişebildiklerim için kullanıyorum!

ya ben şirk koşmuyorsam sen ve senin gibi sapık düşünceli insanlar şirk koşuyorsanız ne olacak ki şirk içindeisiniz
1- Cuma namazlarını kılmazsınız
2- Sünneti seniyyeyi sapıklık kabul edersiniz
3- Cemaatle namaz kılmayı sapıklık kabul edersiniz
bunlar ŞİRK değilde nedir vehhabi zihniyeti değilde nedir

aklý selim

Mesajlari Onaylanacak
yalnız kuranı biliriz ALLAHI biliriz resul kimdir nebi kimdir hadis nedir bilmeyiz diyen ZİHNİYETE düşman gözüyle bakarız bilmem anlatabildikmi sayın CUMASIZ CEMAAT

Klasik bir,bilimsellikten nasib almamış,dağarcığında da hiç bir şey olmadığı için,sövüp,saymak gibi,akıl gerektirmeyen tepkisel hareket ve hakaretlerde bulunan,her çağda rastlayabileceğimiz bir yobaz türü!Siz bunada hakaret dersiniz,hayır hakaret değil,keşke öyle olsaydı!Çünkü bu gerçeğin taa kendisi'!!

fetih

New member
Uzay Ýstasyonundan Alooooo Kimse Yokmuuuuu :)
Klasik bir,bilimsellikten nasib almamış,dağarcığında da hiç bir şey olmadığı için,sövüp,saymak gibi,akıl gerektirmeyen tepkisel hareket ve hakaretlerde bulunan,her çağda rastlayabileceğimiz bir yobaz türü!Siz bunada hakaret dersiniz,hayır hakaret değil,keşke öyle olsaydı!Çünkü bu gerçeğin taa kendisi'!!

siz seçiminizi yaptınız sizi seyfullah kardeşe havale ediyorum

Üst Alt