Neler yeni
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şu an ki Ruh Halinizi Yazarmısınız?..

lotus

New member
Allah mutluluğunu daim etsin gezgin.

B

beyaz_ýþýk

Guest
hem iyi hem normal hem kotu...

hepsi içinde sonsuz sukur...Cunku bunlar Rabbimin benle ilgilendiğini gösterir....

Gezgin kardeşim Allah c.c daim etsin......mutluluğunuzu...

hannane

New member
lotus ablacım geçmiş olsun...Allah acil şifalar versin inşaallah.
..
uzun iznin ardırdan yoğun bir başlangıç......insanın tatile alışması çok kötüymüş....inşaallah bu başlangış hayırlı olur hakkımızda...yorgun ve umutluyum çok şükür...

A

abdirabbih

Guest
ne güzel kardeşim..........
umutlu olmana çok sevindim
gün doğmadan neler doğar denmiş...
Rabbim kalbinde ki tüm hayırlı niyetlere ulaştırsın inş

B

beyaz_ýþýk

Guest
lotus ablacım geçmiş olsun...Allah acil şifalar versin inşaallah.
..
uzun iznin ardırdan yoğun bir başlangıç......insanın tatile alışması çok kötüymüş....inşaallah bu başlangış hayırlı olur hakkımızda...yorgun ve umutluyum çok şükür...

Rabbim sizi guzelliklerle buluştursun..Anlaşılan tatile cok alışmıştınız..İnaşllah huzurlu bir yıl ve yıllar gecirirsiniz....Herşeyin hayırlısı...

hannane

New member
Allah razı olsun mihrican ,ve ışık abi..Dualarınız için teşekkür ederim...Etkisini hissetmeye başladım bile...:eek:

mhmt

New member
"Allah Allah , tuhaf.." diyen bi ruh halim var..:)

selametle..

a l p e r

New member
uçan bir böcek girdi şimdi odaya, uzun bacaklı kocaman kapkara bir böcek ve yeterince sıkıntı değilmiş gibi bir de uçuyor... Koltuktan fırladığım gibi elime kaptım yastığı zavallı hayvanı camdan şutlamaya çalıştım. ancak 2-3 denemeden sonra beni düşman belledi ve üstüme doğru pike yapmaya başladı. Ben de can havliyle rastgele bir vurdum, önce duvara oradan da duvara monte edilmiş rafın arkasına gitti. Şimdi ben ne yapacağım???

Rafın arkadasında görece büyük ve korkunç bir böcek (hem de uçan cinsten bir şey) intikam almak için yatmamı bekliyor olabilir...

a l p e r

New member
Buldum...(yatağımın yanından çıktı yahu)

şu an bir cd kabının içinde hapsoldu. Ben böceklerden korkmam ama uzun bacaklı ve hızlı hareket ederlerse iş değişir. Hele ki bir de uçuyorlarsa.

a l p e r

New member
bocukxd9.jpg

sal gitsin özgürlüğüne kardeş.....
Başkalarının ödünü koparsın diye saldım gitti :D

Bu arada sanki bu başka bir böcek gibi. Bunun daha uçmaya çalıştığını görmedim... Esas öteki hala rafın arkasında olmasın... Neyse...

Şu anki ruh halim açıkçası çok tedirgin ve rahatsız. Oysa askerde böceklerle falan ahbap olmuştuk. Cibinlik kurup yatacağım belli oldu...

Üst Alt